Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: wjazd do Kostaryki
#1 PostWysłany: 06 Lis 2023 16:40 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 709
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
Cześć, jechałem do Kostaryki autobusem z Nikaragui i na granicy w Peñas Blancas żądano ode mnie bilet wylotowy z Kostaryki; w wielu źródłach czytałem, że może być bilet autobusowy, ale Pan powiedział, że tylko lotniczy; ja na szczęście taki miałem, ale piszę, bo rozważałem na początku podróżowanie w odwrotną stronę - czyli przylot do Kostaryki i wylot z Nikaragui - i wówczas miałbym bilet autobusowy do Managui, a nie lotniczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN
Urlop w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Korfu za 1538 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Korfu za 1538 PLN. Wylot z Warszawy
 Temat postu: Re: wjazd do Kostaryki
#2 PostWysłany: 22 Lis 2023 01:33 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 512
niebieski
Po przylocie do Kostaryki zapytali tylko, jak się mam oraz w jakim hotelu mam się zatrzymać i na tym się skończyło. Nie przypominam sobie, aby gdziekolwiek przez ostatnie 10 lat pytali mnie o bilet powrotny. Może są jakieś kryteria, że u niektórych wymagają, albo po prostu zależy, na jakiego urzędnika trafimy ?
_________________
Zamiast dziękuję klikamy „Lubię” / „Pomocny post”, jeśli tak jest.

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wjazd do Kostaryki
#3 PostWysłany: 22 Lis 2023 11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3536
srebrny
bylo o tym pisane, do CR i Panamy wymagany jest bilet powrotny, nie zawsze pytają ale potrafią nie wpuścić przy jego braku
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wjazd do Kostaryki
#4 PostWysłany: 22 Lis 2023 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1886
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Z tego co pamiętam będąc w 2021 roku na lotnisku w San Jose pytali o bilet powrotny, mam chyba nawet wpisane w paszporcie na wizie ile dni będę ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group