Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 589 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30
Autor Wiadomość
#581 PostWysłany: 14 Wrz 2020 13:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2015
Posty: 274
@Aga_podrozniczka

Mam dokładnie takich samych znajomych, nawet miałem grupę dla nich założoną, bo tak byłoby łatwiej organizować wypady, i co?
I nic, grupę skasowałem bo nie było sensu :lol:

Z drugiej strony, i piszę to z punktu widzenia mojej pracy, to nigdy się nie wie co siedzi w głowie drugiej osoby oprócz niej samej, a i to nie zawsze (schizofrenia, stany depresyjne, stany lękowe) :roll:
Dana osoba może mieć różnej maści zaburzenia o których nawet nie śniliśmy i albo nie chce tego ujawniać albo po prostu tego się wstydzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu
Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze
#582 PostWysłany: 14 Wrz 2020 14:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1137
Loty: 395
Kilometry: 430 556
niebieski
cccc napisał(a):
Btw znam ludzi bogatych, nawet b. bogatych, widocznie szkoda im na podroze, czy pojechac, wyluzowac, potrafia zorganizowac tylko jeden prywatny wypad w roku poza Europe.

Ekhm, ale może niekoniecznie ludziom brakuje luzu tylko dlatego że podróżują poza Europę "zaledwie" raz w roku, nawet jeśli fundusze im na to pozwalają. Właściwie to nie znam chyba ludzi spoza forum lub spoza kręgów okołopodróżniczych, którzy poza Europę prywatnie wyskakują częściej niż raz w roku (nie mam tu na myśli Maroka czy Gruzji).

W każdym razie, co dla jednego jest pasją, dla innego jest tylko jedną z wielu przyjemności, na które mają ochotę okazjonalnie. Ja na przykład chętnie obejrzę drugą ligę włoską lub (o zgrozo) Ekstraklasę, ale znam mnóstwo ludzi, którzy mówią że lubią piłkę nożną, a oglądają ją tylko przy okazji reprezentacji, Mundialu czy Euro.

My często myślimy kategoriami typu "no jak można było przepuścić takiego deala, taka cena do miejsca x już nie wróci" lub "no na tej trasie w biznesie/A380, taki deal się już nie trafi", a dla większości dokładny kierunek/model samolotu/klasa podróży to właściwie są sprawy trzeciorzędne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#583 PostWysłany: 15 Wrz 2020 09:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Djorkaeff napisał(a):
cccc napisał(a):
Btw znam ludzi bogatych, nawet b. bogatych, widocznie szkoda im na podroze, czy pojechac, wyluzowac, potrafia zorganizowac tylko jeden prywatny wypad w roku poza Europe.

Ekhm, ale może niekoniecznie ludziom brakuje luzu tylko dlatego że podróżują poza Europę "zaledwie" raz w roku, nawet jeśli fundusze im na to pozwalają.

Masz całkowitą rację @Djorkaeff - nie powinno się ludzi osądzać i wartościować swoją miarką. Ja też znam ludzi bogatych, nawet b. bogatych którzy luzują się będąc mistrzami crossfitu (mój sąsiad), mistrzami latania na paralotniach itp (mój drugi sąsiad), malując (ja)...i wcale nie marzą o podróżach. Mało tego, znam nawet wujka*, dla którego spanie w obcym łóżku to tragedia, a jak musiał gdzieś wyjechać służbowo to zabierał własnego jaśka.

*Członek rodziny, nie znam się na nazwach pokrewieństw, więc niech będzie wujek. W ramach ciekawostki - pokazał mi wielgachne traktory i zapytał, czy potrafię zgadnąć cenę. Nie zgadłem, a jak podał, to mnie z kapci wyrwało.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#584 PostWysłany: 15 Wrz 2020 09:15 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5151
srebrny
pytanie czy traktor jest wujka naprawde czy tylko wziety w leasing lub kupiony na kredyt
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#585 PostWysłany: 15 Wrz 2020 09:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 419
Kilometry: 793 822
srebrny
Wujek jest traktorzystą, a sprzęt należy do jakiegoś korpo;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#586 PostWysłany: 15 Wrz 2020 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
ale się czepiacie, na dowód fotka
Image
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#587 PostWysłany: 15 Wrz 2020 10:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
Tak, mają słomiany zapał ;)

Miałem dwóch znajomych ze studiów, co po mojej wycieczce na Lofoty powiedzieli... trzeba gdzieś też tak pojechać, ale wspólnie (właśnie jakaś Norwegia czy coś...). Pewnego dnia zaproponowałem im pojechanie pociągiem z rowerami w pewne miejsce (2 godziny pociągiem zaledwie) i zrobienie małej pętelki 30-40 km (tyle by dali radę zrobić). Początkowo mówili "czemu nie". Po tygodniu: "nie, ja to tak daleko z rowerem się nie wybieram, jeśli już to tu można jechać po okolicy, a nie tarabanić się 2 godziny pociągiem".

Był problem, żeby w 2 godziny pociągiem jechać, a chcieli do Norwegii z namiotem jechać :lol:
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#588 PostWysłany: 16 Wrz 2020 21:10 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 353
niebieski
-- 16 Wrz 2020 21:10 --

tropikey napisał(a):
@MeHow: to gdzie i kiedy mamy przyjść na wesele?



Dziękujemy pięknie za wszystkie życzenia.
Ślub odbędzie się w Muzeum (nomen onem) Emigracji w Gdyni, 17 paź o g. 16.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#589 PostWysłany: 16 Wrz 2020 21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
Zaraz, zaraz, to urzędnik z USC w Gdyni robi teraz śluby również poza urzędem? Chyba że macie takie chody :D
A wesele - co by było pod ręką - w Mondo di Vinegre?

No dobra, żarty na bok, bo ślub to poważna sprawa (w przyszłym roku mam 25-lecie i trochę o tym wiem :D ), więc przekazuję szczere życzenia wielu wspólnych udanych wyjazdów! A że mieszkam w Gdyni, to jak będzie po drodze, może wpadnę do muzeum, co by trochę świeżej energii i entuzjazmu od nowożeńców podłapać ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 589 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: vtec oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group