Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 20 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Lut 2015 12:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2012
Posty: 682
Loty: 124
Kilometry: 207 564
niebieski
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-m ... Id,1601600

miałem w tym uczestniczyć jednak niestety w tym terminie wypadł mi inny wyjazd. Co o tym sądzicie? Sam poinformowałem o tym wyjeździe paru znajomych którzy się wybierają. Jak dla mnie nietypowa forma "promocji"

"Irański ambasador w Warszawie Hadi Faradżwand powiedział, że wydarzenie to upokorzyło polskie środowisko naukowe, gdyż organizacja terrorystyczna potrafiła zwieść studentów" - pisze "Dziennik Polski.

jeszcze dodam jakby ktoś się nie orientował http://pl.wikipedia.org/wiki/Mud%C5%BCahedin
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 04 Lut 2015 13:04 

Rejestracja: 06 Gru 2013
Posty: 112
Loty: 5
Kilometry: 2 493
Jestem ciekawy jaki im cel przyswieca
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Lut 2015 13:08 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 429
niebieski
Jeszcze jak studiowałem to takie wyjazdy były organizowane co roku, tylko że celem był Paryż. Nigdy nie uczestniczyłem, ale wielu znajomych robiło sobie z tego wyjazd turystyczny i byli bardzo zadowoleni ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Lut 2015 13:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2012
Posty: 682
Loty: 124
Kilometry: 207 564
niebieski
http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/ ... l?cookie=1

"Słyszałem nawet, że Amerykanie odmawiają wydawania wiz tym, którzy byli na podobnej konferencji – powiedział nam student z Krakowa."
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Japi_29, 04 Lut 2015 13:11, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Lut 2015 13:11 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
Japi_29 napisał(a):
jeszcze dodam jakby ktoś się nie orientował http://pl.wikipedia.org/wiki/Mud%C5%BCahedin


Raczej chodzi o:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludowi_Mud%C5%BCahedini

Stad taki a nie inny komentarz Ambasady Iranu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 04 Lut 2015 13:11 

Kobiety też w tym biorą udział? Studentom ale też studentkom kończy się sesja, to wolałbym wiedzieć, żeby w razie czego omijać.
Góra
 PM off  
      
#7 PostWysłany: 04 Lut 2015 13:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2012
Posty: 682
Loty: 124
Kilometry: 207 564
niebieski
digger napisał(a):
Japi_29 napisał(a):
jeszcze dodam jakby ktoś się nie orientował http://pl.wikipedia.org/wiki/Mud%C5%BCahedin


Raczej chodzi o:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludowi_Mud%C5%BCahedini

Stad taki a nie inny komentarz Ambasady Iranu.


rzeczywiście, wybacz nawet nie sprawdziłem :oops:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Lut 2015 13:16 

Dodatkowo, podsłuch ABW gratis w cenie wycieczki :lol:
Góra
 PM off  
      
#9 PostWysłany: 04 Lut 2015 13:18 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 429
niebieski
Kobiety również.

Anonymous napisał(a):
Kobiety też w tym biorą udział? Studentom ale też studentkom kończy się sesja, to wolałbym wiedzieć, żeby w razie czego omijać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 04 Lut 2015 13:36 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
z daleka od nich...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 04 Lut 2015 13:41 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1411
Loty: 212
Kilometry: 376 518
srebrny
Na stronie wydarzenia są podane informacje o karach za nie wzięcie udziału w konferencji.
Ciekawe jak z egzekwowaniem tego, bo jakoś żaden z pośredników nie chce się jasno wypowiedzieć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 04 Lut 2015 13:44 

Rejestracja: 30 Lis 2011
Posty: 93
Jak to łatwo się poplątać. Bo mudżahedini ludowi mają tyle wspólnego z mudżahedinami co krzesło z krzesłem elektrycznym. Ale widać wszelkie odmiany słowa dżihad (które wcale nie oznacza wojny religijnej) robią karierę jak kobieta z brodą. Swoją drogą jak Iran kogoś oskarża o terroryzm to chyba należy się zacząć śmiać. Albo płakać.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 04 Lut 2015 14:37 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6230
HON fly4free
ayahaga napisał(a):
Jak to łatwo się poplątać.
(...) wszelkie odmiany słowa dżihad (które wcale nie oznacza wojny religijnej) robią karierę (...)

słowo dżihad po arabsku znaczy "walka" i w islamie jest pojęciem bardzo szerokim, ale jak najbardziej zawierającym w sobie pojęcie "wojny religijnej", również z znaczeniu militarnym
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 04 Lut 2015 15:28 

Rockriderr napisał(a):
Na stronie wydarzenia są podane informacje o karach za nie wzięcie udziału w konferencji.
Ciekawe jak z egzekwowaniem tego, bo jakoś żaden z pośredników nie chce się jasno wypowiedzieć.


Jak to jaka kara? Tradycyjny darb ar-riqab :D A na poważnie, nie są już uważani za terrorystów (USA i UE skreśliła ich z listy tych 'złych'), jednak w 2003 zamknięto ich biura w Waszyngtonie i Paryżu. Do tego 'nie oczyszczono' ich ze stawianych zarzutów. Oficjalnie władze tego ugrupowania popierają Państwo Islamskie. Z drugiej strony, z szefami tej organizacji spotykają się ważne figury NATO...
Chyba lepiej czekać na promocje biletów za 1 euro...
Góra
 PM off  
      
#15 PostWysłany: 04 Lut 2015 15:33 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
pemat napisał(a):
ayahaga napisał(a):
Jak to łatwo się poplątać.
(...) wszelkie odmiany słowa dżihad (które wcale nie oznacza wojny religijnej) robią karierę (...)

słowo dżihad po arabsku znaczy "walka" i w islamie jest pojęciem bardzo szerokim, ale jak najbardziej zawierającym w sobie pojęcie "wojny religijnej", również z znaczeniu militarnym

Wyzyny logiki rowne stwierdzeniu,ze walka o byt,jaka kazdy toczy kazdego dnia (Ty rowniez), zawiera w sobie wojne niereligijna, rowniez w znaczeniu militarnym :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 04 Lut 2015 15:40 

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 158
Loty: 111
Kilometry: 170 321
tylko czy warto się sprzedawać za te kilka stówek...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#17 PostWysłany: 04 Lut 2015 15:51 

Znając takie organizacje to pewnie będzie lista do podpisania na prelekcjach. A wcześniej punkt w regulaminie o obowiązku uczestnictwa pod rygorem dopłaty. Jeżeli komuś nie przeszkadza taki obowiązek to pewnie pojedzie. Choć z drugiej strony, ja bym nie chciał takiej organizacji udzielać żadnych informacji o sobie i wystawiać się na podejrzliwość służb :)
Góra
 PM off  
      
#18 PostWysłany: 04 Lut 2015 15:57 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
Anonymous napisał(a):
Znając takie organizacje to pewnie będzie lista do podpisania na prelekcjach. A wcześniej punkt w regulaminie o obowiązku uczestnictwa pod rygorem dopłaty.
olejesz to i tyle. nic nie zrobia, no chyba ze dostaniesz wezwanie do sadu w teheranie :-) za niestawienie muzulmanskim zwyczajem 80 batow :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 04 Lut 2015 16:01 

michcioj napisał(a):
Anonymous napisał(a):
Znając takie organizacje to pewnie będzie lista do podpisania na prelekcjach. A wcześniej punkt w regulaminie o obowiązku uczestnictwa pod rygorem dopłaty.
olejesz to i tyle. nic nie zrobia, no chyba ze dostaniesz wezwanie do sadu w teheranie :-) za niestawienie muzulmanskim zwyczajem 80 batow :)


:lol: Myślę, że jakby się uparli to mogą pójść do e-sądu i w miesiąc mięć tytuł egzekucyjny. Ale bardziej bym się bał udostępniania danych osobowych :)
Góra
 PM off  
      
#20 PostWysłany: 04 Lut 2015 16:04 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
Jako ze rozmowa zakończy się wojną, to temat zamykam.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 20 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group