Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 14 Lut 2019 02:43 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
mashacra napisał(a):
Jak podjechałem do więzienia nie widziałem, żadnego sklepiku, a parkingowy nic o hamakach nie wiedział :(

Kiedy ostatnio ktoś z forum kupił tam hamak?


Do Chetumal jadę dopiero jutro, ale dziś zobaczyłem, że jakieś 4-5 km od Valladolid w stronę Chichen (jadąc drogą bezpłatną) po lewej stronie jest więzienie, a przy nim możliwość kupienia wyrobów (w tym hamaków) wytwarzanych przez tamże osadzonych.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
mashacra uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#22 PostWysłany: 15 Lut 2019 13:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Jakieś zdjęcie masz ze straganu? Chodzi pewnie o CERESO Ebtún?

https://www.google.com/maps/uv?hl=pl&pb ... noECAIQCw#
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 16 Lut 2019 17:27 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Zdjęć nie mam, bo tylko przejeżdżałem, ale wygląda, że to właśnie to miejsce.

A wczoraj mijałem więzienie w Chetumal (mój wyjazd zaczyna przypominać "Tour de la prisión") i tam rzeczywiście nie było żadnych straganów itp.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 30 Lip 2019 01:09 

Rejestracja: 04 Mar 2019
Posty: 37
Salsy, mezcal, tequila

meksyk-jaka-tequila,771,120325
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 03 Sty 2020 00:01 

Rejestracja: 23 Gru 2011
Posty: 347
Loty: 137
Kilometry: 274 190
niebieski
Koszulki piłkarskie. Czy oryginalne, czy nie to już zależy od upodobań kupującego. Na pewno tańsze i w większości niedostępne w Polsce.

Z jedzenia to oczywiscie tequilla (mezcal nie dla mnie), nopal (kaktus), miód z agawy, sosy, wszelkie chilli suszone
_________________
Jeśli Ci pomogłem, miło jeżeli odwdzięczysz się lajkiem. Wtedy wiem, że komuś się to przydało i warto to robić!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 03 Sty 2020 00:03 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
Cytuj:
Koszulki piłkarskie

A dlaczego warto?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 06 Sty 2020 06:15 

Rejestracja: 23 Gru 2011
Posty: 347
Loty: 137
Kilometry: 274 190
niebieski
Tak jak w moim poście wyżej. Jeżeli ktoś interesuje się piłką i chciałby sobie kupić jakąś koszulkę albo gadżet piłkarski, w Polsce wciąż jest dosyć mały asortyment, szczególnie klubów i reprezentacji spoza Europy. W Meksyku w zależności od ceny oryginalne albo podróbki są na kążdym większym bazarze, w dużo lepszych cenach niż w EU.
_________________
Jeśli Ci pomogłem, miło jeżeli odwdzięczysz się lajkiem. Wtedy wiem, że komuś się to przydało i warto to robić!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group