Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 24 Wrz 2013 16:07 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6246
HON fly4free
pjesekleszek napisał(a):
trochę boję się o wypożyczenie auta ponieważ będe mial gotówkę a na karcie jakies tam groszę, a z tego co widze przy wynajeciu auta pobierają kaucję z karty, która zwracają po oddaniu auta w nienaruszonym stanie.

w moim przypadku przywieźli auto do hotelu, wyciągnęli mnie z basenu i w recepcji spisali dane z dowodu... i tyle, auto było dość sponiewierane, więc stwierdzili, że tylko jakieś naprawdę poważne szkody będą brali pod uwagę. przy oddawaniu gość obszedł je tylko dookoła i machną ręką, że jest ok. nie wiem, czy to reguła, ale mielimy auto z pustym bakiem, bałem się, że nie dojadę do stacji :) oczywiście oddaliśmy też (prawie) puste
pjesekleszek napisał(a):
a jesli chodzi o moje pytanie wyżej o to ile mniej wiecej trzeba przeznaczyć $$ na 7 dni na takim Cyprze gdy mam opcje BB w hotelu z wypożyczeniem auta 3-4dni i jakimis tam obiadami w knajpach niedrogich ?

auto pewnie 100-120 eur, paliwo - ile wyjeździsz, a co do żarcia, to już musisz zdać się na własne wyczucie, podpowiem jedynie, że obiadokolacja w hotelu kosztowała 25 try, ale, jak już pisałem, można trafić taniej w knajpce
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum
Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie
#22 PostWysłany: 24 Wrz 2013 16:36 

Rejestracja: 23 Wrz 2013
Posty: 36
Loty: 14
Kilometry: 35 102
no to juz mniej więcej wiem jak to wygląda wiele rzeczy mi nakresliles, to taki spontaniczny wyjazd, wczoraj zapadła decyzja stąd tak wiele chaotycznych pytań :) Mam nadzieje że nie bedzie problemu z wypożyczeniem samochodu i wykupieniem obiadokolacji wtedy kiedy bedzie nam pasowało licze juz tak 10e/os. i mysle ze bedzie ok nie zawsze zje sie w hotelu czasami tez w jakiejs knajpie, jestem dobrej mysli ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 13 Maj 2014 15:11 

Rejestracja: 10 Sie 2013
Posty: 105
Zbanowany
pemat napisał(a):
my trafiliśmy do hotelu Sempati, ok. 7 km od Kyrenii - bardzo spokojna okolica, ale trochę pustynia, do sklepu kawałek, za to hotel ma kawałek swojej żwirowo-kamienistej plaży w ładnej zatoczce, tyle, że dostępna dla każdego z dosłownie trzema zdezelowanymi parasolami. za to basen mają bardzo fajny. sam hotel ok, ze 30 pokoi więc nie jest to jakiś moloch
w zasadzie te hotele, które widzieliśmy po drodze, a do których byli rozwożeni inni uczestnicy, też sprawiały całkiem dobre wrażenie, tyle, że albo były położone w sporej odległości od morza, albo przy głównej, bardzo ruchliwej drodze.
my wypożyczyliśmy samochód przez rezydentkę, ale cena w hotelu była taka sama - 30 eur/dzień, dostaliśmy dość wysłużoną hondę hrv


Z Nikozji mnóstwo minibusów kursuje do Kyrenii i z powrotem za około 12 złotych.
Będąc w Kyrenii / Girne / polecam zwiedzanie zamku , kebab w barze i piwko zimne Efez obok fortecy - zamku oraz podróż minibusem na plaże do LAPTA . Koszt około 10 złotych . Koniecznie w Kyrenii polecam zakupy na deptaku i a'la targowisku . Mnóstwo pamiątek za grosze . Papierosy tanie i whisky / jakieś szkockie / około 12 zł za butle 0,7 L . Nie wspomnę już o wycieczce do Famagusty .
Mieszkałem na Cyprze przez kilkanaście miesięcy - piękna wyspa . Pozdrawiam :geek:
Góra
 Profil Relacje PM off
wulkan uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group