Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Sty 2022 19:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1013
niebieski
Taka sprawa:

Znajomy mi mówił, że podczas pobytu w Turcji, ze względu na deprecjację Liry Tureckiej wszelkie zakupy software'u, gier na Steamie, aplikacji wychodziły mu 30%-40% taniej.

Tak się składa że potrzebuję kupić płatną aplikację ze sklepu Google Play, jej cena lifetime to 632 PLN, jestem w Polsce, czy da się jakoś zobaczyć ile by kosztowała w Lirach Tureckich, ewentualnie jakoś zmienić geolokalizację, aby sklep Play myślał że jestem w Turcji ?


Ostatnio edytowany przez kittycate, 27 Sty 2022 19:39, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 27 Sty 2022 19:38 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Vpn
Góra
 Profil Relacje PM off
cekace lubi ten post.
cekace uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 27 Sty 2022 19:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1013
niebieski
Mógłbyś polecić coś bezpłatnego na smartfona z Androidem? Bo nigdy nie używałem, a może da się to zrobić w opcjach Google Play bez VPN ?


Ostatnio edytowany przez kittycate, 28 Sty 2022 00:57, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Sty 2022 19:46 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Wg mnie potrzebujesz vpna i być moze apki do fakegps
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 28 Sty 2022 10:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 776
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
VPN to nie wszystko, musisz jeszcze utworzyć konto tureckie, a metoda płatności musi być w lirach.
Najlepiej:
- na nowym koncie utworzyć profil płatności (w google pay) w Turcji (muisz dodać kartę płatniczą)
- wysłać zaproszenie do konta głównego na dołączenie do rodziny (jeżeli w Google jesteś już w jakiejś rodzinie, to musisz się z niej wypisać - nie można równocześnie być w kilku rodzinach)
- po zaakceptowaniu na koncie głównym zaproszenia, przechodzisz na konto tureckie.

Ceny większości aplikacji są sporo niższe, nawet do około 80% - przykładowo roczny abonament Google One w Polsce to 89,99 zł, ja w grudniu płaciłem troszkę ponad 18 zł (jak poniżej na screenie).

Podaj nazwę interesującej Cię aplikacji, to sprawdzę jej cenę i zastanowisz się czy warto kombinować.

Załączniki:
Screenshot_20220128-092317_Revolut.jpg
Screenshot_20220128-092317_Revolut.jpg [ 14.31 KiB | Obejrzany 12910 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
6 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 21 Lis 2022 14:20 

Rejestracja: 21 Lis 2022
Posty: 1
-- 21 Lis 2022 14:19 --

Kalispell napisał(a):
VPN to nie wszystko, musisz jeszcze utworzyć konto tureckie, a metoda płatności musi być w lirach.
Najlepiej:
- na nowym koncie utworzyć profil płatności (w google pay) w Turcji (muisz dodać kartę płatniczą)
- wysłać zaproszenie do konta głównego na dołączenie do rodziny (jeżeli w Google jesteś już w jakiejś rodzinie, to musisz się z niej wypisać - nie można równocześnie być w kilku rodzinach)
- po zaakceptowaniu na koncie głównym zaproszenia, przechodzisz na konto tureckie.

Ceny większości aplikacji są sporo niższe, nawet do około 80% - przykładowo roczny abonament Google One w Polsce to 89,99 zł, ja w grudniu płaciłem troszkę ponad 18 zł (jak poniżej na screenie).

Podaj nazwę interesującej Cię aplikacji, to sprawdzę jej cenę i zastanowisz się czy warto kombinować.


-- 21 Lis 2022 14:20 --

Witam. Czy mogę Pana prosić o wiadomość
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 21 Lis 2022 15:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
W kwestii niższych cen aplikacji mogę polecić ankiety google. Maleńka apka i przy okazji każdej wizyty w lidlu i i wielu innych miejscach przychodzi ankietka (zawsze taka sama), którą wypełniasz dosłownie w 10 sekund i dostajesz od około 1zł do blisko 3zł. Tym sposobem w chwili obecnej mam ponad 120zł do wydawania w sklepie google. Oczywiście w między czasie kupiłem sobie wiele płatnych, przydatnych apek korzystając właśnie z tych środków. Generalnie mocno polecam. Tymi środkami można chyba też opłacić abonament google drive.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 11 Sty 2023 19:38 

Rejestracja: 11 Sty 2023
Posty: 1
Kalispell napisał(a):
VPN to nie wszystko, musisz jeszcze utworzyć konto tureckie, a metoda płatności musi być w lirach.
Najlepiej:
- na nowym koncie utworzyć profil płatności (w google pay) w Turcji (muisz dodać kartę płatniczą)
- wysłać zaproszenie do konta głównego na dołączenie do rodziny (jeżeli w Google jesteś już w jakiejś rodzinie, to musisz się z niej wypisać - nie można równocześnie być w kilku rodzinach)
- po zaakceptowaniu na koncie głównym zaproszenia, przechodzisz na konto tureckie.

Ceny większości aplikacji są sporo niższe, nawet do około 80% - przykładowo roczny abonament Google One w Polsce to 89,99 zł, ja w grudniu płaciłem troszkę ponad 18 zł (jak poniżej na screenie).

Podaj nazwę interesującej Cię aplikacji, to sprawdzę jej cenę i zastanowisz się czy warto kombinować.

Napisz do mnie na pw :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 20 Gru 2023 20:11 

Rejestracja: 20 Gru 2023
Posty: 1
daniel1022 napisał(a):
Kalispell napisał(a):
VPN to nie wszystko, musisz jeszcze utworzyć konto tureckie, a metoda płatności musi być w lirach.
Najlepiej:
- na nowym koncie utworzyć profil płatności (w google pay) w Turcji (muisz dodać kartę płatniczą)
- wysłać zaproszenie do konta głównego na dołączenie do rodziny (jeżeli w Google jesteś już w jakiejś rodzinie, to musisz się z niej wypisać - nie można równocześnie być w kilku rodzinach)
- po zaakceptowaniu na koncie głównym zaproszenia, przechodzisz na konto tureckie.

Ceny większości aplikacji są sporo niższe, nawet do około 80% - przykładowo roczny abonament Google One w Polsce to 89,99 zł, ja w grudniu płaciłem troszkę ponad 18 zł (jak poniżej na screenie).

Podaj nazwę interesującej Cię aplikacji, to sprawdzę jej cenę i zastanowisz się czy warto kombinować.

Napisz do mnie na pw :)


Kalispell proszę o kontakt
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group