Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Osoba wrzucająca zdjęcie nie podpowiada przez minimum 12h, zwycięzca, który odgadnie miejsce ze zdjęcia, ma prawo wrzucenia swojej "zagadki".
Posty z "zagadkami" poza kolejnością lecą do kosza ;)


12 h na wrzucenie nowej zagadki, liczone od potwierdzenia prawidłowej odpowiedzi. Jeśli nowa zagadka się nie pojawi, autor starej wrzuca kolejną.
24 h na odgadnięcie odpowiedzi - jeśli się nie uda, autor wrzuca kolejną. Podpowiedź możliwa po minimum 12 h.
Przed wrzuceniem zagadki prosimy autora o sprawdzenie, czy zdjęcie nie jest "googlowalne" za pomocą wyszukiwarki Google Grafika.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32203 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 842, 843, 844, 845, 846, 847, 848 ... 1611  Następna
Autor Wiadomość
#16881 PostWysłany: 15 Gru 2018 17:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Kolejna podpowiedz, wyspa. :)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#16882 PostWysłany: 15 Gru 2018 17:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Zen Noodle Cafe, Lantau Island
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16883 PostWysłany: 15 Gru 2018 18:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Nie
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16884 PostWysłany: 15 Gru 2018 18:29 

Rejestracja: 01 Lut 2016
Posty: 5
Santorini.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16885 PostWysłany: 15 Gru 2018 18:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Nie
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16886 PostWysłany: 15 Gru 2018 19:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2012
Posty: 301
Loty: 509
Kilometry: 602 217
niebieski
Heraklion lub Lanzarote
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#16887 PostWysłany: 15 Gru 2018 19:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Benias bingo, druga opcja zaliczona. :D
Potrawa to "gambas al ajillo", a jadlem w knajpce Taberna La Cepa, razem z winkiem tylko 9 Eurasow!
@jean, tym razem zamowilem taniutkie, abys nie byl zazdrosny i jak sam widzisz sa jeszcze inni spece na forum. :lol:
Btw nawet w restauracji hotelowej nie bylo lepsze.
Udanego weekendu!
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16888 PostWysłany: 15 Gru 2018 20:24 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2872
złoty
Dejm. Pisałem o Majorce, bo zmylił mnie ten kaktus. A też myślałem o Kanarach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16889 PostWysłany: 15 Gru 2018 20:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2012
Posty: 301
Loty: 509
Kilometry: 602 217
niebieski
Gdzie znajduje się to boisko?Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16890 PostWysłany: 15 Gru 2018 23:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
chować się, będę strzelał
Wyspy Zielonego Przylądka
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16891 PostWysłany: 15 Gru 2018 23:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2014
Posty: 594
Loty: 180
Kilometry: 222 599
srebrny
cccc napisał(a):
tym razem zamowilem taniutkie, abys nie byl zazdrosny i jak sam widzisz sa jeszcze inni spece na forum. :lol:

Nie jestem zazdrosny tylko wrzucaj normalne pontony bo tak wychodzisz na chwalipięte czego Ty nie jadłeś. Co do szukania kiedyś uciekłeś z pontonów jak sie okazało ze używasz Iwana.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16892 PostWysłany: 15 Gru 2018 23:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@jean sorry, ale jestes w bledzie i nieslusznie mnie posadzasz, opublikowalem kilka trikow, jak wyszukiwac bez wujka Iwana.
Polukaj w moich postach, skoro zapomniales. ;)
Ciagle sie mnie czepiasz i staje sie to nudne, przeciez udowodnilem Ci wczesniej nieraz, ze tak nie jest.
Btw o Iwanie dowiedzialem sie dopiero od Ciebie.
Rownie dobrze mozna posadzac innych wyjadaczy jak Ty, ze uzywasz Iwana, co bylo mi od poczatku b. podejrzane, jak najczesciej odgadywales. ;)
Poza tym bylem w wielu miejscach, jak np. w Aqabie, ktora bez problemu moglem odgadnac.
Zreszta Panie w Jordanii maja dosc specyficzne ubrania, ktorych nie da sie nie zauwazyc.
Przestalem sie udzielac w pontonach, bo szkoda mi bylo czasu i to nie jest fajne jak tylko niektorzy jak Ty ciagle odgaduja, zostawmy zabawe dla innych.
Staram sie wlaczac sporadycznie, jak widze, ze jest cicho czy tez inni nie moga sobie poradzic.
Pisalem, nie raz, aby kazdy kto odgadnie podawal trik jaki stosowal, ale jak widac to rzadko funkcjonuje. ;)
Patrzac po wielu watkach ma sie wrazenie, ze jedzonko i alkohol to wazne aspekty tego forum.
Mnie np. bardzo cieszy, jak ktos spozywa ciekawa kuchnie, ktorej nie znam.
Sorry, ale nadal mam wrazenie, ze to moje skromne jedzonko z winkiem za 9 Euro wyrzadzilo Ci krzywde, skoro nadal jestes az tak obruszony, ze zamiast przez pw to poruszasz na public. 8-)
Dobrej nocki!
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16893 PostWysłany: 16 Gru 2018 05:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2012
Posty: 301
Loty: 509
Kilometry: 602 217
niebieski
eskie napisał(a):
chować się, będę strzelał
Wyspy Zielonego Przylądka


Nie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16894 PostWysłany: 16 Gru 2018 08:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Jak mi nie wyszło strzelanie, to może powinienem zaszczekać jak Azorek?
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16895 PostWysłany: 16 Gru 2018 09:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2012
Posty: 301
Loty: 509
Kilometry: 602 217
niebieski
Która z 9 wysp?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16896 PostWysłany: 16 Gru 2018 11:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 435
srebrny
Byłem niestety tylko na jednej wyspie, Sao Miguel i nie widziałem tam tego boiska :) . Z pozostałych wysp głosuję na na Terceirę i okolice Monte Brasil.

Mniej więcej tutaj:
https://goo.gl/maps/VYudKjSXozs
_________________
Image

Naprawdę pisze się razem. Naprawdę!
Zresztą zresztą też.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16897 PostWysłany: 16 Gru 2018 12:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2012
Posty: 301
Loty: 509
Kilometry: 602 217
niebieski
Brawo. Zgadza się. Boisko znajduje się na terenie Rezerwatu Florestal de Recreio do Monte Brasil.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16898 PostWysłany: 16 Gru 2018 14:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 435
srebrny
Co to takiego i gdzie to było?

Załączniki:
tn.jpg
tn.jpg [ 49.08 KiB | Obejrzany 758 razy ]
_________________
Image

Naprawdę pisze się razem. Naprawdę!
Zresztą zresztą też.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16899 PostWysłany: 16 Gru 2018 17:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Pozycjonowanie produktu wg matrycy 9x8 cech (dużo za dużo), KORPORACJA, która oszczędza na trenerach i handlowcach.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16900 PostWysłany: 16 Gru 2018 17:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 435
srebrny
@eskie to bardzo interesująca koncepcja. Co nie znaczy, że słuszna ;) .
Tak naprawdę, to jest to fragment scenariusza, albo może nawet algorytmu...
_________________
Image

Naprawdę pisze się razem. Naprawdę!
Zresztą zresztą też.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32203 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 842, 843, 844, 845, 846, 847, 848 ... 1611  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group