Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Maj 2019 15:28 

Rejestracja: 12 Maj 2019
Posty: 1
Witam.
W tym roku planuję z dziewczyną wakacje w Hiszpanii, najpierw parę dni w Barcelonie, później wypoczynek na wybrzeżu. Szukając miejscowości wypoczynkowych szczególnie przekonują mnie dwie; Calella i Tossa de Mar. Tutaj moje pytanie w Waszą stronę. Którą z tych miejscowości bardziej polecacie? Czy jest tu ktoś kto był w oby i może opisać + i -każdej z nich?
Pobyt w jednej z tych 2 miejscowości planujemy na 18-26 września.
Najbardziej interesuję mnie czy te miejscowości w tym terminie jeszcze żyją czy już większość lokali i sklepów jest pozamykana?
Jak oceniacie te miejscowości pod względem wypoczynku dla par?
Nie interesują Nas raczej żadne nocne imprezy, ale wychodząc na miasto chcielibyśmy aby wszystko było jeszcze otwarte, było nieco ludzi lecz z małą ilości grup przebywających na wybrzeżu tylko po to by się napić.
Pozdrawiam :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#2 PostWysłany: 12 Maj 2019 19:09 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Chodzi Ci o Calella de Parafrugell czy Calella del Mar (na Costa de Maresme)?
Tossa ma charakter bardziej romantyczny, czy mniej masowy niz CdM. Co dlugosci sezonu to nie dam glowy, ale stawiam ze do konca wrzesnia trwa w pełni .
CdP kojarzy mi sie z campingiem wsrod przyrody lub domkiem raczej niz hotelem, ale to wrazenia bez doswiadczen z pobytu wczasowego.
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group