Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Sty 2017 11:44 

Rejestracja: 25 Gru 2016
Posty: 12
W marcu będę przez ok. 10 dni w Tulum z czego mam wolny jeden dzień po przylocie, jeden dzień przed odlotem, i z racji lotu o 18:00 można dodać jeszcze połowę dnia ale to ostatnie do spędzenia gdzieś w miarę w okolicy Cancun żeby blisko było do lotniska (btw. znacie tam może jakąś przechowalnię bagażu?).
i chyba warto by było coś zobaczyć, żeby czasu na plaży nie zmarnotrawić :)
Ktoś coś podpowie?
Jeden dzień to pewnie ruiny w Tulum, a co z resztą?
Samochodu wypożyczać raczej nie planuję, więc transport by colectivo lub ADObus.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 30 Gru 2018 17:17, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#2 PostWysłany: 15 Sty 2017 06:38 

Rejestracja: 06 Sty 2017
Posty: 59
Loty: 154
Kilometry: 267 721
Na dworcach ADO sa przechowalnie bagazu - za bardzo duzy bagaz cos 15-20 peso za godzine
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pmk uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 15 Sty 2017 08:05 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
Nie potrzebujesz całego dnia na ruiny w Tulum. Kompleks jest niewielki, do obejścia spokojnie w ciągu 1-2 godzin więc zostanie ci sporo czasu na plażę lub inne rzeczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Sty 2017 11:35 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
jak chcesz blisko Cancun to możesz popłynąć na Isla Mujeres lub udać się np. na Playa Delfines w Zonie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 12 Lut 2017 19:46 

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 88
Loty: 274
Kilometry: 806 939
Colectivo z Playa del Carmen do Tulum 45 peso, z Cancun do Playa del Carmen 38 peso, pewnie też są bezpośrednie bez przesiadki. Przy Tulum masz małą plażę (wejście od strony kompleksu), miła ale dosyć zatłoczona. Fajne zdjęcia można zrobić. Same ruiny - średnie. Isla Mujeres - odpuść sobie - dno dna, tłok i nic ciekawego, dość drogi prom (chyba że płyniesz z Punto Sam - mniej niż połowa ceny) - strata czasu. Playa Delphines - super.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Lut 2017 23:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
pmk napisał(a):
W marcu będę przez ok. 10 dni w Tulum z czego mam wolny jeden dzień po przylocie, jedne dzień przed odlotem, no i z racji lotu o 18:00 można dodać jeszcze połowę dnia ale to ostatnie do spędzenia gdzieś w miarę w okolicy Cancun żeby blisko było do lotniska (btw. znacie tam może jakąś przechowalnię bagażu?).
No i chyba warto by było coś zobaczyć, żeby czasu na plaży nie zmarnotrawić :)
Ktoś coś podpowie?
Jeden dzień to pewnie ruiny w Tulum, a co z resztą?
Samochodu wypożyczać raczej nie planuję, więc transport by colectivo lub ADObus.

Polecam Tulum jak najbardziej (to pol dnia) oraz Chichen Itza (w glebi ladu, 150 km na zachod od Tulum).

Załączniki:
Komentarz do pliku: Tulum
DSC_1447.JPG
DSC_1447.JPG [ 536.03 KiB | Obejrzany 2337 razy ]
Komentarz do pliku: Tulum
DSC_1429.JPG
DSC_1429.JPG [ 625.52 KiB | Obejrzany 2337 razy ]
Komentarz do pliku: Tulum
DSC_1341.JPG
DSC_1341.JPG [ 594.49 KiB | Obejrzany 2337 razy ]
Komentarz do pliku: Chichen Itza
DSC_0996.JPG
DSC_0996.JPG [ 585.08 KiB | Obejrzany 2337 razy ]
Komentarz do pliku: Chichen Itza
DSC_0993.JPG
DSC_0993.JPG [ 569.88 KiB | Obejrzany 2337 razy ]
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
micnur lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 08 Lis 2018 16:04 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Nie chce zakładać nowego tematu, a ten wydaje się całkiem dobry... Planowałem całkowicie ominąć Cancun, ale wychodzi na to, ze będę miał tam 2x po kilka godzin. Przyjeżdżam do Cancun po południu/wieczorem, tak żeby rano złapać autobus do Chiquila i stamtąd płynę na Holbox, a po kilku dniach wracam autobusem z Chiquila do Cancun żeby następnego dnia rano pojechać na lotnisko. Tak na szybko patrząc na Cancun, to wydaje mi się, że nie bardzo jest tam coś ciekawego. Zastanawiam się, gdzie warto się zatrzymać (z założeniem, że i tak nie mam zbyt dużo czasu). Szukam miejsca w którym będę mógł gdzieś wieczorem wyjść na coś do jedzenia, trochę pospacerować itd. Czy lepiej uderzać w Downtown, czy zona hotelara? Początkowo byłem pewny, że downtown, ale tak na szybko paatrząc to tam też nic ciekawego nie ma, więc może lepiej Zona Hotelara, żeby chociaż do morza było blisko? Chyba, że ktoś ma jakieś sprawdzone miejscówki w Downtown?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 09 Lis 2018 11:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lip 2012
Posty: 200
Loty: 134
Kilometry: 447 555
niebieski
Zona Hotelara jest fajna na parę godzin żeby poleżeć na plaży i poszaleć na falach ale nic poza tym, nawet jedzenia dobrego tam nie ma dlatego na nocleg zdecydowanie polecam miasto a na Zone dojedziesz za parę peso autobusem miejskim.

Nam bardzo przypadł do gustu Parque de las Palapas - wieczorem jest tam masa straganów z pysznym jedzeniem, muzyka na żywo, praktycznie sami lokalsi, mało turystów.
Bardzo blisko parku mogę polecić nocleg w Pa´Xa Mama Hotel Boutique lub nieco dalej w Marazul Hotel Boutique.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
trocha uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 09 Lis 2018 12:07 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Dzięki, nawet mniej więcej na tę lokalizację patrzyłem, bo blisko dworca Ado i miejsca w którym będę oddawał samochód. Nie byłem tylko pewny, czy cokolwiek się dzieje w tej okolicy. Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 30 Gru 2018 15:43 

Rejestracja: 07 Paź 2017
Posty: 21
Loty: 63
Kilometry: 138 055
Polecam udać się do klubu Coco Bongo w Cancun. W cenie wejściówki jest open bar, a atmosfera w klubie porównywalna do Pacha na Ibizie. Show robi ogromne wrażenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group