Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 589 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Następna
Autor Wiadomość
#521 PostWysłany: 06 Paź 2015 14:12 

O czym jest w zasadzie ten wątek? Jak ktoś chce latać klasą biznes, niech lata. Jak ktoś chce lowcostowymi składakami, jego sprawa. Jak ktoś chce jeść konserwy to niech je konserwy, wolna wolna. Po co to w ogóle oceniać? Przecież to nie ma wpływu na życie innych ludzi.
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce) Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce)
#522 PostWysłany: 06 Paź 2015 14:14 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
po to, ze wlasnie tacy ludzie ktorzy jezdza z konserwami dziwia sie ze nikt nie chce z nimi latac... Bo tak jak dla mnie i dla wiekszosci ludzi takie wyjazdy nie maja sensu i lepiej 1 w miare normalny wyjazd niz 3 na konserwach z 10euro
Góra
 Profil Relacje PM off
Arrival lubi ten post.
 
      
#523 PostWysłany: 06 Paź 2015 14:17 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Dla mnie to każdy może sobie latać nawet biznesem z konserwami w zestawie.
Z pewnością nie będę oceniał a tym bardziej wyśmiewał.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#524 PostWysłany: 06 Paź 2015 14:24 

@konradzik, jak to nikt nie chce z nimi latać? Ludzie, którzy latają z konserwami mogą znaleźć towarzysza wśród ludzi, którzy latają z konserwami. Ludzie, którzy śpią w 4* albo 5* powinni szukać potencjalnych partnerów w podobnych sobie środowiskach. Przecież na zasadzie podobieństw ludzie dobierają się w pary nie tylko do samolotu.
Góra
 PM off
arturro lubi ten post.
 
      
#525 PostWysłany: 06 Paź 2015 14:24 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
chyba wiekszosc nie wie o co tu chodzi... nikt nie ocenia... nikt nie wysmiewa.... tylko pokazuje ze wiekszosc nie chce tak latac i niech tacy ludzie sie nie dziwia ze ich znajomi maja problem z takim wylotem. Czytajcie tytul tematu...

-- 06 Paź 2015 14:26 --

Anonymous napisał(a):
@konradzik, jak to nikt nie chce z nimi latać? Ludzie, którzy latają z konserwami mogą znaleźć towarzysza wśród ludzi, którzy latają z konserwami. Ludzie, którzy śpią w 4* albo 5* powinni szukać potencjalnych partnerów w podobnych sobie środowiskach. Przecież na zasadzie podobieństw ludzie dobierają się w pary nie tylko do samolotu.

mowie o znajomych realnych a nie forumowych... skoro nikt nie chce leciec to znaczy ze nie ma wsrod nich takich osob? dobra nie ma sensu bic piany. Wiekszosc normalnych ludzi nie chce tak leceic bo chca by sprawialo im to przyjemnosc i taki jest fakt. koniec tematu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#526 PostWysłany: 06 Paź 2015 14:33 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
Anonymous napisał(a):
O czym jest w zasadzie ten wątek? Jak ktoś chce latać klasą biznes, niech lata. Jak ktoś chce lowcostowymi składakami, jego sprawa.
No nie do końca. Ja wcale nie wolę latać składanymi w kawałki odcinkami tanich linii. Zdecydowanie wolałabym latać w komfortowych warunkach super flotą w First Class, ale mnie po prostu na to nie stać (jeszcze).
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#527 PostWysłany: 06 Paź 2015 14:34 

konradzik napisał(a):
Wiekszosc normalnych ludzi nie chce tak leceic bo chca by sprawialo im to przyjemnosc i taki jest fakt. koniec tematu

Pozwól, że jeszcze chwilę pociągnę ten temat bo zaczyna być ciekawie.
To ta mniejszość normalnych ludzi chce tak lecieć by sprawiało im to nieprzyjemność?
Góra
 PM off  
      
#528 PostWysłany: 06 Paź 2015 14:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
"Wiekszosc normalnych ludzi woli poleciec w jedno miejsce niz w trzy, tylko po to, zeby bylo bardziej luksusowo."


Na szczescie duzo jest tez nienormalnych ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#529 PostWysłany: 06 Paź 2015 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
konradzik napisał(a):
... ja na niskobudzetowki latalem majac backup 2.000euro na karcie :) przykladowo bylismy rok temu 8 dni w Sirmione nad jeziorem Garda, mielismy spedzic nocke na lotnisku wraz z dziewczyna bo wylot ok 7 byl. Temperatura na zewnatrz 35st, tlok na lotnisku, siedzac tam o 15 przez 5min wytrzymalem i nie moglem patrzec jak kobieta sie meczy wiec taxi i do hotelu cena no coz 150euro ale warto ;)
....

zaraz zaraz...
co robiliście o 15 na lotnisku? układaliście się do spania?
jeśli tak, to ja się nie dziwie, że 2k€ musisz (powinieneś!) wozić skoro takich prostych rzeczy jak ustalenie warunków atmosferycznych nie potrafisz.

mi się wydaje, że wielu z tych co to twierdzą, że tanie podróżowanie to nie jest podróżowanie a męczarnia po prostu nie potrafią zorganizować takiego wyjazdu na tyle żeby się nim rozkoszować.
150€ to ja w zeszłym roku za 4-dniowy wyjazd w tamte rejony dałem...

-- 06 Paź 2015 14:46 --

Anonymous napisał(a):
konradzik napisał(a):
Wiekszosc normalnych ludzi nie chce tak leceic bo chca by sprawialo im to przyjemnosc i taki jest fakt. koniec tematu

Pozwól, że jeszcze chwilę pociągnę ten temat bo zaczyna być ciekawie.
To ta mniejszość normalnych ludzi chce tak lecieć by sprawiało im to nieprzyjemność?

tak!
i wtedy to forum powinno się nazywać: F4SM :lol:
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#530 PostWysłany: 06 Paź 2015 14:51 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
namteH napisał(a):
mi się wydaje, że wielu z tych co to twierdzą, że tanie podróżowanie to nie jest podróżowanie a męczarnia po prostu nie potrafią zorganizować takiego wyjazdu na tyle żeby się nim rozkoszować..

Bez przesady, wszystko jest względne. Teraz, gdy zrobiłam 10 lotów w 15 dni, a wszystko to LC, gdzie spędziłam 54 godz. w powietrzu i pewnie dodatkowo z 20 przesiedziałam lub przestałam na lotnisku, to wracając do domu, gdzie plecy mnie nieźle napierdzielały po 6 godzinach w jednej pozycji w samolocie - nie byłam już entuzjastką taniego podróżowania. Znajomi powiedzieli, że tu udar słoneczny i za dwa dni mi przejdzie. I przeszło :lol: ale jakbym miała środki, to teraz wybrałabym większy komfort za większą cenę.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
#531 PostWysłany: 06 Paź 2015 15:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Japonka76 napisał(a):
.. ale jakbym miała środki, to teraz wybrałabym większy komfort za większą cenę.

otóż to!
miałaś środki jakie miałaś i mogłaś polecieć do paryża na 1 dzień i 2 noce z widokiem na wieżę ale też mogłaś zrobić to co zrobiłaś! :)
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#532 PostWysłany: 06 Paź 2015 15:04 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
No właśnie - coś za coś.

ps. a moje marzenie, by zostać rentierem jeszcze się nie spełniło :oops:
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
#533 PostWysłany: 06 Paź 2015 15:04 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
namteH napisał(a):
konradzik napisał(a):
... ja na niskobudzetowki latalem majac backup 2.000euro na karcie :) przykladowo bylismy rok temu 8 dni w Sirmione nad jeziorem Garda, mielismy spedzic nocke na lotnisku wraz z dziewczyna bo wylot ok 7 byl. Temperatura na zewnatrz 35st, tlok na lotnisku, siedzac tam o 15 przez 5min wytrzymalem i nie moglem patrzec jak kobieta sie meczy wiec taxi i do hotelu cena no coz 150euro ale warto ;)
....

zaraz zaraz...
co robiliście o 15 na lotnisku? układaliście się do spania?
jeśli tak, to ja się nie dziwie, że 2k€ musisz (powinieneś!) wozić skoro takich prostych rzeczy jak ustalenie warunków atmosferycznych nie potrafisz.

Wrocilismy z domu znad jeziora razem ze znajomymi ktorzy wracali dzien wczesniej... aha... warunki pogodowe w alpach na 8dni przed toz zes zaimponowal mi waski... Pogoda zmieniala sie z godziny na godzine... i wybacz ze nie jestem sado maso i nie chce mi sie lazic po nudnym miescie w ktorym bylem kilka jak nie nascie razy.... ze ty wydajesz na tydzien tyle co za noc w hotelu to nie wiem czy zalisz sie czy chwalisz? bo nie rozumiem porownania? Czy tak ciezko tym co marudza ze nikt nie chce z nimi latac zrozumiec ze ludzie po prostu nie chca tak latac? szukajcie po forach tych co chca i nie narzekajcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#534 PostWysłany: 06 Paź 2015 15:12 

@konradzik ale po pierwsze to my (stosując lubiane przez Ciebie etykiety - mniejszość normalnych) się nie żalimy, że nikt nie chce z nami latać. My się bardziej żalimy, że trafia się czasem taki element, który jak już się mu kupi loty i pomoże spakować, to potem zaśpi na lot albo nie będzie potrafił ogarnąć tego minimum, które się mu z koleżeńskiej życzliwości zostawia by mógł czuć się potrzebnym.
Góra
 PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#535 PostWysłany: 06 Paź 2015 15:15 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
wybacz takich ludzi nie znam, w takim wypadku dobra rada to dobierac sobie znajomych na ktorych mozna liczyc ;)


Ostatnio edytowany przez Roku, 17 Lut 2016 11:14, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#536 PostWysłany: 06 Paź 2015 15:24 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
konradzik napisał(a):
po to, ze wlasnie tacy ludzie ktorzy jezdza z konserwami dziwia sie ze nikt nie chce z nimi latac... Bo tak jak dla mnie i dla wiekszosci ludzi takie wyjazdy nie maja sensu i lepiej 1 w miare normalny wyjazd niz 3 na konserwach z 10euro


Chyba przyjmujesz błędne założenie, że tanie podróżowanie równa się jedzeniu konserw. Kompletna bzdura.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#537 PostWysłany: 06 Paź 2015 15:39 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
Ale też nie oszukujmy się, ze tanie podróżowanie jest za friko.
Nie da się polecieć czy pojechać za przysłowiowa złotówkę wszędzie, nie da się przemieścić z lotniska czy z dworca za darmo, nie da się wszędzie spać za darmo, nie da się najeść i napić za darmo, ani nie da się wszystkiego zwiedzić za darmo.
Koszty przelotów, dojazdów, noclegów, utrzymania, atrakcji i ubezpieczenia jednak kosztują.
I tutaj dochodzi do głosu zasobność naszego portfela, nasze możliwości czasowe oraz zmysł organizacji i dużo dużo wyobraźni.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#538 PostWysłany: 06 Paź 2015 15:40 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
H778 napisał(a):
konradzik napisał(a):
po to, ze wlasnie tacy ludzie ktorzy jezdza z konserwami dziwia sie ze nikt nie chce z nimi latac... Bo tak jak dla mnie i dla wiekszosci ludzi takie wyjazdy nie maja sensu i lepiej 1 w miare normalny wyjazd niz 3 na konserwach z 10euro


Chyba przyjmujesz błędne założenie, że tanie podróżowanie równa się jedzeniu konserw. Kompletna bzdura.

Prosze Cie przeczytaj caly temat nie wybiorczo... tam byla podana sytuacja ze ktos nie mial kasy dlatego nie chcial jechac to dostal propozycje namiotu, konserwy i 10euro w kieszeni. Sam tanio rowniez podrozuje ale nie popadamy w skrajnosc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#539 PostWysłany: 06 Paź 2015 16:22 

Rejestracja: 11 Sie 2013
Posty: 57
Loty: 250
Kilometry: 613 775
Aga_podrozniczka napisał(a):
Hm... a co z premium economy? ;-) W Biznesie tez mozna sie zmeczyc jak powietrze w samolocie suche, itp.


Aga, właśnie opisywałem w innym wątku premium economy w AF, które było znacznie gorsze niż economy w BA. Tak więc w Y+ Air France stajesz się traperem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#540 PostWysłany: 06 Paź 2015 21:13 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
Japonka76 napisał(a):
ps. a moje marzenie, by zostać rentierem jeszcze się nie spełniło :oops:

no patrz, co za pech mam tak samo ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 589 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group