Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 8 posty(ów) ] 

Ulcinj velika plaza czy Fuerteventura
Ulcinj
Fuerteventura
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Gru 2021 23:08 

Co lepsze na wypoczynek.?.
Głównie zwracam uwagę na ładną plażę z ciepłą wodą oraz przepiękne widoki. Jakieś opinie o azul beach resort montenegro w Czarnogórze lub o costa caleta na Fuerteventurze? Bardzo proszę o pomoc
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 02 Sty 2022 05:12 
Awatar użytkownika

Zbanowany
srebrny
@Turystagorzow witamy na forum, a mozesz zdradzic, czemu pytasz akurat o te 2 resorty? Lecisz na wlasna reke czy poprzez agencje turystyczna?

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
 Relacje PM off  

#3 PostWysłany: 02 Sty 2022 15:15 
Awatar użytkownika

niebieski
Plaża w Ulcinj osobiście mi się średnio podobała - tłumy, raczej brudno, (co prawda na Mala Plaza, ale daje pogląd sytuacji - w toalecie do spuszczania wody dawali wodę w butelkach po wodzie 1,5 l.), daleko w morze jest płytko, woda cieplutka. W Czarnogórze są lepsze (IMHO) plaże. Nie wiem jak resorty..

#4 PostWysłany: 02 Sty 2022 15:37 

niebieski
Mala Plaza to nie Velika Plaza - ta zaczyna się dopiero za miastem. Ona akurat jest tak duża, że można znaleźć miejsce bez tłumów, co w Czarnogórze jest rzadkie. No i jest piaszczysta, to też rzadkość w MNE. Velika Plaza podzielona jest na różne strefy zorganizowane - Miami Beach, Stone Beach itp. - tam są i knajpy i toalety (czasem płatne, ale raczej czyste) i parasole z leżakami. Pomiędzy nimi jest pas "ziemi niczyjej", darmowej. Ale na jakieś piękne widoki to bym tam nie liczył, teren jest płaski i taki "normalny".

Ostatnio edytowany przez Pudelek, 02 Sty 2022 15:38, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 02 Sty 2022 15:38 
Awatar użytkownika

złoty
@paweł p Jeżeli myślisz że mała plaża daje jakikolwiek pogląd sytuacji na to, jak wygląda Velika plaza to zdecydowanie powinienes zamilknąć w tym wątku :lol: Przeciez to tak różne miejsca, że jedyną łączącą je rzeczą jest woda.

@Turystagorzow Nie napisałeś w jakim miesiącu chcesz jechać, a to ważne.
 Relacje PM off  

#6 PostWysłany: 02 Sty 2022 15:45 
Awatar użytkownika

niebieski
@nick Nie, nie myślę tak, dlatego dodałem dopisek w nawiasie, jakbyś nie zauważył, czytaj ze zrozumieniem. Dzieli je nie taka duża odległość, byłem na obu, średnio mi się obie podobały, to co mi się podobało napisałem. Szczerze mówiąc nigdzie na plaży nie spotkałem takiej toalety, w której by dawano baniak z wodą do spłukiwania. I mimo, że łączy je ta sama ciepła woda na obu było brudno i pełno petów :roll:

#7 PostWysłany: 02 Sty 2022 16:16 
Awatar użytkownika

złoty
@paweł p Nie no jak piszesz że na Velikiej było pełno petów, to trudno jednak uwierzyć że na niej byłeś. Woda z baniaka to nic niezwykłego, zdarza się.
 Relacje PM off  

#8 PostWysłany: 02 Sty 2022 16:32 
Awatar użytkownika

niebieski
No ale co ci poradzę, że tak było - 2 tygodnie siedziałem w Ulcinju tuż przy początku Velikiej Plazy, nie podobała mi się z powodów które wymieniłem, plusem była jedynie ciepła woda i dla malutkich, że było długo płytko. Może jestem przewrażliwiony, ale było brudno i dużo petów, przynajmniej na jej początku, potraktowaliśmy miejscówkę jako bazę i codziennie jeździliśmy gdzie indziej. Było to w 2012, może teraz jest lepiej. Sławojki też się zdarzają ale co z tego :roll:

[ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość