Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 94 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 22 Cze 2019 07:58 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3370
złoty
A co Ci dało fikcyjne odprawienie ?

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN
#82 PostWysłany: 22 Cze 2019 08:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2878
platynowy
Cubero4 napisał(a):
Muszę niestety opowiedzieć się bardzo negatywnie o tym przewoźniku...
To będzie historia o tym jak zmusić pasażera aby zostawił jak najvincij korun...
A więc: mieliśmy (2 osoby) mieć dzisiaj 22.06.19 lot PRG-FCO lecz z przyczyn losowych nie możemy lecieć, trudno zdarza się... Lecz mimo wszystko postanowiłem się odprawić, a co mi szkodzi :)


Postanowiłeś sie odprawić? Żeby czasem przewoźnik nie sprzedal tych biletow? W myśl ja nie moge to innemu nie dam czy może po to zeby ludzi ktorzy czekają na nastepny lot (w tym wypadku wlasnie twoj mialbyc nastepny) musieli czekac jeszcze na kolejny, bo akurat na Twoim zabraklo 2 miejsc? Wiem, że wychodzisz z zalozenia zaplacilem to moge zrobic co zechce, ale czasem warto odwrocic sytuację i pomyśleć o drugiej stronie w ktorej predzej czy później i tak sie kiedys znajdzieny....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#83 PostWysłany: 22 Cze 2019 09:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5659
HON fly4free
Na Twoim miejscu 3 razy ugryzłbym się w język przed opowiedzeniem tej historii bo owszem wystawiłeś nią pewne świadectwo, ale nie Czech Airlines.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#84 PostWysłany: 22 Cze 2019 10:28 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1240
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Jest zasada - nie lecę nie kombinuję :?:
i jak to w życiu ...................................Chytry dwa razy traci :mrgreen:
A ten post to do skasowania / typowa czeska komedia :oops:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 22 Cze 2019 13:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Paź 2015
Posty: 513
Loty: 57
Kilometry: 106 100
niebieski
Flyguy napisał(a):
Cubero4 napisał(a):
Muszę niestety opowiedzieć się bardzo negatywnie o tym przewoźniku...
To będzie historia o tym jak zmusić pasażera aby zostawił jak najvincij korun...
A więc: mieliśmy (2 osoby) mieć dzisiaj 22.06.19 lot PRG-FCO lecz z przyczyn losowych nie możemy lecieć, trudno zdarza się... Lecz mimo wszystko postanowiłem się odprawić, a co mi szkodzi :)


Postanowiłeś sie odprawić? Żeby czasem przewoźnik nie sprzedal tych biletow? W myśl ja nie moge to innemu nie dam czy może po to zeby ludzi ktorzy czekają na nastepny lot (w tym wypadku wlasnie twoj mialbyc nastepny) musieli czekac jeszcze na kolejny, bo akurat na Twoim zabraklo 2 miejsc? Wiem, że wychodzisz z zalozenia zaplacilem to moge zrobic co zechce, ale czasem warto odwrocic sytuację i pomyśleć o drugiej stronie w ktorej predzej czy później i tak sie kiedys znajdzieny....


Po pierwsze: to jak byś czytał że zrozumieniem, to doczytał byś że się nie odprawiłem, ale co prawda miałem taki zamiar... Linie które regularnie ładują overbooking zostawiają ludzi na lodzie "na następny lot" i Ty mi masz coś do zarzucenia? Krytykować to sobie za to możesz linie lotnicze które tak z ludźmi postępują a nie mnie, co tylko z ciekawości chciałem się odprawić w tradycyjnych liniach raz na ruski rok.
I nie rozumiem ostatniego zdania w jakiej sytuacji mam się znaleźć? Że niby odwołają mi lot? Trudno itak zapłacą 600euro a to że nie zdąży się na wesele syna lub jakiś pogrzeb to już tak bywa... Trafiło na nas... I trzeba się z tym pogodzić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 22 Cze 2019 13:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4522
złoty
sam napisałeś, " Lecz mimo wszystko postanowiłem się odprawić, a co mi szkodzi :)", no to Ci zaszkodziło na własne życzenie i jeszcze masz pretensje do innych ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 22 Cze 2019 13:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Paź 2015
Posty: 513
Loty: 57
Kilometry: 106 100
niebieski
@kostek966 ale niby w jaki sposób mi to zaszkodziło? Bo nie rozumiem... Napisz napisałem że z czystej ciekawości, nie pomyślałem że ktoś może zyskać miejsce
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 22 Cze 2019 13:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4522
złoty
zamiast zwrócić bilety i dostać z powrotem choćby opłaty lotniskowe, dopłaciłeś do miejsc !
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#89 PostWysłany: 22 Cze 2019 13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Paź 2015
Posty: 513
Loty: 57
Kilometry: 106 100
niebieski
Nie było możliwości żadnego zwrotu! i powtarzam raz jeszcze: nie odprawiłem się na ten lot! Nie martw się nie zabrałem nikomu potrzebnego miejsca a już tym bardziej nie zapłaciłem za żadne miejsca! :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 22 Cze 2019 13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5659
HON fly4free
Możliwość zwrotu i odzyskania opłat lotniskowych (w praktyce wszystkiego poza "taryfą") istnieje zawsze ponieważ wynika ona z mocy prawa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 22 Cze 2019 16:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2878
platynowy
Cubero4 napisał(a):
@kostek966 ale niby w jaki sposób mi to zaszkodzii, nie pomyślałem że ktoś może zyskać miejsce


Myślę, że chyba zrozumiałeś w czym rzecz, temat off topicowy, mozna zamknac
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 22 Cze 2019 18:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Paź 2015
Posty: 513
Loty: 57
Kilometry: 106 100
niebieski
@Flyguy no najlepiej pojechać po kimś jak za przeproszeniem jak "po szmacie" i teraz temat off topikowy... Tak gdybyś Ty od urodzenia rezerwował loty i latał po świecie w wieku 2 miesięcy... Tak gdybym to ja złośliwie chciał kogoś skrzywdzić, nie znasz mnie i tyle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 22 Cze 2019 22:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2878
platynowy
Pojechac po Tobie ? Czlowieku, zwrocilem Ci uwagę, ze tak sie nie robi, wskazalem dlaczego. Ze 3 osoby napisaly Ci to samo w rozny sposób a Ty musisz i tak miec tu ostatnie zdanie. Nie odprawiles sie tylko dlatego ze przez Twoje kombinowanie naliczyless sobie oplate której nie dalo się usunac i to Cie tak zmierzilo ze postanowiles sie tym tu podzielic. Gdyby nie naliczylo oplaty na pewno bys sie odprawil tak jak o tym napisałeś na samym poczatu "a co mi szkodzi" i na 100% nie wspomonal.na forum o tym na jaki genialny pomysl wpadles wiedząc ze i tak nie polecisz
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 22 Cze 2019 23:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3536
srebrny
niesamowite ze można się tak samemu błaźnić
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 94 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group