Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 18 Sie 2020 18:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
U mnie tak: najpierw lockdown, później specyfika pracy, gdzie od połowy lipca do końca sierpnia urlopów nie ma (i w tym czasie połowa otwartych krajów zdążyła się zamknąć), a w międzyczasie okazało się że mój 2,5 latek obecnie już nie lubi podróżować i najlepiej czuje się w domu. ;) Zniechęciło mnie to kompletnie do zagranicznych podróży, Larnakę na styczeń kupiłem chyba głównie dlatego, że nieużywane punkty na koncie Wizz wyglądają dziwnie. Obecnie ta kwarantannowo-zakazowa ruletka to nie na moje nerwy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wasil10 lubi ten post.
 
      
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
#42 PostWysłany: 19 Sie 2020 15:19 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
Cytuj:
jean napisał(a):
dziś w LCA robili wszystkim testy, nawet osobom które miały już wyniki ze sobą
dzieci do 12rż nie mają testu


Czyli - jak w większości przypadków wielka ściema, brak konsekwencji i niezdecydowanie. Skoro już robią wszystkim testy, to po jakiego grzyba chcą innego, ale tego samego testu przed wylotem? Albo niech się zamkną całkowicie, albo otworzą z jednoczesnym testowaniem wszystkich przylatujących. A tak się nie da, żeby zjeść ciastko i mieć ciastko :!: :o
Ja teoretycznie dzisiaj miałem lecieć - ale nie poleciałem z wiadomych powodów.

W ramach taniej rozrywki za to wybrałem się elektrykiem za darmo do Chorwacji. Pozdro z Makarskiej 8-) :mrgreen:


Ostatnio edytowany przez Abcn, 19 Sie 2020 15:35, edytowano w sumie 1 raz
[quote]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 20 Sie 2020 10:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1195
złoty
Proponuję żeby rok 2020 zyskał taką symbolikę
Załącznik:
20200820_101220.jpg
20200820_101220.jpg [ 60.83 KiB | Obejrzany 2335 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Hiszpania i covid
#44 PostWysłany: 21 Sie 2020 13:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
Czyli mój Santander za tydzień pójdzie w pizdryk :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hiszpania i covid
#45 PostWysłany: 21 Sie 2020 13:37 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
@Akna Jak już za tydzień, to się utrzyma - bez obaw.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hiszpania i covid
#46 PostWysłany: 21 Sie 2020 13:38 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Tylko w jedną stronę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hiszpania i covid
#47 PostWysłany: 21 Sie 2020 13:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
No jak Wy liczycie, od 26 będzie obowiązywało, za tydzień jest 28... :P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hiszpania i covid
#48 PostWysłany: 21 Sie 2020 13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 415
Kilometry: 781 557
srebrny
jabollus napisał(a):
@Akna Jak już za tydzień, to się utrzyma - bez obaw.


Jak będzie zakaz lotów to nic się nie utrzyma.

A tak na marginesie. To wg mnie korzystniejsze są te zakazy lotów niż wprowadzanie kwarantanny na powrocie z wybranych krajów. Jak ci lot odwołają, dostaniesz voucher, kasę, albo przebukujesz na kiedy indziej. W przypadku kwarantanny najczęściej rezygnujesz z lotu, kasa ci przepada, a samolot leci prawie pusty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Hiszpania i covid
#49 PostWysłany: 21 Sie 2020 13:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
humptydumpty napisał(a):
A nie ma szans, żeby Wyspy Kanaryjskie były wyłączone z tego zakazu?


@humptydumpty, wymagałoby to myślenia od osób decyzyjnych. Też na to liczyłem, ale pakują wszystko do jednego worka...

@elwirka, nie uwzględniasz w swojej wypowiedzi osób, które mają zaplanowane przeloty między wyspami, lub też powroty z przesiadką w innych krajach. Jak to mówią, raz my ich, raz oni nas...
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 21 Sie 2020 14:14, edytowano w sumie 1 raz
Quote
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 21 Sie 2020 20:53 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
A ja Wam powiem, że mi się dwa wyjazdy udały. Jeden farciarski a drugi spotaniczny.
To co mi poodwoływali zostało przeniesione na przyszły rok. Martwić się będę w przyszłym. Plan na ten rok z grubsza wykonany.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 23 Sie 2020 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 559
niebieski
Generalnie nie lubię narzekać, ale po tylu miesiącach muszę dać sobie jakiś upust. Od połowy marca siedzę na home office, a długi urlop spędziłam... również w domu, ale z powodów zdrowotnych.
Jedyne co mi się udało, to styczniowy durnolot do Dortmundu. Później miał być wyjazd do Pragi - rodzice obchodzili 40-lecie małżeństwa, poprosili mnie o organizację i oprowadzenie. W maju przepadła mi Kanada - drugi raz już miałam bilety, wszystko na miejscu dograne. Na szczęście wszystkie koszty odzyskałam, a ponieważ Kanada do najtańszych nie należy, trochę tego było. A że moim zdaniem sytuacja wcale nie zmierza ku polepszeniu, postanowiłam tą kasę przeznaczyć na podreperowanie zdrowia i poszłam w końcu na zaległą operację zatok (niebawem latanie przestałoby być możliwe z uwagi na mocno zaawansowany stan). Żeby nie ryzykować tuż przez szpitalem, odwołałam przedłużony weekend w Kopenhadze - bilety kupione przez Trip.com anulowałam i udało mi się w ciągu 3 dni odzyskać chociaż podatki.
Aktualnie kończę rekonwalescencję, ale jeszcze wstrzymuję się z zagranicznymi wojażami. Nie mam ochoty dopłacać do żadnych testów, ryzykować kolejnymi odwołaniami, zmianani itd - cyrk na kółkach. Zawsze powtarzałam, że zostawię sobie zwiedzanie Polski na emeryturę, ale nie sądziłam, że trafię na nią przed 40-tką ;) Przesiadam się na 4 kółka i co się uda na spontanie, to będzie.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#52 PostWysłany: 23 Sie 2020 17:52 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
Dwa korona wyjazdy udane, ale z trzeciego rząd postanowił nie pozwolić mi wrócić.. oczywiście kupiłem już z przesiadkami ale koszt wyjazdu podskoczył o 1/4 :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 23 Sie 2020 18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
W ten weekend nie plecialem na kolacje i jeden nocleg do Pragi, kasa przepadla, a kolacje zjadlem w Niemczech. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 24 Sie 2020 08:37 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Majówka w Wiedniu odpadła, przedłużony weekend w Edynburgu odpadł, na szczęście pieniądze za loty odzyskane, za noclegi niestety vouchery. Od piątku stres czy Pan Horała pozwoli wrócić z Hiszpanii do domu zgodnie z planem 28 czerwca czy muszę wracać wcześniejszym lotem już dziś. Zaraz się pakuje, bilety dodatkowe na dziś kupione i obserwacja internetu czy pojawia się jakieś informacje dotyczące Hiszpanii, dodatkowe 850 zł na bilety wydane, 4 dni wynajmu mieszkania i samochodu prawdopodobnie stracone.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 25 Sie 2020 09:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1330
Loty: 134
Kilometry: 166 628
niebieski
Nie udała się jednodniówka Beauvais 16 marca, akurat jak zakazali lotów... Oraz tydzień w Kuala Lumpur na majówkę, przełożone na sierpień i też lipa.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 25 Sie 2020 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4573
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
Nie pojechałem na Wschód do Rosji czy nawet Ukrainy :cry:

Kiedy okazało się, że Ukraina jest całkiem spokojnie odwiedzalna, nie miałem już wolnego czasu. Na szczęście rok się jeszcze nie skończył, jednak ciągle odnajduję kolejne bilety do przesunięcia na inny termin, żaden z nich nie jest na wschód, więc może być bardzo ciężko z czasem.

A na dodatek mam ujowe mile, które wygasają z końcem roku i obawiam się, że one mi przepadną.

Poza tym miałem mnóstwo planowanych prawie z dnia na dzień wycieczek nienawschód, więc żale są skromniutkie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 25 Sie 2020 16:14 

Rejestracja: 31 Maj 2016
Posty: 367
niebieski
Tego lata w planach była Łotwa oraz Budapeszt-Bratysława-Wiedeń, z możliwym wypadem do Słowenii.
Skończyło się na Mińsku (i tak, z powodów rodzinnych, był planowany) oraz kilkudniowym pobycie w Szczecinie z jednodniówką do Kamienia Pomorskiego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 25 Sie 2020 16:37 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 366
Loty: 20
Kilometry: 67 605
niebieski
No coz
Nie polecielismy NIGDZIE
W marcu miala byc Szwajcaria z Wlochami, Bernina Express etc..
W kwietniu najpierw Kuba ale Thomas Cook zbankrutowal wiec przelozylismy na Egipt - jak wiadomo nic z tego nie wyszlo...
Czerwiec dluuugo wyczekiwana Svalbard - niestety ....
No i we wrzesniu Kolumbia- skasowana - zastapiona Chorwacja i Teneryfa - i z tej wycieczki tez nici
A przed momentem Easyjet skasowal mi Sardynie w pazdzierniku.

A zal mam, a jakze, za moj usuniety post w kwietniu, ktory wg admina byl zbyt pesymistyczny, a ja tylko wyrazilam watpliwosc czy w tym roku gdziekolwiek pojade, o ironio! ha ha
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#59 PostWysłany: 25 Sie 2020 22:09 

Rejestracja: 20 Sty 2015
Posty: 255
Loty: 151
Kilometry: 378 445
niebieski
Polecialam jak na razie do .... NIGDZIE
W marcu mialam leciec na urodziny Matki - zwrot 120%
W czerwcu urodziny siostry - nastepne vouchery wpadly
W lipcu miala byc Sycylia - znowu vouchery
Koncem wrzesnia 3 tygodnie w Nepalu poszlo w piach - musze sie zebrac w sobie i zaczac proces walki o refund
Na ten sam termin rezerwowo jako alternatywe przezornie ;) zabukowalam bilety na .... CYPR :lol: :lol: :lol: - pojdzie w piach i nawet zlotowki nie odzyskam
nieMaz leci jesienia do Nowej Zelandii, od miesiaca glowkuje jak go poslac zeby nie bylo odwolan, czyli teoretycznie jest potencjal na wiecej :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#60 PostWysłany: 26 Sie 2020 12:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 858
Loty: 271
Kilometry: 436 930
srebrny
Strasznie trudno mi ogarnąć urlop.
Miałem zaklepany Liban Lotem na drugą połowę września. Ze względu na wybuch dopłaciłem i przerobiłem na Albanię.
I teraz nie wiem czy skasują, czy czekać może się uda.. Czy kupić nowe bilety zupełnie gdzie indziej a te liczyć na zwrot ...
mam wrażenie że robią to specjalnie, żeby nam obrzydzić podróże
Góra
 Profil Relacje PM off
sanchopan lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Legion1 oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group