Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 13 Sty 2018 22:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Nie wiem jak inni, ale ja jako zwollennik dobrego rumu i tequilli nie odwazylbym sie przywiezc wina czy piwa z MEX.
Zdrowko i dobrej nocki.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
#42 PostWysłany: 23 Sty 2018 14:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
Dwie 0,7l na głowę spokojnie przechodzą, ludzie przewożą większe ilości i też im się udaje, pytanie gdzie jest granica.

Zakładając lot bez przesiadek, sporo osób kupuje alkohol w duty free, gdzie ceny na lotnisku we VRA są w większości identyczne jak na mieście.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 01 Lut 2020 16:28 

Rejestracja: 12 Mar 2017
Posty: 302
Loty: 54
Kilometry: 160 144
2 tygodnie temu wracając z Kuby (2 osoby) mieliśmy 5 butelek 0.7 w rejestrowanym i 2 w podrecznym zakupione na lotnisku i nikt o nic nie pytał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 01 Lut 2020 16:38 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8581
złoty
A zgłosiłeś do odprawy?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#45 PostWysłany: 02 Lut 2020 22:35 

Rejestracja: 12 Mar 2017
Posty: 302
Loty: 54
Kilometry: 160 144
Oczywiście
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 03 Lut 2020 11:13 

Rejestracja: 04 Sty 2019
Posty: 23
coralos napisał(a):
przeczytałem cały wątek i nadal nie wiem ile tego alkoholu można wywieźć z Kuby/wwieźć do Polski (każdy z was pisze co innnego)????

Wg mojej wiedzy: nie ma co panikować, jesteś turystą i jak weźmiesz nieco więcej to nikt nie będzie się czepiał (nie dotyczy to pechowców którzy trafią na jakiegoś "aptekarza" po przylocie)
Wróciliśmy z Kuby - w bagażu nadawanym 2 litry rumu i zero problemacji.

Co z Kuby:
- sukienka wakacyjna dla kobiety - 15-20 CUCe, ewentualnie torebki (tu cen nie weryfikowałem)
- koszulki dla dorosłych i dzieciaków (sprzedają za 8-10 CUCów koszulki dla dzieciaków które w miejscu obrazka zmieniają kolor na słońcu)
- magnesy i tablice "a la rejestracje"
- figurki, obrazki, obrazy (rozpiętość cenowa i wielkościowa dowolna)
- sympatyczną rzeczą jest wyprawiona skóra (ponoć owcza) do powieszenia na ścianie - miejscowi na niej wypalają (a może rysują?) wszelakie motywy od piratów z Karaibów poprzez uliczki Havany - cena uzależnione od wielkości, dość duża skórka to 20-25 CUCów
- cygara
- rum
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 03 Lut 2020 11:41 

Rejestracja: 11 Lut 2018
Posty: 356
srebrny
Czytam, że w ramach "pamiątek" króluje rum. To taka dość ulotna pamiątka... :D
Ja kupiłem kilka modeli starych samochodów sporządzonych z… gliny. A raczej z wypalanej gliny czyli takich ceglanych modeli. Zakup dokonany w Camaguey.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mediolan lubi ten post.
 
      
#48 PostWysłany: 03 Lut 2020 11:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4511
złoty
Rum oczywiście, ale zależy jaki, havanę można u nas kupić, więc szkoda dźwigania, warto Legendario, zupełnie inny smak i nie kupi się go w Polsce
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 03 Lut 2020 11:48 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8581
złoty
Havana u nas i tam, to zupełnie inne rumy. Inne smaki, inna jakość.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 03 Lut 2020 11:51 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22425
I inna cena.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#51 PostWysłany: 04 Lut 2020 15:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4511
złoty
Faktem jest, że kupowałem u barmana w hotelu 7 letni HC po kilka $,
a cygara żółty karton monte christo nr 4, też za grosze
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#52 PostWysłany: 04 Lut 2020 15:11 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8581
złoty
Ile dałeś za cygara?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group