Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 09 Mar 2022 10:47 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 637
Kilometry: 1 066 169
srebrny
Ma ktoś wtyki w Poznaniu albo w delegaturach? Na najbliższe 2 miesiące brak terminów :shock: :shock: :shock:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
#22 PostWysłany: 12 Mar 2022 01:07 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1612
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Możesz wniosek złożyć w dowolnym punkcie w Polsce. Ale musisz też tam odebrać. Znajomy z Płocka mówił mi, że ludzie z Gdańska do jego urzędu przyjeżdżają. I stoją w kolejce grubo przed otwarciem. On sam składał wniosek w tym tygodniu. Problem jest taki, że odwlekają termin wydania. On może dostanie paszport z końcem kwietnia. Urzędnicy zostali oddelegowani do obsługi Ukraińców.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 12 Mar 2022 08:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2233
złoty
Obecnie temat powinien zmianić tytuł na "Czas oczekiwania na złożenie wniosku o paszport" :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 31 Mar 2022 11:36 

Rejestracja: 07 Gru 2012
Posty: 469
niebieski
wersus79 napisał(a):
Znajomy z Płocka mówił mi, że ludzie z Gdańska do jego urzędu przyjeżdżają. I stoją w kolejce grubo przed otwarciem. On sam składał wniosek w tym tygodniu. Problem jest taki, że odwlekają termin wydania. On może dostanie paszport z końcem kwietnia. Urzędnicy zostali oddelegowani do obsługi Ukraińców.


Coś ten znajomy Ci naściemniał i to mocno, a ten tekst o Ukraińcach trochę onucą zajechał. Wniosek złożyłem kilka dni po Twoim wpisie, paszport odebrałem po 15 dniach. Nie byłem też jakimś odosobnionym przypadkiem, kobieta przy stanowisku obok nie mogła się nadziwić jak szybko poszło. Swoją drogą szał już minął, w urzędzie pustki. Aha, warto też sprawdzać status na stronie obywatel.gov.pl bez czekania na sms czy maila. Nic nie dostałem, a na stronie była już informacja o gotowym paszporcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 09 Lip 2022 13:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2014
Posty: 478
Loty: 150
Kilometry: 312 832
złoty
WWA Floriańska

Wniosek złożony 24.06.2022. Kolejka na ok. godzinę (koło 12:00).
Na pytanie jaki realnie czas oczekiwania odpowiedź, że 3 tygodnie.
Paszport do odbioru 07.07.2022, czyli po 2 tygodniach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dmirstek uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 09 Lip 2022 23:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
W Bydg próba rezerwacji przez net to terminy za kilka tygodni. Wbicie na żywca do urzędu w godzinach wczesno-popołudniowych to walka z automatem, który ma "brak numerków", ale strażnik sugeruje czekać, bo może dołożą. Ktoś się przemyka i okazuje się że u góry czynne 10 stanowisk, a ludzi.. 4, w tym 3 po odbiór. Wszyscy czekający na dole na numerki idą pod pokoje i w ciągu niecałej godziny kwity złożone. Jakoś mi się stare czasy przypominają, "pan tu nie stał", "ja tylko na chwilkę zapytać", itp.
Typowo ostatnia godzina jest na mycie kubków po kawie i już nie mają numerków, jeśli pani będzie miała dobry humor to przyjmie bez kolejki, tylko trzeba się ładnie uśmiechać.
Termin odbioru na za miesiąc, ale z sugestią, żeby po ok 3 tygodniach już sprawdzać.

Przy okazji - kilka lat temu jak robiłem nieletniemu, to była mowa, że jeśli trzeba będzie wymienić wcześniej niż przed terminem 10 lat, to za każdy "niewykorzystany" rok opłata będzie obniżona. A po tych kilku latach okazuje się, że wcale że nie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 10 Lip 2022 08:56 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4793
platynowy
Ale też pamiętaj, że ten rok to 7 zł.
A i mimo wszystko czytamy co mamy w przepisach to regulujących, a nie "co Pani powiedziała"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 05 Sie 2022 12:04 

Rejestracja: 05 Sie 2022
Posty: 1
Czy komus udało się otrzymac paszport po 10 dniach od złozenia wniosku?
Złozyłam 1 sierpnia br, napisałam pismo o przyspieszenie ( 11.08 mam wykupiony lot do Edynburga).
I poszukuję pozytywnych, pokrzepiajacych wiesci, ze sie uda:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 05 Sie 2022 12:09 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
Wiara ponoć czyni cuda więc się uda :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 17 Mar 2023 15:39 

Rejestracja: 30 Sty 2011
Posty: 203
niebieski
Czy ktoś wyrabiał paszport w 2023? Ile dni to zajęło? :geek:

Potrzebuję paszportu w 5 dni roboczych. Będę się starać o tryb przyspieszony. Jak myślicie jaka jest szansa? Pewnie 50% czyli uda się lub nie uda :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 17 Mar 2023 16:09 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3145
platynowy
Wykupiłeś wakacje, możesz być w plecy 4k PLN i zamiast szturmować urząd wolisz pisać posty?

No ok, kto bogatemu zabroni.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#32 PostWysłany: 17 Mar 2023 16:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2233
złoty
@garry2012 Odpowiedzi dostałeś w wątku, który sam dziś założyłeś.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#33 PostWysłany: 20 Kwi 2023 12:49 

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 809
platynowy
https://www.pap.pl/aktualnosci/news,156 ... robic-w-15
Na lotnisku Chopina otwarto punkt wydawania paszportów tymczasowych. 30 zł, maksymalny termin ważności 365 dni, czas oczekiwania 15 minut.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#34 PostWysłany: 10 Sie 2023 23:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Warszawa Krucza - w lipcu czas oczekiwania na paszport wyniósł 24 dni - wniosek złożony 3.07, paszport gotowy do odbioru 27.07. Pani w okienku mówiła, że nie mniej niż 3tyg, ale do 4 tyg. i miała rację :)
Przy okazji - można sprawdzać status wniosku na stronie https://moj.gov.pl/uslugi/engine/ng/ind ... JestGotowy ale smsy o gotowym paszporcie przychodzą sprawnie i bez opóźnień.
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
#35 PostWysłany: 17 Sie 2023 21:38 

Rejestracja: 14 Mar 2020
Posty: 38
Jak teraz z czasem oczekiwania realnie? Wniosek złożony w Legionowie, w okienku mówili ze 3 tyg minimum, ale znam przypadki, że też tak mówili i było szybciej dużo

Który status odbioru paszportu trwa najdłuzej? Zarejestrowany w urzędzie czy w produkcji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 17 Sie 2023 22:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
W produkcji.

Są wakacje, więc na dużo szybsze rozpatrzenie wniosku bym nie liczyła, ale na pewno krócej niż te 3tyg. Tak jak pisałam wyżej na Kruczej w lipcu też kilka dni szybciej niż mówili.
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#37 PostWysłany: 21 Sie 2023 00:50 

Rejestracja: 24 Mar 2023
Posty: 4
Sierpień 2023 - Katowice

7DNI ! Bez umawiania kolejki online(czas oczekiwania na miejscu 1h)
Góra
 Profil Relacje PM off
turczy lubi ten post.
turczy uważa post za pomocny.
 
      
#38 PostWysłany: 21 Sie 2023 22:39 

Rejestracja: 14 Mar 2020
Posty: 38
Wow, to dobry czas miales. U mnie minął tydzień i dalej w statusie zarejestrowany w urzedzie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 24 Sie 2023 12:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 858
Loty: 271
Kilometry: 436 930
srebrny
Sierpień 2023 składane 14-08 Długi weekend !!!
odbiór 24-08
9 DNI
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#40 PostWysłany: 24 Sie 2023 12:23 

Rejestracja: 14 Mar 2020
Posty: 38
no ja nie mogę :D tak to jest w zyciu, że jak coś potrzeba na szybko to nigdy nie ma, a jak bez pośpiechu to szybko.
U mnie składane dokładnie tego samego dnia i dalej mam status Zarejestrowany i rozpatrywany w urzędzie. @turczy gdzie składałeś i czy sledziłeś statusy i coś możesz powiedzieć ile trwały poszczególne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Trendiction [Bot] oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group