Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 09 Kwi 2022 11:31 

Rejestracja: 15 Lis 2013
Posty: 2
Właśnie przeszedłem ten proces.
Lecąc 2+1 (dwoje dorosłych i niemowlę w foteliku) wybrałem 3 osoby dorosłe i dla jednej osoby wpisałem imię: extra nazwisko: infant seat. Następnie przez chat poprosiłem o dopisanie niemowlęcia do rezerwacji. Pani z chata zapytała o dane: Imię, nazwisko, nr dokumentu i datę urodzenia opiekuna i niemowlęcia. Po podaniu tych danych dopisała niemowlę do osoby której dane podałem. Zarezerwowała nieodpłatnie dwa miejsca, jedno dla opiekuna i to drugie (extra infant seat) obok siebie. Więc nie płacąc za żadne miejsce mamy dwa miejsca obok siebie. Dodatkowo chciałem wiedzieć czy fotelik w którym niemowlę będzie leciało wlicza się w te dwa przedmioty przysługujące niemowlęciu. W odpowiedzi dostałem: "Fotelik będzie na pokładzie samolotu więc może Pan zabrać jeszcze dwa dodatkowe akcesoria i torbę do 5 kg z rzeczami dla dziecka." czyli w rezerwacji mamy 3 x mały bagaż (40x25x20) + fotelik w którym dziecko będzie podróżowało i jeszcze możemy zabrać dwa dodatkowe przedmioty np wózek i łóżeczko.
Chyba to rozwiązanie jest najlepszą opcją przy założeniu że bilety dla dorosłych wychodzą taniej niż opłata za niemowlaka (25euro) bo nie dość że oszczędzamy na różnicy w cenie to jeszcze mamy za darmo dwa miejsca obok siebie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#62 PostWysłany: 09 Kwi 2022 11:45 

Rejestracja: 13 Sie 2018
Posty: 47
Loty: 70
Kilometry: 133 489
Ten sam proces przeszliśmy w listopadzie. Z jedna roznica - nasz fotelik byl szerszy niz fotel w samolocie (mamy cybex cloud z) wiec do luku zabralismy wozek i fotelik (na szczescie lozeczko dostalismy w apartamencie) a bobas lecial przypiety dodatkowymi pasami. Pasy dostalismy na pokladzie. Choc po starcie jak bobas nie spal to siedzial pomiedzy nami, przypiety zwyklymi pasami. Bardzo sie podobala klamra
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 13 Kwi 2022 06:39 

Rejestracja: 06 Sie 2016
Posty: 2
Pytanie do tych co podrozowali z dzieckiem w foteliku na pokladzie samolotu Ryanair. Jaki dokladnie model fotelika uzywaliscie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 21 Kwi 2022 13:30 

Rejestracja: 21 Kwi 2022
Posty: 1
-- 21 Apr 2022 13:17 --

Hello, I´m from Czechia, I ask my question in English and below I give an automatic Google translation to Polish.

I booked 3 adult tickets few days ago - and about 3 weeks prior departure. Adding of infant via chat was easy - I gave only details of baby and it was free of charge. If I now click to check-in I can do it for me, my wife, my baby and there is also EXTRA INFANT COMFORT SEAT.

First online chat agent told me that I have to do online check-in for me, my wife and my baby (sitting on my lap). Extra Comfort seat I have to check-in on the desk at the airport for free. But I can´t understand how can we sit alltogether in this case. Because I can reserve only 2 seats online and third seat in a row can be occupied when we ask for check-in of extra comfort seat at the airport 2 hours prior reparture.

So I tried another online chat agent and I asked for reserve 3 seats in one row. At first Agent offered me 3 x 27 PLN reservation fee for one way. After my question about free seat for baby agent offered only 2x 27 PLN one way. So my question is - If I would like to be sure we will sit alltogether I have to finish check-in via chat for 2x27 PLN one way. And option which you describe, means that you do free check-in 2-24 hours prior departure and after that you contact online chat agent and ask for free seat next to one of two seat you have got?

-- 21 Apr 2022 13:30 --

Sorry I can´t find edit button here in forum :-) Is here? Here is PL google translation of message above.

Witam, jestem z Czech, zadaje pytanie po angielsku i poniżej podaję automatyczne tłumaczenie Google na polski.

Zarezerwowałem 3 bilety dla dorosłych kilka dni temu - i około 3 tygodnie przed wyjazdem. Dodanie niemowlęcia przez czat było łatwe - podałam tylko dane dziecka i było to bezpłatne. Jeśli teraz kliknę, aby się odprawić, mogę to zrobić dla siebie, mojej żony, mojego dziecka i jest też FOTELIK EXTRA KOMFORT.

Pierwszy agent czatu internetowego powiedział mi, że muszę dokonać odprawy online dla siebie, mojej żony i dziecka (siedzących na moich kolanach). Fotel Extra Comfort Muszę bezpłatnie odprawić się na biurku na lotnisku. Ale nie rozumiem, jak możemy siedzieć razem w tej sprawie. Ponieważ mogę zarezerwować tylko 2 miejsca online, a trzecie miejsce z rzędu może być zajęte, gdy poprosimy o odprawę dodatkowego miejsca na lotnisku na 2 godziny przed odlotem.

Wypróbowałem więc innego agenta czatu online i poprosiłem o zarezerwowanie 3 miejsc w jednym rzędzie. Na początku Agent zaproponował mi 3 x 27 zł opłaty za rezerwację w jedną stronę. Po moim pytaniu o wolne miejsce dla dziecka agent oferował tylko 2x 27 zł w jedną stronę. Więc moje pytanie brzmi - jeśli chciałbym mieć pewność, że usiądziemy razem, muszę zakończyć odprawę przez czat za 2x27 zł w jedną stronę. A opcja, którą opisujesz, oznacza, że ​​dokonujesz bezpłatnej odprawy na 2-24 godziny przed wylotem, a następnie kontaktujesz się z agentem czatu internetowego i prosisz o wolne miejsce obok jednego z dwóch miejsc, które masz?


Ostatnio podbity przez t99, 21 Kwi 2022 13:30
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group