Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 07 Mar 2017 09:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
@‌andrzejdz‌ odwiedza forum, ale milczy, więc odpowiem sobie sam.
Tego sklepu, który wyżej zalinkowałem nie ma.
Przeczesałem cały kwartał jak w załączniku i nie znalazłem żadnego sklepu z pamiątkami/magnesami a szkoda bo myślałem, że uda mi się zdobyć brakujące.
Mogę natomiast polecić sklep z pamiątkami na ulicy Bărăției 27, Romanian Boutique https://goo.gl/maps/PSNhg9tYmNp

Załączniki:
dupaniemagnesy.jpg
dupaniemagnesy.jpg [ 103.76 KiB | Obejrzany 5987 razy ]
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#22 PostWysłany: 07 Mar 2017 19:40 

@‌cypel‌ ,to że @andrzejdz odwiedza forum i milczy to o co Ci chodzi?? Mam z obrazka odpowiedzieć ,że to tutaj i pokazać palcem? Owszem ,szedłem tą ulicą i zaraz za wysokim hotelem przed którym był jakiś teatr i dziwne rzeżby był sklep w którym było mnóstwo różnych magnesów. To było w 2014 r w styczniu ,Niestety idąc chodnikiem jak jest ciemno nie zwracam na reklamy na głową i nie jestem w stanie okreslić tego miejsca którego szkukałeś.
Góra
 PM off  
      
#23 PostWysłany: 08 Mar 2017 09:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
Anonymous napisał(a):
To było w 2014 r w styczniu

i to chyba wyjaśnia sprawę, niestety nie ma tam żadnego sklepu z giftami, przynajmniej ja nie znalazłem, a łaziłem kilka razy
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 08 Mar 2017 09:33 

Rejestracja: 23 Sty 2014
Posty: 140
Ja pod zamkiem kupiłem zimowe kapcie z owczej wełny lub czegoś podobnego (wyglądają trochę jak polskie komunistyczne relaksy tylko, że białe). Były tanie i myślałem, że to będzie jednorazówka, a kupiłem głównie żeby w bagażu zabezpieczyć butelki z winem. A tymczasem przeszły drugi sezon w całości i są ciepłe a noga się nie poci, polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 31 Lip 2021 17:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1316
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
Jakie wina rumuńskie polecacie? Jakieś konkretne szczepy, czy konkretnych producentów?
(zakładam, że nie da się zabrać po butelce z każdego i potem na spokojnie testować w domu, które są jakie ;) )
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 31 Lip 2021 18:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 460
srebrny
Z miejscowych szczepów znajomy kiedyś rozpływał się nad szczepem Feteasca Neagra, chociaż oprócz Rumunii występuje on też na terenie Mołdawii.
_________________
Ніночка
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group