Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Paź 2016 09:21 

Wczoraj na wieczornym locie Wizz, KTW - BRI obłożenie ledwo ok ~30 %. Steward mi mówił , że tak jest ostatnio na każdym kursie i jak tak będzie dalej to z jego praktyki wynika, że raczej nie będą kontynuować ledwo co otwartego połączenia.
Pogoda taka sobie. Całkowite zachmurzenie i dosyć chłodno. Miejscowi w szalikach i czapkach. :mrgreen:
Góra
 PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 26 Paź 2016 09:43 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
Będzie relacja z wyprawy do Bari ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Paź 2016 09:47 

Ja nie piszę relacji. M.in. dlatego że nie robię zdjęć. :D Tak jakoś wyszło i pozostało od wielu lat.
Planowania wielkiego też nie ma. Spontan. Plan tworzy się na bieżąco. Teraz jestem w Materze. Wstępnie to jest tu co ogłądać...
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Paź 2016 09:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3057
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
Anonymous napisał(a):
Wczoraj na wieczornym locie Wizz, KTW - BRI obłożenie ledwo ok ~30 %. Steward mi mówił , że tak jest ostatnio na każdym kursie i jak tak będzie dalej to z jego praktyki wynika, że raczej nie będą kontynuować ledwo co otwartego połączenia.


GDN chętnie przytuli taki spad po KTW ;)
przepraszam za OT
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cypel lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 26 Paź 2016 10:04 

Rejestracja: 29 Lip 2016
Posty: 119
Poznań też

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 26 Paź 2016 10:30 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
Jak będą dobre ceny poza sezonem to się utrzyma. Teraz jest trochę za drogo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 26 Paź 2016 10:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
powrotny jest rewelacyjny 21:55 23:45

gdyby tylko dolot byl wczesniejszy
byloby "deja vu" Forli
dla starych forumowiczow
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 26 Paź 2016 11:14 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Kto pamięta Forli ten faktycznie wie, że był to fajny kierunek na pizzę. Pamiętam, że raz polecieliśmy po pracy, trzy godziny na miejscu, pizza, wino czy piwo i do domu a rano do pracy. Fajna sprawa. Szkoda, że Bari nie da się tak zrobić. W ogóle ostatnio widzę, że bardzo ubywa tych kierunków jednodniowych min. Paryż Beauvais, Maastricht, była możliwość całodziennego pobytu w Larnace łącząc loty z Warszawy i lądowanie w Katowicach. Ale przepraszam odbiegłem od tematu. Osobiście nie byłem w Bari ale mam nadzieję, że zdążę. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 26 Paź 2016 11:26 

Rejestracja: 21 Sty 2013
Posty: 249
Loty: 90
Kilometry: 176 335
niebieski
Przy lotach do Bari polecam wziąć auto i zjechać raptem 2,5h darmowa autostrada na południe w okolice pescoluse - gdy w Bari było pochmurno i koło 20 C to tam przez cały zeszły tydzień mieliśmy 24-26C i prawie bezchmurne niebo - jak ktoś lubi plazing i kąpiele w morzu w październiku a blisko polszy :)
Pozdrawam
Ps
Samolot z WAW na full w jedna i druga stronę....
wiec pewnie Ktw straci a waw utrzymaja
PS2
A co do Forli to jak zamykali to połączenie to udało nam się zmienić na Rzym i było 8zł za rt waw-rzym :))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 26 Paź 2016 11:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2014
Posty: 2509
Loty: 240
Kilometry: 540 731
platynowy
Byłem w sierpniu i polecam. Odnośnie frekwencji, cóż Bari to nie Marsa Alam i nie ma tam raczej ciepła o tej porze roku. Cypr na zimę ograniczają z KTW, może i z tym kierunkiem podobnie powinno być w zimowym rozkładzie, a w zamian za drugą rotację uruchomić chociażby FUE...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 26 Paź 2016 20:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
ogolnie cale poludnie Europy jest w ostatnich tygodniach zachmurzone niestety. Ani wiatru, ani slonca, nie ma co robic w weekendy :(
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 27 Paź 2016 13:01 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 26
Janek napisał(a):
Przy lotach do Bari polecam wziąć auto i zjechać raptem 2,5h darmowa autostrada na południe w okolice pescoluse - gdy w Bari było pochmurno i koło 20 C to tam przez cały zeszły tydzień mieliśmy 24-26C i prawie bezchmurne niebo - jak ktoś lubi plazing i kąpiele w morzu w październiku a blisko polszy :)
Pozdrawam
Ps
Samolot z WAW na full w jedna i druga stronę....
wiec pewnie Ktw straci a waw utrzymaja
PS2
A co do Forli to jak zamykali to połączenie to udało nam się zmienić na Rzym i było 8zł za rt waw-rzym :))


Bardzo nie lubię jak ktoś tak mówi/pisze o moim kraju :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 29 Paź 2016 10:12 

rw30 napisał(a):
ogolnie cale poludnie Europy jest w ostatnich tygodniach zachmurzone niestety. Ani wiatru, ani slonca, nie ma co robic w weekendy :(

Środa, czwartek, piątek było pochmurno, zimno, deszczowo na włoskim obcasie.
A dzisiaj ?
Bezchmurnie i rześko. Piękny łikend w Apuli się zapowiada... :D
Góra
 PM off
gosiagosia lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 29 Paź 2016 10:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Anonymous napisał(a):
rw30 napisał(a):
ogolnie cale poludnie Europy jest w ostatnich tygodniach zachmurzone niestety. Ani wiatru, ani slonca, nie ma co robic w weekendy :(

Środa, czwartek, piątek było pochmurno, zimno, deszczowo na włoskim obcasie.
A dzisiaj ?
Bezchmurnie i rześko. Piękny łikend w Apuli się zapowiada... :D


to samo w BCN

pozdro z biura :P
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 29 Paź 2016 12:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
@‌jacakatowice‌ - ale Ty nigdy, żadnych zdjęć nie robisz??? Z zasady czy jak?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 29 Paź 2016 17:40 

Twoja imienniczka, która jeździ ze mną, trzaska fotki bez opamiętania. :D
A ja tylko pozuję. :mrgreen:
Dzisiaj Lecce było. Bardzo ładne. Brindisi tylko zahaczyliśmy, bo raczej nie powala.
Co do stylu jazdy miejscowych, to nie jest tak źle, jak się spodziewałem. Ruch w sumie nieduży.
Korków nie ma. Piździków i tym podobnych jednośladów troszeczkę ( chyba już pochowali na zimę). Pieszych nie rozjeżdżają na każdym kroku. Lokalsi bardzo mili. Ogólnie fajny wyjazd.
Góra
 PM off
gosiagosia lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 29 Paź 2016 18:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Anonymous napisał(a):
Twoja imienniczka, która jeździ ze mną, trzaska fotki bez opamiętania. :D
A ja tylko pozuję. :mrgreen:
Taki model :lol: A ja też jestem imienniczką, też trzaskam foty, ale i też pozuję, ale jakby co nie jestem jacakatowicową :D

PS. Dobrze wiedzieć, że połączenie z WAW ma się dobrze, bo nie wiem czy pamiętacie Ryan kiedyś latał, a jednak skasował.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
gosiagosia lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 02 Lis 2016 09:58 

Wczorajszy lot BRI-KTW. Obłożenie blisko 100 %. :roll: Tylko kilka wolnych miejsc.
Chyba jednak KTW nie oddadzą tego fajnego połączenia innemu miasta. :twisted:
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group