Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Paź 2018 07:41 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
W Turcji w okresie zimowym są bardzo ciekawe stawki w Antalyi

Załącznik:
Anty.jpg
Anty.jpg [ 328.64 KiB | Obejrzany 1135 razy ]


A jakby ktoś potrzebował tam spędzić 2,5 miesiąca ;)
to jednym strzałem mozna wyrobić sobie Spire Elite
około 1070 EUR (75 nocek) ;)
https://youhavebeenupgraded.boardingare ... m-13-euro/

Załącznik:
IHG_Guest_Payment_Information_-_2018-10-01_07.23.36.jpg
IHG_Guest_Payment_Information_-_2018-10-01_07.23.36.jpg [ 379.21 KiB | Obejrzany 1135 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#2 PostWysłany: 01 Paź 2018 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
cudowna oferta!

Zarezerwowalem na luty - dolozylem sniadanie, ktore kosztuje wiecej niz pokoj!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Paź 2018 14:42 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2741
złoty
Można powiedzieć, że to już stała oferta, bo podobne stawki są przynajmniej od dwóch lat.
W 2016 roku robiłem rezerwację za 20 EUR pod Accelerate, ostatecznie nie skorzystałem, ale w systemie było widać przyznany ładny up do Corner Suite z Jacuzzi. Rezerwację odwołałem (to były jeszcze czasy, gdy można było anulować w dniu planowanego meldowania).
W 2017 roku zrobiłem podobnie (rezerwacja na grudzień), ale rezerwacji nie kasowałem (brakowało mi chyba nocek w Accelerate) - to info dla tych, którzy myślą właśnie o no show.
Kasa śiągnięta, ale niestety pobyt rozliczył się jako niekwalifikujący. Jakież było moje zdziwienie gdy pod koniec stycznia wpłynęły punkty powitalne plus za pobyt - rozliczyło im się to 2 miesiące po no show i do tej pory nie wiem jak sobie to w systemie wklepali.
Reasumując punkty za no show raczej niestety nie wpadną (na podobe rozliczenie już bym nie liczył).

Załączniki:
CP Antalya.png
CP Antalya.png [ 57.93 KiB | Obejrzany 991 razy ]
CP Antalya 2018.png
CP Antalya 2018.png [ 12.88 KiB | Obejrzany 991 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group