Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Cypr w pazdzierniku
#1 PostWysłany: 01 Sie 2015 12:30 

Rejestracja: 01 Wrz 2011
Posty: 62
Moi Drodzy,
Zastanawiam się czy wlasnie warto leciec na Cypr na samym początku pazdzernika. Był ktoś? Jest tam jeszcze fajnie cieplo? Bo w sumie na Cyprze to o cieplo najbardziej chodzi.. a październik to już sama nie wiem. Czy może lepiej do Lizbony aby pozwiedzać??
Dzieki za info
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN
Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto
#2 PostWysłany: 01 Sie 2015 12:52 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Warto lecieć, pogoda będzie jeszcze bardzo dobra.
Chyba, że nastawiasz się głównie na plażowanie, to Cypr nie jest najlepszym miejscem, ponieważ (przynajmniej w południowej części) niewiele jest ładnych plaż. Ale jeśli na zwiedzanie, to jest tam sporo rzeczy do zobaczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Sie 2015 12:53 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Dokładnie takie samo pytanie padało już w co najmniej kilku wątkach i odpowiedzi (w tym moje) były, że warto. Więc chyba warto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 01 Sie 2015 12:59 

Rejestracja: 01 Wrz 2011
Posty: 62
No właśnie generalnie chciałam do Larnaki a potem sama nie wiem jeszcze. Nie mam jeszcze planu sprecyzowanego.Myślałam żeby się trochę wygrzać, ale boję się, że trafię na deszcz a i że temperatura będzie bardzo kiepska. Rozważam również Lizbonę i teraz nie wiem co, gdzie lepiej. :?
Obibok, mogę prosić o podanie linka? Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Sie 2015 13:05 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Ja byłem w połowie października w zeszłym roku. Temperatury dobijały do 30°C, przeważnie ok 25-28°C. Woda ok 22°C. Moim zdaniem warto, da się poplażować i pozwiedzać, a upały nie wykańczają. I mimo wszystko uważam, że jest dość ładnych plaż na południu (Nissi czy Lara są super).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 01 Sie 2015 13:20 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Otóż to. To dla mnie najlepszy termin na Cypr. Co do play, zależy kto co lubi. Dla mnie nie musi być piękna. Wolę, żeby nie było ludzi. Ostatnio taką śliczną puściutką znalazłem w... Rydze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Sie 2015 13:30 

Rejestracja: 01 Wrz 2011
Posty: 62
Nie no.. jak mówicie, że temperatura dobijała do 30stopni to rewelacja. Nie myślałam, że aż takie upały tam są w październiku.
Ba! Nawet jak będzie +25 to i tak dla mnie bomba. Przynajmniej człowiek się nie umęczy. Byle żeby nie padało bo o to boję się najbardziej. Wiadomo, ze nigdy nie przewidzi się pogody tak na 100% no ale właśnie dzięki waszym postom i informacjom można stwierdzić czy lepiej lecieć czy może sobie odpuścić;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Sie 2015 13:40 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Podczas mojego dwutygodniowego pobytu padało jednego popołudnia. A tak wyglądała pogoda rok temu w październiku: http://www.accuweather.com/en/cy/larnac ... 10/01/2014
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 01 Sie 2015 13:51 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Pewności nigdy nie ma. Kiedyś w grudniu zmarzłem, innym razem w październiku miałem deszcz, a w kwietniu gradobicie. Ale generalnie słońce tam praży zawsze. W październiku się nie umęczysz, a woda w morzu powinna być gorąca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: paweł p oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group