Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Zakarpacie
#1 PostWysłany: 13 Gru 2021 21:16 

Rejestracja: 01 Lut 2015
Posty: 150
W związku z najnowszym pomysłem naszego kochanego rządu o testach dla zaszczepionych wracających spoza Schengen narodził mi sie pomysł wypadu z żoną na Trzech Kroli na Ukraińskie Zakarpacie (droga przez Slowacje i piesze przejście). Co polecacie tam zwiedzac ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
 Temat postu: Re: Zakarpacie
#2 PostWysłany: 13 Gru 2021 21:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 460
srebrny
Pamiętaj, że to termin prawosławnych świąt. Nie wiem jakim transportem będziesz się poruszać, bo zbiorkom może nie działać, albo słabiej. Ale kilka propozycji, Mukaczewo, zamek Palanok, Uzgorod, Kosyno, baseny termalne, Cizaj, winnica.
_________________
Ніночка
Góra
 Profil Relacje PM off
przem44 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Zakarpacie
#3 PostWysłany: 13 Gru 2021 22:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Na Zakarpaciu nie ma miejsca, które nie byłoby w ten czy inny sposób fascynujące. To taka bardzo odrębna Ukraina, nawet ukraiński mają tam inny. Tylko okolice 6 królów mogą być mocno takie sobie pogodowo, co zwłaszcza w przypadku eksploracji interioru może przeszkadzać. Zwłaszcza jeśli będzie mokro i temperatura na małym plusie
Góra
 Profil Relacje PM off
przem44 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Zakarpacie
#4 PostWysłany: 13 Gru 2021 22:32 

Rejestracja: 01 Lut 2015
Posty: 150
Właśnie myślałem o zbiorkomie bo nie przepadam za jazdą autem po Ukrianie. Ale jak trzeba będzie to i autem się pojedzie. Wielkie dzięki za rady ☺️
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group