Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 13 Lis 2017 04:38 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 96
Nie wiem czy jest sens jechac do centrum to jest ponad godzina jazdy w kazda strone czyli na mijscu mialabys 1-2 godziny czasu. W okolicy lotniska nie ma nic ciekawego. Bedziesz musiala przejsc ponownie odprawe.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#22 PostWysłany: 13 Lis 2017 10:31 

Rejestracja: 01 Wrz 2017
Posty: 36
Loty: 25
Kilometry: 49 967
Jak dla mnie pomysł z pojechaniem do centrum też jest dość słaby,no chyba że znalazłabym naprawdę jakieś dobre połączenie i tylko chwile w nim pobyła ,ale już chyba wole pojechać gdzieś indziej.Zastanawiam się nad Cambrige ,tylko nie wiem czy w moim przypadku też nie będzie za malo czasu aby po nim trochę pochodzić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 13 Lis 2017 10:56 

Rejestracja: 09 Paź 2015
Posty: 22
Pociag do centrum jedzie ok 40 min, wysiada sie na Liverpool Street. Mozna pochodzic po okolicy i wrocic spokojnie na lotnisko. Minusem jest cena w obie strony.
Alternatywa to autobus np. do Stratford - czesto jezdzilem na tej trasie i srednio 35min trwa podroz. Tam juz jest wszystko czego potrzeba, rowniez metro, DLR itd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 13 Lis 2017 12:02 

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 138
Można przejechać się do Londynu tam i z powrotem choćby dla samego zabicia czasu. Lepiej posiedzieć 4 godziny w autobusie niż na lotnisku na podłodze:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 13 Lis 2017 12:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Ptzy obrcbej porze roku, najlepszym wyjsciem moze byc spedzenie tego czasu w saloniku, pewnie nawet wyjdzoe taniej niz podroz w dwie strony i rachunek w pubie ;)
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 13 Lis 2017 12:41 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Zwróccie uwagę na godziny o których pisze @koki12.
Lounge jest czynny dopiero od 4tej rano.
Cambridge niby jest do zrobienia, ostatni bezpośredni pociąg odjeżdża o 00:18, a pierwszy z Cambridge przyjeżdża na lotnisko o 5:12, więc byłoby jakieś 3,5h na zwiedzanie miasta. Nie wiem tylko, czy w zimną, potencjalnie deszczową listopadową noc będzie to przyjemne.
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 13 Lis 2017 12:56 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1853
niebieski
@sranda ma racje - listopadowa noc, temperature blisko "zero" i wielkie szanse na deszcz to malo przyjemna jak na moj gust wizja. W Cambridge w poniedzialkowa noc nic za bardzo sie nie dzieje tez, wiec szwedanie sie tam trudno bedzie zaliczyc do przyjemnych. Ja bym tam sie zdrzemnal na lotnisku. To tylko pare godzin.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 13 Lis 2017 12:59 

Rejestracja: 01 Wrz 2017
Posty: 36
Loty: 25
Kilometry: 49 967
Właśnie obawiam się najbardziej o to czy nocne zwiedzanie będzie dobrym pomysłem,tym bardziej że podróżuję sama ,ale chciałabym zamiast siedzenia tych paru godzin na lotnisku zobaczyć chociaż kawałek jakiegoś miasta/miasteczka zwłaszcza ,że jeszcze nigdy nie byłam w WB.Oczywiście jeżeli lepszym wyjściem będzie zostanie na lotnisku to na nim zostanę ,ale wtedy chciałam się zapytać czy może na miejscu albo w okolicy lotniska jest jakiś sklep 24h albo stacja w której będę mogła kupić sobie coś do jedzenia czy picia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 13 Lis 2017 13:05 

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 138
Wpadnij innym razem np na weekend. Loty do Londynu są tanie, jak barszcz. Na lotnisku są sklepy i restauracje otwarte 24h.


Ostatnio edytowany przez go_big 13 Lis 2017 13:20, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 13 Lis 2017 13:16 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
koki12 napisał(a):
Hej,za tydzień lecę do Danii i będę mieć przesiadkę w Londynie.Na miejscu będę o 23:40,a lot do Aalborga mam o 6:50 , i zastanawiam się nad tym czy zamiast siedzenia na lotnisku przez te pare godzin nie pojeździć gdzieś po okolicy.Najchętniej pojechałabym do centrum ,ale zdaję sobie z tego sprawę ,że mogę się nie wyrobić w czasie ://
Przy okazji chciałam się spytać czy jeżeli jednak wybiorę opcję pozostania na lotnisku ,to będę musiała przejść ponownie odprawę czy w przypadku tych lotów obowiązują mnie jakieś inne procedury ? (wiem że to pytanie może się wydawać głupie ,ale jeszcze nigdy nie leciałam lotem z przesiadką)

Nie ma lotów z przesiadką :D

Wracając do sedna - nie wiem czy nie lepszą opcją będzie po prostu odpoczynek w hotelu albo na lotnisku. Pora roku i godziny masz fatalne, nie wiem czy można sobie zakładac zwiedzanie gdy spanie bierze, deszcz pada i jest ciemno.
Ale jeżeli już to może spróbuj piwka w Stansted:
https://www.arrivabus.co.uk/herts-and-e ... n=outbound
Stąd w zasadzie przez całą dobę masz opcję powrotu na lotnisko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 13 Lis 2017 13:21 

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 138
Można też kupić sobie bilet tam i z powrotem na National Express na Victorię i popatrzeć na Londyn przez okno autobusu. Trasa tej linii przebiega przez Canary Wharf i koło parlamentu, więc można co nieco zobaczyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 15 Lis 2017 19:34 

Rejestracja: 01 Wrz 2017
Posty: 36
Loty: 25
Kilometry: 49 967
Hej,znalazłam przejazdy National Expressem o 00:15(na lotnisku mam być o 23:40) ze Stansed do London Victoria (na miejscu mam być o 1:55).Przy sobie będę mieć tylko bagaż podręczny więc nie będę musiała spędzać dodatkowego czasu czekając na bagaż rejestrowany)Jeżeli chodzi o powrót zastanawiam się nad powrotem o 3:20 ,także z Victorii i z tego co widzę mam być na miejscu o 4:50 (o 6:50 mam wylot) Czy takie godziny są okej ? Powinnam się ze wszystkim wyrobić ? Oczywiście nie nastawiam się na jakieś zwiedzanie Londynu ,tylko spędziłabym tam ten czas aby nie siedzieć całą noc na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 16 Lis 2017 11:41 

Rejestracja: 09 Paź 2015
Posty: 22
polecam spojrzec na http://www.easybus.com -
maja tam kilku przewoznikow i ceny sa nizsze niz kupowanie bezposrednio w National Express albo Airport Bus Services.
W nocy nie bedzie korków, wiec trasa nie powinna zajac dluzej niz 1h w jedna strone. Jezeli jedziesz w weekend to jest metro nocne, w dni robocze autobusy nocne.
Ogolnie polecam zamiast siedzenia na lotnisku - z perspektywy autobusu tez można cos zobaczyc.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 17 Lis 2017 23:51, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 16 Lis 2017 11:58 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
Nie w nocy - ale ogólnie - mimo wszystko polecam Bishop's Stortford. Miłe, małe miasteczko. Na sniadanie/lunch, piwko w pubie i małe zakupy w Tesco czy M&S w sam raz w 2-3 godzinki.. Autobus "lokalny" Arrivy 508/509/510 ( w niedzielę tylko 510), jeździ co ok 30 minut, dojazd w 25 min z lotniska. W tę niedzielę płaciłam 4,70 Ł w obie strony. Bardzo miło wspominam tę małą wycieczkę, bez pośpiechu :-) w trakcie przesiadek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 16 Lis 2017 12:08 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1852
srebrny
koki12 napisał(a):
Hej,znalazłam przejazdy National Expressem o 00:15(na lotnisku mam być o 23:40) ze Stansed do London Victoria (na miejscu mam być o 1:55).Przy sobie będę mieć tylko bagaż podręczny więc nie będę musiała spędzać dodatkowego czasu czekając na bagaż rejestrowany)Jeżeli chodzi o powrót zastanawiam się nad powrotem o 3:20 ,


poważnie chce Ci się zarywać nockę żeby spędzić w okolicy dworca ok. 1,5h?
Jeżeli już koniecznie chcesz wyjechać z lotniska to nie jedź do centrum tylko np. do Stratford jak już Ci ktoś wcześniej proponował, też coś zobaczysz, a nie spędzisz całego pobytu w autobusie (chyba, że o to właścnie chodzi).
Z drugiej strony nie wiem co planujesz robić w Danii do której lecisz dalej ale po takiej nocy raczej niewiele będziesz w stanie zrobić, być może szkoda tego dnia w docelowej lokalizacji?

P.S.
Ja bym się zdrzemnął na STN. ;)


Ostatnio edytowany przez krasnal, 16 Lis 2017 13:23, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 16 Lis 2017 13:09 

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 138
Ja bym kupił bilety na Victorię na wspomniane wcześniej godziny, po czym próbował wsiąść do pierwszego autobusu który podjedzie. Siedzenie i czekanie na Victoria Coach Station w nocy to też żadna atrakcja:)

Lepiej będzie zdrzemnąć się w autobusie, bo na lotnisku nie ma gdzie usiąść.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 16 Lis 2017 14:37 

Rejestracja: 01 Wrz 2017
Posty: 36
Loty: 25
Kilometry: 49 967
go_big napisał(a):
Ja bym kupił bilety na Victorię na wspomniane wcześniej godziny, po czym próbował wsiąść do pierwszego autobusu który podjedzie. Siedzenie i czekanie na Victoria Coach Station w nocy to też żadna atrakcja:)

Lepiej będzie zdrzemnąć się w autobusie, bo na lotnisku nie ma gdzie usiąść.


W sumie to tez nie jest głupi pomysł.Jak kupię ten bilet powrotny z Victorii powiedzmy na ta 3 to nie będzie problemu aby wpuścili mnie do wcześniejszego autobusu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 16 Lis 2017 15:23 

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 138
Raczej nie powinno być problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 17 Lis 2017 12:18 

Rejestracja: 01 Wrz 2017
Posty: 36
Loty: 25
Kilometry: 49 967
Jeszcze zauważyłam opcje dojazdu do Waterloo (odjazd 00:15,dojazd 1:35) i powrót (2:50,na miejscu 4:00) .Zastanawiam się czy może nie iść w tym czasie na Wetminster Bridge.Niby jest to ok 11 w jedną stronę piechotą od dworca.Taka opcja też mogłaby być w porządku czy lepszą opcją będzie jednak jechać na Victorie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 17 Lis 2017 12:35 

Rejestracja: 09 Paź 2015
Posty: 22
zdecydowanie waterloo - rzut beretem od London Eye. Tak jak piszesz masz tez bridge, wesmisnter i big bena. Tzw must see w londynie.
Góra
 Profil Relacje PM off
koki12 lubi ten post.
koki12 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group