Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Sie 2019 12:21 

Rejestracja: 30 Sty 2011
Posty: 203
niebieski
Planuję 14 dni w Meksyku w grudniu. Czy warto to połączyć z Kubą, Jamajką lub Dominikaną? Np. 10 w Meksyku a 4 dni na Kubie, Jamajce lub Dominikanie? Chciałbym "upiec 2 pieczenie na 1 ogniu", bo wiem, że ze względów rodzinnych/prywatnych przez wiele lat nie będą ponownie w tej okolicy.

Czy łączenie Meksyku z innym sąsiadującym krajem ma sens czy lepiej w 100% skupić się na Meksyku? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 16 Sie 2019 13:01 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
Jesli wiesz ze tam nie wrocisz to Kuba !!!

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off
garry2012 lubi ten post.
garry2012 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 16 Sie 2019 13:05 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
To czemu od razu nie 4 pieczenie?! ;)
Zupełnie bez sensu. Dwa tygodnie, to nawet nie starczy na zwiedzenie Jukatanu, nie mówiąc o Meksyku. Na samą Kubę, też trzeba trzy tygodnie.
Poza tym, loty między tymi miejscami są drogie, mogą być nawet droższe, niż kupno drugiej destynacji.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 16 Sie 2019 13:07 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
Tylko influencerzy i freelancerzy maja czas na 14 dni w kazdym kraju.
Szczegolnie taka Jamajka nie wymaga 14 dni. Naprawde tak myslisz?

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
garry2012 uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 16 Sie 2019 13:29 

Rejestracja: 30 Sty 2011
Posty: 203
niebieski
Znam ludzi, którzy i w Barcelonie potrafią siedzieć kilka tygodni i też takich co kilka miesięcy jeżdżą w te same miejsca np. do południowych Włoch. Nie oceniam...

Kuba, Jamajka i Dominikana to kraje, które wydają się dobre na kilka dni. Taka Dominikana to co tam można robić oprócz leżenia na plaży i nurkowania/snurkowania?

Tak się zastanawiam i waham czy poświecić cały wyjazd na Meksyk. 14 dni to w sumie pół miesiąca. Dla kogoś kto dużo pracuje- weekend zagranicą, przedłużony weekend czy 7 dni to standardowy urlop, takie 14 dni to kupa czasu jak się już nie studiuje i nie ma nadmiaru wolnego czasu :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 16 Sie 2019 13:37 

Rejestracja: 07 Sty 2016
Posty: 560
niebieski
Kuba wydaje Ci się dobra na kilka dni...?

Chyba ze miałeś na myśli tylko Havane ale jeśli nie to powodzenia ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
garry2012 uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 16 Sie 2019 13:41 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
W kazdym kraju mozna byc kilka lat lub kilka godzin.

Jesli faktycznie nie planuje w najblizszym czasie byc w tych rejonach to warto wyskoczyc na jakąs karaibska wyspę.
To jednak troche coś innego niz Meksyk

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off
garry2012 lubi ten post.
garry2012 uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 16 Sie 2019 14:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
zrób ankietę
a 14 dni to idealny czas na benelux
garry2012 napisał(a):
Znam ludzi, którzy i w Barcelonie potrafią siedzieć kilka tygodni i też takich co kilka miesięcy jeżdżą w te same miejsca np. do południowych Włoch. Nie oceniam...

Kuba, Jamajka i Dominikana to kraje, które wydają się dobre na kilka dni. Taka Dominikana to co tam można robić oprócz leżenia na plaży i nurkowania/snurkowania?

Tak się zastanawiam i waham czy poświecić cały wyjazd na Meksyk. 14 dni to w sumie pół miesiąca. Dla kogoś kto dużo pracuje- weekend zagranicą, przedłużony weekend czy 7 dni to standardowy urlop, takie 14 dni to kupa czasu jak się już nie studiuje i nie ma nadmiaru wolnego czasu :D

a po co tam chcesz jechać skoro nie ma co tam robić?
zdjęcia na fejsa weź z internetów, będzie taniej
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 16 Sie 2019 15:00 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
garry2012...skoro wiesz wszystko o Karaibach i sam sobie odpowiadasz to po uj zadajesz w ogóle pytania? :P :P :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 16 Sie 2019 15:28 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
Odpuść sobie Jamajkę na 4 dni. Tam trzeba trochę pobyć.
Ja na Twoim miejscy wybrałabym Kube.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
garry2012 lubi ten post.
garry2012 uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 16 Sie 2019 16:03 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
brzemia napisał(a):
Tylko influencerzy i freelancerzy maja czas na 14 dni w kazdym kraju.
Szczegolnie taka Jamajka nie wymaga 14 dni. Naprawde tak myslisz?

Tapniete z telefonu

Nie myślę, bo ile kiedyś chciałem tam poleciec, tak od czasu, gdy trochę polatalem,a do tego zaczerpnąłem wiedzy na temat Jamajki, to w ogole nie mam zamiaru tam leciec ;)
Co do Meksyku i Kuby podtrzymuję swoje zdanie.

@Japonka76 jesli na Jamajce trzeba "trochę" pobyć, to na Kubie trzeba życie spędzić. Odpuść sobie tym bardziej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 16 Sie 2019 17:15 

Rejestracja: 30 Sty 2011
Posty: 203
niebieski
Ja tylko zadaję pytania. Nie znalazłem na nie odpowiedzi szperając w internecie. Wpisywałem np. plany wycieczek Meksyk i Kuba po polsku i angielsku, ceny lotów na Kubę i Jamajkę i innego takie.

Nie byłem też do tej pory w tamtych okolicach. Zdecyduję się na 14 dni w Meksyku, a następnym razem za kilka lat Dominikana lub Kuba. Dziękuję. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 16 Sie 2019 17:52 

Rejestracja: 16 Sie 2019
Posty: 66
Zbanowany
@garry2012 - to tak naprawdę zależy od tego, co planujesz robić na miejscu. Jeśli interesują Ciebie głównie plaże, to szkoda czasu na przemieszczanie się pomiędzy różnymi krajami.

Jeśli chciałbyś jednak aktywnie spędzać czas, to warto np. zahaczyć o Gwatemalę (poruszając się śladami Majów).
Góra
 Profil Relacje PM off
j_a lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 08 Gru 2019 01:38 

Rejestracja: 17 Mar 2019
Posty: 9
Pytanie czego oczekujesz :D bo jak chcesz po prostu odhaczyć kolejny kraj to łączyć można (zdaje się nawet Rainbow ma mix w swojej ofercie) ale z doświadczenia Ci powiem, że 2 tygodnie na samą Kubę to mało jak chce się zjechać i coś zobaczyć a co dopiero jak chcesz to połączyć z równie bogatym Meksykiem...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group