Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 03 Paź 2012 13:28 

Rejestracja: 10 Wrz 2012
Posty: 22
Może ktoś coś poleci biorąc pod uwagę dzieci? A konkretnie takiego 4 latka, planuję Majorkę w kwietniu lub w maju.

Z tych wymienionych wyżej to widzę zoo safari, Palmaaquarium, park rozrywki... może ktoś coś jeszcze dopisać? Jestem raczej za tym żeby aktywnie spędzać czas, ale nie chcę też zanudzić dziecka :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
#22 PostWysłany: 22 Gru 2012 21:25 

Rejestracja: 29 Paź 2011
Posty: 33
Twister07: Moja 3 latka była zachwycona najbardziej Westernparkiem.
Trzeba się tam liczyć z dodatkowymi kosztami w środku - leżak bodajże 2 lub 3 EUR ( nie przyklejaliśmy kartki na leżak na stałe, tylko częściowo, żeby odklejać ją i zmieniać sobie w trakcie pobytu basen, przy których chcemy leżak - tak nam doradziła pani w kasie), wynajęcie opony na cały dzień ( żeby nie stać po nie w każdej kolejce przy zjeżdżalniach) to też kilka EUR. Można zabrać ze sobą swoje zabawki do wody, jedzenie, picie. Byliśmy tam cały dzień, jedzenie na miejscu w porządku.

Gdybyście jechali do Marineland to lepiej jechać od rana i zabrać ze sobą stroje, ręczniki. Tam też są baseniki, my weszliśmy bez rzeczy na plażę i nie mogliśmy się potem po nie wrócić.

Nie daliśmy radę podjechać już do Palmaaquarium, ale obejrzałam film znajomych i gdybym miała wybrać to chyba jest ciekawsze niż Marineland.

Jaskinie młodą zainteresowały, ale dopiero na końcu gdy był koncert ;) .

Botanicactus jej się podobał, ale za późno pojechaliśmy i w sumie to trochę mało czasu zostało na oglądanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 22 Gru 2012 22:00 

Rejestracja: 01 Lis 2011
Posty: 382
srebrny
był ktoś może w Banyalbufar ? ostatnim razem zwiedziłem całą północ od Alcudii i zachód do Valdemossy i Deia, teraz w styczniu będę ponownie niecałe 2 dni na Majorce i chciałbym się właśnie tam wybrać. warto ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 14 Sty 2013 11:54 

Rejestracja: 13 Cze 2012
Posty: 120
Dla mnie absolutny TOP 3 to Punta de la Nao, Sa Calobra (następnym razem ruszę pieszo wąwozem) i Valdemossa. Dalej Palma z Bellver, jaskinie (nie pomylić del Drach z drugimi w tej samej miejscowości). 4 dni to było za mało, żeby całą dokładnie objechać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group