Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Sie 2022 10:07 

Rejestracja: 20 Sie 2020
Posty: 3
Cześć!

Planuję wybrać się po raz pierwszy do Egiptu gdzieś początkiem października. Szukając teraz ofert na wspomniany miesiąc zauważyłem, że w miarę sensowne oferty zaczynają się od 2800 złotych, natomiast patrząc na dokładnie te same oferty tyle że na teraz (last minute) są one mniej więcej o 1000 zł tańsze. I tutaj pojawia się moje pytanie - czy jest sens czekać i kupić wycieczkę jak będzie bliżej terminu czy lepiej zrobić to teraz bo później będzie tylko drożej? Pytam bo z tego co się zorientowałem to aktualnie ze względu na temperatury panujące w Egipcie jest tam raczej niski sezon, natomiast od października zaczyna się sezon wysoki i po prostu obawiam się że zamiast mieć taniej, to nie pojadę tam wcale. ;)

Mam nadzieję, że jest na tym forum ktoś kto bardziej orientuje się jeśli chodzi o sezonowość Egiptu niż ja :)

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 23 Sie 2022 10:11 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
Image

Może będą a może i nie. Ja myślę ze będzie taniej
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 23 Sie 2022 10:14 

Rejestracja: 19 Paź 2017
Posty: 366
Loty: 72
Kilometry: 94 842
niebieski
Jeden rabin powie tak, inny rabin powie nie.

Tutaj ludzie w większości sami sobie organizują wyjazdy więc są niskie szanse że ktoś będzie zorientowany w cenach allin w Egipcie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Sie 2022 10:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 701
Loty: 168
Kilometry: 322 179
złoty
Poprzednie odpowiedzi zabawne, ale w sumie prawdziwe :)

Lasty są niemal zawsze pomimo tego co się pisze. Sprawdzaj tutaj szczególnie temat lastminuter i na stronie głównej. No i pytanie co to da ciebie jest last minute? 2800 ja na Egipt to nie mało, będzie taniej. Kwestia oczywiście standardu i tego czego oczekujesz :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tost999 lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 23 Sie 2022 10:42 

Rejestracja: 20 Sie 2020
Posty: 3
@DAD Dzięki za odpowiedź. Co do tego co oczekuję to raczej niczego szczególnego. To że jakiś hotel "trąci myszką" czy że ma "monotonne jedzenie" co często jest podstawą do wystawiania najniższych opini dla danego obiektu nie jest dla mnie w ogóle problemem. Po prostu szukam hotelu w którym by mi na głowe nie padało i żeby było względnie czysto ;)

I tak domyślam się, że jest to wróżenie z fusów, ale mam nadzieję że ktoś obserwował ten kierunek ostatnimi latami/miesiącami i mniej więcej wie czego można się spodziewać ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 23 Sie 2022 11:21 

Rejestracja: 21 Wrz 2016
Posty: 172
Jeżeli decyduje się na opcje all to zawsze kupuję maksymalnie 2 dni przed wylotem - zawsze trafi się jakaś perełka.
W październiku Egipt na wypasie będziesz miała za ok 2 tys zł - jeżeli sytuacja na świecie się diametralnie nie zmieni.
Góra
 Profil Relacje PM off
tost999 uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 23 Sie 2022 11:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
Po co podpowiadasz takie rozwiązania, niech kupują wcześniej i płacą więcej, jak każdy będzie czekał na lasta to dobrych cen nie będzie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
miotaczkiszonki lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 23 Sie 2022 11:41 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4793
platynowy
tost999 napisał(a):
Cześć!

Planuję wybrać się po raz pierwszy do Egiptu gdzieś początkiem października. Szukając teraz ofert na wspomniany miesiąc zauważyłem, że w miarę sensowne oferty zaczynają się od 2800 złotych, natomiast patrząc na dokładnie te same oferty tyle że na teraz (last minute) są one mniej więcej o 1000 zł tańsze. I tutaj pojawia się moje pytanie - czy jest sens czekać i kupić wycieczkę jak będzie bliżej terminu czy lepiej zrobić to teraz bo później będzie tylko drożej? Pytam bo z tego co się zorientowałem to aktualnie ze względu na temperatury panujące w Egipcie jest tam raczej niski sezon, natomiast od października zaczyna się sezon wysoki i po prostu obawiam się że zamiast mieć taniej, to nie pojadę tam wcale. ;)

Mam nadzieję, że jest na tym forum ktoś kto bardziej orientuje się jeśli chodzi o sezonowość Egiptu niż ja :)

Pozdrawiam


Śledź na bieżąco Stronę Główną F4F

Egipt tam "króluje"

https://www.fly4free.pl/?s=Egipt
Góra
 Profil Relacje PM off
tost999 lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 24 Sie 2022 11:28 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2597
Loty: 243
Kilometry: 297 179
Jak nie masz ściśle określonego terminu i jesteś w miarę elastyczny z możliwością wzięcia wolnego w pracy na ostatnią chwilę, to z wyprzedzeniem myślę że nie ma sensu brać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group