Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Jeśli masz pytanie , przeszukaj uprzednio wątek i napisz co już wiesz ,
Jeśli wpisujesz info , podaj wszystkie możliwe dane (pamiętaj o nazwie miasta ) :)
Gdzie:
Rodzaj testu:
Zapisy:
Cena:
Kiedy/Czas czekania na wynik:
Spostrzeżenia:

------------- np
Gdzie: Warszawa
Podmiot: Panstwowy Instytut Higieny , Adres: Powsinska 61
Rodzaj testu : PCR-rt
Koszt 350 zl , z *jęz.ang


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 937 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 47  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 24 Lis 2020 14:15 

Rejestracja: 06 Kwi 2020
Posty: 25
Od 23 listopada na Wyspy Kanaryjskie niestety nie wystarczy test antygenowy.
Wprawdzie władze bąkają coś o możliwości używania takich testów w niedalekiej przyszłości, ale póki co od wczoraj honorują jedynie testy PCR.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#102 PostWysłany: 24 Lis 2020 14:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
@kolini wiemy , jest nawet do tego oddzielny wątek.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 24 Lis 2020 14:39 

Rejestracja: 06 Kwi 2020
Posty: 25
No tak i o wątku wiem, ale @onufry_z wyżej nie wiedział, a pytał więc stąd moja odpowiedź.
Zresztą moderator @Kashpir też nie wie, :mrgreen: bo wprowadził go w błąd żeby szukał testu antygenowego, który jednak nie jest obecnie honorowany na Kanarach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 24 Lis 2020 14:50 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Ależ wie, tylko pytanie było "jeśli", co zrozumiałem, że to poszukiwanie na przypadek dopuszczenia testów antygenowych. Jeśli chodzi o wyjazd w najbliższych dniach, to tylko PCR a odpowiedni wątek kanaryjski tutaj covid-19-wyspy-kanaryjskie,1480,152183
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 24 Lis 2020 15:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2121
platynowy
@kolini dzięki za czujność ale pytanie rzeczywiście było „jeśli”

Kashpir napisał(a):
IMO żaden, bo te wskazane, to są chyba testy na przeciwciała. Szukaj bardziej po takich opisach jak poniżej
Myślałem że test na przeciwciała i antygenowy to ten sam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 24 Lis 2020 15:35 

Rejestracja: 06 Kwi 2020
Posty: 25
W uproszczeniu test na przeciwciała, to ten szybki wykonywany z próbki krwi, natomiast antygenowy, to też ten szybki (i tani), ale dający wynik z dłubania w nosie. :mrgreen:
Jest jeszcze najdroższy (i z długim czasem oczekiwania na wynik) test PCR i niestety to właśnie on obecnie jest wymagany na Wyspach Kanaryjskich. Nad czym też ubolewam, bo jeśli nie wrócą tam do możliwości wykonywania tanich testów antygenowych, to będę musiał niedługo znów kombinować ze zmianą lotów w easyJet. A dodam, że Teneryfę mam zarezerwowaną na luty, a ten termin mam i tak przełożony z maja, gdy miałem lecieć na Kefalonię. :lol:


Ostatnio edytowany przez kolini, 24 Lis 2020 15:38, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 24 Lis 2020 15:36 

Rejestracja: 27 Wrz 2013
Posty: 35
Tenroh napisał(a):
W salvemedica na Wilanowskiej ceny jak poniżej.
Sam nie korzystałem - wyłącznie info z netu.

w polskiej wersji językowej - 340 zł
w polskiej i angielskiej wersji językowej - 370 zł


Okazuje się, że informacja nie jest prawdziwa. Weryfikowałam dziś i testów w Warszawie nie robią, jedynie w ich laboratorium w Łodzi.

Najtaniej z angielskim zaświadczeniem udało mi się znaleźć w Warszawie w ALAB - 413 PLN.
Góra
 Profil Relacje PM off
Nosacz uważa post za pomocny.
 
      
#108 PostWysłany: 24 Lis 2020 16:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2121
platynowy
Czy ktoś może widzi test antygenowy w ofercie na stronie Alabu?
Bo ja poza opisem samego testu nie znalazłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 24 Lis 2020 17:09 

Rejestracja: 27 Wrz 2013
Posty: 35
Ich strona dla mnie była nie do przebrnięcia. Za to infolinia covidowa +48223491197 po wysłuchaniu 3 minut wstępu natychmiast łączy z konsultantką, która rozwiała moje wszelkie wątpliwości i podpowiedziała jak dalej postępować. Generalnie polecam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 24 Lis 2020 17:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
@Panna Anna podzielisz się? Ile u nich to badanie kosztuje?

Zmęczenie, bo Ty PCR szukasz...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 24 Lis 2020 17:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
@Panna Anna nie, immunochromatograficzny to kasetkowy, czyli z krwi i nie na wyjazd. Loteria tak w ogóle, bo mój mąż co jest ozdrowieńcem miał na nim igm dodatnie, czyli aktywną infekcję....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#112 PostWysłany: 24 Lis 2020 17:58 

Rejestracja: 27 Wrz 2013
Posty: 35
Akna napisał(a):
@Panna Anna nie, immunochromatograficzny to kasetkowy, czyli z krwi i nie na wyjazd. Loteria tak w ogóle, bo mój mąż co jest ozdrowieńcem miał na nim igm dodatnie, czyli aktywną infekcję....


Za wprowadzenie w błąd przepraszam. Moderator może wywalić do kosza. Zasugerowałam się informacją ze strony o metodzie, która jest zbieżna z tą przy testach serologicznych.

Jak dla mnie testy są rosyjską ruletką. Zrobię w piątek i sama jestem ciekawa, co mi wyjdzie :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 24 Lis 2020 18:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
Ja Cię doskonale rozumiem, sama się w tym pogubiłam :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 29 Lis 2020 01:56 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Przed wylotem na Teneryfę robiłem test PCR w Warszawie w badamygeny.pl w punkcie pobrań przy ul. Grochowskiej 171.
Byliśmy z żoną w czwartek chwilę po 8 rano. Co pewien czas sprawdzaliśmy stronę czy są wyniki i ok. 21 pojawił się komunikat o wyniku negatywnym, ale z informacją, że plik pdf jest w przygotowaniu. Na plik pdf ostatecznie doczekaliśmy się o godz. 13 w piątek. Niby wciąż było 23h do wylotu, ale z każdą godziną niepokój narastał ;) Na pierwszej stronie pliku wynik i opis badania po polsku, na drugiej po angielsku (nieco skrócony w stosunku do wersji polskiej). Co ciekawe nie ma daty i godziny pobrania wymazu, a jedynie data i godzina "otrzymania materiału" - w domyśle do laboratorium, bo podana jest 13:18.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#115 PostWysłany: 29 Lis 2020 07:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
@Kashpir mojej koleżance -robiła test na onkologii w Gliwicach- o 13 w piątek powiedzieli, że muszą test na analizatorze powtórzyć, a leciała tym co Ty, to były dopiero emocje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 29 Lis 2020 11:06 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
Kashpir napisał(a):
Przed wylotem na Teneryfę robiłem test PCR w Warszawie w badamygeny.pl w punkcie pobrań przy ul. Grochowskiej 171.
Byliśmy z żoną w czwartek chwilę po 8 rano. Co pewien czas sprawdzaliśmy stronę czy są wyniki i ok. 21 pojawił się komunikat o wyniku negatywnym, ale z informacją, że plik pdf jest w przygotowaniu. Na plik pdf ostatecznie doczekaliśmy się o godz. 13 w piątek. Niby wciąż było 23h do wylotu, ale z każdą godziną niepokój narastał ;) Na pierwszej stronie pliku wynik i opis badania po polsku, na drugiej po angielsku (nieco skrócony w stosunku do wersji polskiej). Co ciekawe nie ma daty i godziny pobrania wymazu, a jedynie data i godzina "otrzymania materiału" - w domyśle do laboratorium, bo podana jest 13:18.


Taki mają standard. Moja żona parę dni temu miała bardzo podobny scenariusz. Wymaz o 18:30, zarejestrowane w systemie o 9 rano dnia następnego. Wynik na stronie ok. 14, ok.19 oficjalny pdf. Daty otrzymania materiału nie było, a 24h liczą się od zarejestrowania w systemie czyli w moim przypadku od 9 rano dnia następnego po wymazie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 30 Lis 2020 00:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2121
platynowy
Gdzieś na forum już był ten problem.

Czy można zrobić test (kiedy i gdzie) jeśli do Hiszpanii lecimy w drugi dzień świąt sobota 26 grudnia?
Albo nawet 27 grudnia w niedzielę.

@jasiub gdzie tak późnym popołudniem można zrobić wymaz.?.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 30 Lis 2020 10:24 

Rejestracja: 11 Mar 2017
Posty: 19
jasiub napisał(a):
Kashpir napisał(a):
Przed wylotem na Teneryfę robiłem test PCR w Warszawie w badamygeny.pl w punkcie pobrań przy ul. Grochowskiej 171.
Byliśmy z żoną w czwartek chwilę po 8 rano. Co pewien czas sprawdzaliśmy stronę czy są wyniki i ok. 21 pojawił się komunikat o wyniku negatywnym, ale z informacją, że plik pdf jest w przygotowaniu. Na plik pdf ostatecznie doczekaliśmy się o godz. 13 w piątek. Niby wciąż było 23h do wylotu, ale z każdą godziną niepokój narastał ;) Na pierwszej stronie pliku wynik i opis badania po polsku, na drugiej po angielsku (nieco skrócony w stosunku do wersji polskiej). Co ciekawe nie ma daty i godziny pobrania wymazu, a jedynie data i godzina "otrzymania materiału" - w domyśle do laboratorium, bo podana jest 13:18.


Taki mają standard. Moja żona parę dni temu miała bardzo podobny scenariusz. Wymaz o 18:30, zarejestrowane w systemie o 9 rano dnia następnego. Wynik na stronie ok. 14, ok.19 oficjalny pdf. Daty otrzymania materiału nie było, a 24h liczą się od zarejestrowania w systemie czyli w moim przypadku od 9 rano dnia następnego po wymazie.


Czyli była data i godzina pobrania wymazu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 02 Gru 2020 13:06 

Rejestracja: 16 Gru 2010
Posty: 413
Loty: 144
Kilometry: 297 591
niebieski
Panna Anna napisał(a):

Najtaniej w Warszawie z angielskim zaświadczeniem udało mi się znaleźć w ALAB - 413 PLN.


Jest promocja. w sklepie online za 398,5 PLN. + 23 zł usługa pobrania
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Nosacz uważa post za pomocny.
 
      
#120 PostWysłany: 03 Gru 2020 18:47 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
onufry_z napisał(a):
Gdzieś na forum już był ten problem.

Czy można zrobić test (kiedy i gdzie) jeśli do Hiszpanii lecimy w drugi dzień świąt sobota 26 grudnia?
Albo nawet 27 grudnia w niedzielę.

@jasiub gdzie tak późnym popołudniem można zrobić wymaz.?.


Warsaw Genomics Grochowska 171 robią do 19.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 937 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 47  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group