Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 589 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Następna
Autor Wiadomość
#541 PostWysłany: 14 Paź 2015 20:23 
Awatar użytkownika

konradzik napisał(a):
Prosze Cie przeczytaj caly temat nie wybiorczo... tam byla podana sytuacja ze ktos nie mial kasy dlatego nie chcial jechac to dostal propozycje namiotu, konserwy i 10euro w kieszeni. Sam tanio rowniez podrozuje ale nie popadamy w skrajnosc.

Konserwa, namiot i plecak to taka metafora, którą co niektórzy chyba biorą zbyt serio :) . Rozmawiałem już z kilkoma osobami o wspólnych wyjazdach. Jak ktoś chciał pełen wypas, to proponowałem pakiety typu Singapur z zakwaterowaniem w Marina Bay Sands, a do tego nocny wyścig Formuły 1, kolejną propozycją był Bangkok w 5* z codzienną imprezą na Soi Cowboy, albo all inclusive na Dominikanie. Wtedy słyszałem, że nie, bo za tyle to można kupić samochód a nie na wakacje pojechać. Drugą skrajnością, dla tych co chcieli wyjazd pełen przygód, najlepiej nie wydając ani złotówki były 2 tygodnie po Europie bez zadnego planu. Wpadamy na dworzec o losowo wybranej porze i wsiadamy w pierwszy odjezdzajacy pociąg, a potem bedzie się myślało co dalej. Ale nie, bo "się boję". Niestety, nie dowiedziałem się czego "się boję". Dla tych "umiarkowanych", proponowałem apartament gdzieś na Kanarach, wynajęcie auta na kilka dni i zrobienie sobie urlopu plażowo-alko-wypoczynkowego z elementami zwiedzania okolicznych atrakcji. Wtedy usłyszałem, że 3000zł na taki wyjazd to coś za tanio, będziemy spać w norze, a przelot będzie chyba w luku bagażowym. No i jak tu się pochwalić w pracy czy przed znajomymi, ze na tanim wyjeździe się było...

Nie wiem, może mam pecha do współtowarzyszy, albo nie mam daru przekonywania :) . Nie chcę jednak nikogo oceniać. Niech każdy podróżuje (albo nie podróżuje) tak jak chce.
6 ludzi lubi ten post.

#542 PostWysłany: 15 Paź 2015 22:40 
Moderator forum
Awatar użytkownika

W marcu byłam na Teneryfie w 4 osoby. Wynajęłam mieszkanie na zamkniętym z basenem, full wyposażenie. Z kodami wyszło 180 zł za tydzień od osoby. Kolega się cały czas bał, że będziemy mieszkać w norze. A teraz tylko ja mam wszystko załatwiać dla wszystkich. Czasami lepiej nie wychylać się :lol: To taka odwrotność słomianego zapału 8-)
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#543 PostWysłany: 16 Paź 2015 08:13 

@Japonka76 witaj w klubie Organizatorów wyjazdów, mam to samo.
Już mi Rodzice zapowiedzieli, że Oni chcą do Londka na 1 dzień i koniecznie gdzieś na tydzień wszyscy razem: 2+2 mamy lecieć :D .
Chyba sobie do CV wpiszę dodatkową umiejętność ;) .
 PM off  

#544 PostWysłany: 17 Lut 2016 10:55 
Awatar użytkownika

Loty: 21
Kilometry: 26 990
niebieski
To również mogę przytoczyć swoją kwestię. Po ostatniej rezerwacji lotu do Kijowa, obudzili się znajomi i stwierdzili że lecą z nami. Aczkolwiek oni środki podeślą, tylko najpierw by chcieli wiedzieć, gdzie śpimy i czy wracamy samolotem czy busem. :mrgreen: :shock:

Ostatnio edytowany przez Zeus, 17 Lut 2016 11:07, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
 Relacje PM off  

#545 PostWysłany: 17 Lut 2016 11:20 
Awatar użytkownika

srebrny
Czasem trzeba złapac "byka za rogi" i potrzasnac
Piatek 19/2/2016 ja + tata 80 lat
weekend w Alicante

wypad troche by zlapac slonca, powietrza, odreagowac, odespac, zapomniec itd....
 Relacje PM off
11 ludzi lubi ten post.

#546 PostWysłany: 17 Lut 2016 11:49 

Loty: 87
Kilometry: 128 928
niebieski
Ale fajnie, takie 3 dni pełne odprężenie i odreagowanie od otaczającego nas szarego o tej porze roku świata. Ja mam znajomego, nigdy nie leciał samolotem mało tego nie był za granicą nigdy i prosi mnie zabierz mnie kiedyś ze sobą tak na pól dnia gdzieś, gdziekolwiek.
W naszym mieście jest lotnisko i nadarzyła się w kwietniu szansa na lot na pół dnia do NYO za 39 PLN. I co zgadnijcie? Ja nie wiem,
a kiedy to? , on nie wie co będzie w kwietniu robił itp. Szkoda na takich ludzi czasu i darowałem sobie uszczęśliwianie takich ludzi. Niech spadają na szczaw.... ;)
 Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.

#547 PostWysłany: 17 Lut 2016 12:47 

HON fly4free
@correos Super sprawa.Fajnie,że tata dał się przekonać.Na pewno dobrze zająć czymś myśli i czas.Miłego wypoczywania i ukojenia...Pozdrawiam.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.

#548 PostWysłany: 17 Lut 2016 12:55 
Awatar użytkownika

srebrny
to pierwszy wyjazd na ktory najpierw szukalem
ubezpieczenia KL + transport zwlok niz hotelu

to z moja psychika chyba jest cos nie tak...
 Relacje PM off  

#549 PostWysłany: 17 Lut 2016 13:08 

HON fly4free
@correos Potrzeba czasu,ale życie musi toczyć się dalej,tak już jest.Duchem będzie z wami.To,że się wspieracie i jesteście razem na pewno cieszy.Spróbuj wierzyć,że nie wszystko kończy się tu i teraz ,to pomaga.Uszy do góry.
 Relacje PM off  

#550 PostWysłany: 17 Lut 2016 13:29 
Awatar użytkownika

Loty: 2
Kilometry: 1 679
krystoferson112 napisał(a):
...Ja mam znajomego...prosi mnie zabierz mnie kiedyś ze sobą tak na pól dnia gdzieś, gdziekolwiek...I co zgadnijcie? Ja nie wiem,
a kiedy to? , on nie wie co będzie w kwietniu robił itp. Szkoda na takich ludzi czasu i darowałem sobie uszczęśliwianie takich ludzi. Niech spadają na szczaw.... ;)

he mam takiego samego agenta :shock:
męczy a później się wykręca :x

Za każdym razem jak się widzimy / rozmawiamy pyta - "ej nie ma jakiejś fajnej promocji co by gdzieś polecieć, pojechać ?"
moja odpowiedz od wieeeelu miesięcy "nie ma aktualnie nic ciekawego" ;)

#551 PostWysłany: 17 Lut 2016 13:34 
Awatar użytkownika

srebrny
wiele lat bezowocnych, obecnie epidemia - wielu moich znajomych zarazilem wirusem latania
malo tego oni podaja go dalej w najlepsze - powiem Wam fajnie obserowac dzisiaj ich zapal :)
Déjà vu
 Relacje PM off  

#552 PostWysłany: 17 Lut 2016 13:39 
Site Admin
Awatar użytkownika

correos napisał(a):
to pierwszy wyjazd na ktory najpierw szukalem
ubezpieczenia KL + transport zwlok niz hotelu

to z moja psychika chyba jest cos nie tak...

Po ostatnich Twoich przeżyciach - nie dziwię się, sam bym tak zrboił. Głowa do góry, będzie lepiej ;)

Druga sprawa, że po Twoim temacie tamtym sam już sobie wykupuje ubezpieczenia, które także ogarniają grube koszty hospitalizacji i powrotu do kraju, tak na wszelki wypadek
 Relacje PM off
correos lubi ten post.

#553 PostWysłany: 23 Lut 2016 10:14 
Awatar użytkownika

srebrny
Podroz z 80 latkiem :) czy mozna ? mozna
Spakowane dwa plecaki - identyczna masa by wygodnie mi sie nosilo jeden z przodu drugi z tylu jesli bedzie potrzeba.
Troche przyduze moje ciuchy, ale kaszkiet jest jego hahaha nie wiem czemu nosi go daszkiem do tyłu
Komplet lekarstw, pelne ubezpieczenie i drobiazgi z ktorymi zazwyczaj nie podrozuje termos, grzalka, metalowy kubek.
Spacerek, ławeczka, fotka, herbatka, lekarstwo, spacerek, ławeczka fotka ...

Usmiech ojca bezcenny - a cala reszte mozna miec dzieki mastercard :D

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
35 ludzi lubi ten post.

#554 PostWysłany: 23 Lut 2016 10:21 

Super :-). Cieszcie się sobą i wyjazdem. Rozumiem, że relacja będzie :-). To dobry przykład dla nas wszystkich.
 Relacje PM off  

#555 PostWysłany: 23 Lut 2016 10:24 
Awatar użytkownika

Loty: 2
Kilometry: 1 679
Alicante ?

#556 PostWysłany: 23 Lut 2016 10:28 
Awatar użytkownika

srebrny
Tak - Alicante (szybki wypad 19-22/02/2016)
Miasto przyjazne osobom w podeszlym wieku.
Male skoki wysokosci, szerokie dlugie plaze, promenady, deptaki, wszedzie laweczki i toalety
Bezplatny wyjazd winda na zamek, rabatowy przejazd z lotniska do centrum, ogolnie dostepne apteki badz pomoc medyczna
 Relacje PM off
Abcn lubi ten post.

#557 PostWysłany: 23 Lut 2016 10:47 
Awatar użytkownika

Loty: 223
Kilometry: 412 763
platynowy
@correos Fajnie!!Ja od pewnego czasu zabieram tak mamę.Zazwyczaj w okolicy Dnia Matki,chociaż w tym roku woli jechać na jesieni :)
 Relacje PM off
correos lubi ten post.

#558 PostWysłany: 23 Lut 2016 21:10 

Loty: 87
Kilometry: 128 928
niebieski
To ściema ten facet nie wygląda na 80 lat ;) , no 60 i parę, nie więcej....Super, super i życzę dziesiątek takich podróży.
 Relacje PM off
correos lubi ten post.

#559 PostWysłany: 24 Lut 2016 07:50 
Awatar użytkownika

srebrny
mało tego z 4-5 lat wstecz byl na jednym z pierwszych spotkan grupy f4f w Parku Sląskim
 Relacje PM off  

#560 PostWysłany: 24 Lut 2016 08:48 
Awatar użytkownika

złoty
Ja kilka lat temu zabrałem babcię a później ciocie na weekend do Rzymu + Watykan o czym marzyly od wielu lat. Pomimo chorób, problemów z poruszaniem się dały radę by przez 3 dni biegać od rana do wieczora. Sami nie wiemy do tej pory skąd miały tyle sił. Wróciły zadowolone , spełniło się ich marzenie.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
JarekGdynia lubi ten post.

[ 589 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: abernacka, CommonCrawl [Bot], Trendiction [Bot] oraz 1 gość