Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Sie 2014 20:21 

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 28

Post wydzielony. Cytując autorkę tematu
Cytuj:
Nie jestem typem, który nie akceptuje rzeczywistości jeżeli rzeczywistość odbiega od moich wyobrażeń. Jednakże są sytuacje w podróży, kiedy naczytasz się „must see” i pędzisz tam na złamanie karku, za wszelką cenę. Po czym rozczarowujesz się i jesteś zły, że niepotrzebnie straciłeś tyle czasu/pieniędzy/energii żeby zobaczyć coś co tak naprawdę nie warte było zachodu. Na forum wpisujemy co warto zobaczyć na ogół uzasadniając dlaczego. Może podzielimy się swoją wiedzą czego nie warto.
Oczywiście wiem, że odbiór danego miejsca zależy od wielu składowych ale może właśnie dlatego powinniśmy podzielić się swoimi opiniami jednocześnie je argumentując.

W tym temacie proszę o wypisywanie miejsc naszym zdaniem niewartych swego rozgłosu wraz z dokładną argumentacją.


Akropol w Atenach - najgorzej wydana kasa w życiu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 29 Sie 2014 12:49 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
falkory napisał(a):
Akropol w Atenach - najgorzej wydana kasa w życiu.


Ja uważam ze Grecja ma najlepszy stosunek cen biletów do muzeum niż np. Polska. Studenci z całej UE mają darmowe wejście na wszystkie muzea (tak samo jak ludzie do 18 roku zycja) no i bilet na Akropol, to karnet za 12 euro, w którym masz aż 6 muzea do zwiedzania (Archeologiczne, Rzymska Agora, Teatr Dionizosa, Świątynia Zeusa, Świątynia Aelosa, Grecka Agora, cmentarz w Kerameikon, Biblioteka Adriana).

W Atenach nie warto zwiedzić stary stadion Olimpijski (Kalimarmaro) szkoda kasy, i z środka nic wielkiego. Fajnie zrobić zdjęcie z zewnątrz.
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 01 Wrz 2014 15:07 

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 28
""Tutaj widać co człowiek to opinia. Ja byłam zachwycona, jakbym miała okazję to z wielką chęcią zwiedziłabym jeszcze raz.""

Kurde to może ja coś innego oglądałem ;-) 2 świątynie - dużo kolumn i całe wzgórze jako wielki plac budowy.
dla historyka to na pewno raj ale dla zwykłego zjadacza chleba nic szczególnego.
Ale wiadomo o gustach się nie dyskutuje i mimo wszystko cieszę się, że zobaczyłem Akropol. Przynajmniej nie rozkminiam co by było gdyby......
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 01 Wrz 2014 19:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2014
Posty: 61
Loty: 2
Kilometry: 2 056
falkory napisał(a):
""Tutaj widać co człowiek to opinia. Ja byłam zachwycona, jakbym miała okazję to z wielką chęcią zwiedziłabym jeszcze raz.""

Kurde to może ja coś innego oglądałem ;-) 2 świątynie - dużo kolumn i całe wzgórze jako wielki plac budowy.
dla historyka to na pewno raj ale dla zwykłego zjadacza chleba nic szczególnego.
Ale wiadomo o gustach się nie dyskutuje i mimo wszystko cieszę się, że zobaczyłem Akropol. Przynajmniej nie rozkminiam co by było gdyby......


Nawet trafiłeś, bo studiuję historię i starożytność była u mnie zawsze na tak :D Dla mnie na wielkie tak zasługują zarówno Ateny jak i Rzym, chociaż Egiptem i piramidami w Gizie tak się nie zachwycałam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group