Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Co można w kurtce
#1 PostWysłany: 21 Paź 2013 17:17 

Rejestracja: 21 Paź 2013
Posty: 2
Witam!
Googlowałem temat ale nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Mianowicie co mogę wnieść w kurtce, żeby nie przyczepili się, że te rzeczy wliczają się w bagaż podręczny? Lecę jutro Ryanair i po prostu nie mam już czasu na dokładne przeszukanie forum. Chciałem wsadzić do kieszeni płaszcza - ładowarkę do tel., karty do gry, papierosy, golarka elektryczna? Czy coś jeszcze ewentualnie można poupychać po kieszeniach ale tak żeby się nie czepiali?
Będę wdzięczny za info ewentualnie linka. Wracam się szykować :)
Pozdrawiam!
Pysiok
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
 Temat postu: Re: Co można w kurtce
#2 PostWysłany: 21 Paź 2013 17:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1648
srebrny
Odpowiem filmikiem:



Myślę, że wyciągniesz właściwe wnioski. :twisted:

Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Co można w kurtce
#3 PostWysłany: 21 Paź 2013 17:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
to samo co można mieć w bagażu podręcznym. nie ma rzeczy których można mieć w bagażu a których nie można mieć w kurtce.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Co można w kurtce
#4 PostWysłany: 21 Paź 2013 17:43 

Rejestracja: 21 Paź 2013
Posty: 2
Ok! dzięki :) Rozumiem, że nie każą mi tych rzeczy upychać w bagażu? Chodzi mi o to żeby nie przekroczyć tych 10 kg bagażu podręcznego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group