Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 127 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 13 Wrz 2019 08:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 211
Kilometry: 391 575
niebieski
@kendi

Dziękujemy za zainteresowanie!

ClubOpinions obecnie nie przyjmuje
nowych członków.

Prosimy spróbować ponownie później.
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#22 PostWysłany: 14 Wrz 2019 11:48 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
W ostatnich dniach miałem po kilka ankiet dziennie, nie do wszystkich zakwalifikowałem się, ale np. wczoraj zrobiłem 4 :)
Profil uzupełniam tylko po to, aby przejść na wyższy poziom w odznakach. Uzupełnienie od razu w 100% chyba jest na wyrost :)
Od wczoraj nie mogę zalogować się do konta, wyskakuje mi błąd połączenia z serwerem 503. Nie wiem, o co chodzi, może dostałem bana :)

Swoją drogą, może już czas wydzielić nowy wątek dla Club Opinions i przenieść tam tę dyskusję?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 14 Wrz 2019 12:12 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Ja jestem cały czas zalogowany, ankieta dziś była, a błąd serwera 503 pojawia się u mnie jak chcę uzupełnić profil (wczoraj pokazało mi 98 procent, więc stąd wiem). Możliwe, że błąd był już wcześniej.

Ps. Też jestem za oddzielnym wątkiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 15 Wrz 2019 10:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 320
niebieski
cyberjarek napisał(a):
Ps. Też jestem za oddzielnym wątkiem.

Ja również.
Do Club Opinions rejestrowałam się ze swojego konta Le Club Accor Hotels, z zakładki wybierz firmę partnerską (Club Opinions).
Rejestrowałam się pod koniec lipca.Teraz jak patrzyłam, tez jest kwestionariusz rejestracyjny, więc można spróbować zarejestrować się.
W sierpniu miałam 2 ankiety, pomiędzy 9 a 13 września 8 ankiet, teraz cisza.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
juggler5 uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 16 Wrz 2019 18:14 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
-- 15 Wrz 2019 11:11 --

Wydzielony temat dotyczący Club Opinions, czyli łatwego zdobywania punktów Rewards Accorhotels za rozwiązywanie ankiet.
Wystarczy zarejestrować się w internetowej bazie uczestników ankiet ClubOpinions, uzupełnić profil i działać.
Za każdą krótką ankietę uczestnik dostaje 25 punktów Rewards, za dłuższe ankiety - 50 punktów.

Link do rejestracji: https://clubopinions.pl/join?id=sp7jhw8bv8liqsv

Zasada obowiązująca w Club Opinions: jeden adres e-mail, jeden numer Accorhotels, jedno konto w Club Opinions.

-- 16 Wrz 2019 18:14 --

Dziękuję moderatorom za przeniesienie wpisów prosząc jednocześnie o stworzenie z mojego postu powyżej stopki na górze wątku i skasowanie tego oraz poprzedniego postu.
Teraz - po przenosinach - ni z gruchy, ni z pietruchy ten mój wcześniejszy wpis po prostu :)
Dzięki :)
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 17 Wrz 2019 08:19 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
Że strony głównej też się nie da zarejestrować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 17 Wrz 2019 10:26 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
No nie da się zarejestrować ze strony głównej, bo rejestracja jest "na zaproszenie".
1. Albo z linka w poście powyżej (wzięty ze strony Accorhotels)
2. Albo z maila, którego Accor wysyłał w lipcu.

Dodam, że im dalej, tym ankiet więcej. Przy 5-6 ankiecie zaczyna ich wpadać więcej - przynajmniej jedna na dzień-dwa.
Kokosów na tym się nie da na razie zbić, ale też nie zajmuje tyle czasu ile e-rewards :D
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 17 Wrz 2019 12:22 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2748
złoty
Według mnie warto jedynie zrobić pierwszą, bonusowo punktowaną ankietę i dać sobie spokój z ankietami, za mało punktów dają za stracony czas.
Można też używać Club Opinions w sytuacjach awaryjnych, typu jak komuś brakuje kilkudziesięciu punktów czy jak ktoś przez prawie rok nie uzbierał żadnych punktów i może tym sposobem wydłużyć ważność wcześniej zdobytych.

@JJ2010 zrób tak, jak napisano w poście #24.
Wybierz partnera Club Opinions i tam sobie wygenerujesz swój link i bez problemu się zapiszesz.

Załączniki:
ClubOpinions.png
ClubOpinions.png [ 342.1 KiB | Obejrzany 3233 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#29 PostWysłany: 17 Wrz 2019 20:18 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Punkty z ankiet nie przedłużają ważności punktów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 17 Wrz 2019 20:20 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
@kendi
Przedłużają.
Góra
 Profil Relacje PM off
kendi uważa post za pomocny.
 
      
#31 PostWysłany: 17 Wrz 2019 20:53 

Rejestracja: 06 Paź 2014
Posty: 2
wg mnie przedłużają.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 17 Wrz 2019 21:19 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Faktycznie zmienia się data ważności punktów po każdej ankiecie. Jednak według regulaminu punkty są ważne dożywotnio pod warunkiem pobytu w hotelu przynajmniej raz w roku. Nigdy nie wiadomo kiedy postanowią to uszczelnić i czy wtedy ci którzy noclegów nie mieli, nie stracą zgodnie z regulaminem swoich punktów. To tylko Accor ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 17 Wrz 2019 21:41 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
Mi się wydaje że u mnie tez nie przedłużają bo ostatni nocleg był 31.08_01.09 i punkty za niego naliczone 31 sierpnia ,a punkty za ankietę wpadły 10 września i pisze że

11 253
punkty Rewards do wykorzystania
Ważne do 01/09/2020

Wczoraj poszła kolejna ankieta zobaczę jak wpadną punkty czy też przedłużą ważność pozostałych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 17 Wrz 2019 22:45 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Dziś wpadły punkty za ankietę. Ważność zmieniona do 17.09.2020
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 19 Wrz 2019 09:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Już 2 razy miałem sytuację, że na ostatnim pytaniu ankiety (np. o poziom dochodów gospodarstwa domowego) wywaliło mnie, ze się nie kwalifikuję. Jeżeli Club Opinions chce tak działać i po wypełnieniu 98/99% ankiety nie płacić punktów, to życzę im powodzenia. Abstrahując od tego, że za ankietę płacą 25 pkt versus ca. 50 pkt w E-Rewards. Żeby otrzymać 1000 pkt accor w Club Opinions trzeba wykonać 40 ankiet, w E-rewards przy średniej ca. 300 e-rewards points za ankietę żeby otrzymać 1000 pkt accor, trzeba wykonać 20 ankiet. (plus płacą częściowo za niezakwalifikowanie). Jedynym plusem Club Opinions jest księgowanie punktów na koncie Accor następnego dnia po wypełnieniu ankiety - czasami może się to przydać. Osobiście zdecydowanie stawiam na E-rewards UK na którym generuję ca 4000 punktów accor miesięcznie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#36 PostWysłany: 19 Wrz 2019 10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
A u mnie dziwnie. Profil uzupełniony był na 100%.
Po jakimś czasie spadło poniżej 100%. Parę pytań uzupełnilem i pokazuje 97%. I nie mam jak to uzupełnić bo nie pokazuje dodatkowych pytań.

Ankiet od momentu rejestracji 0 na profilu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 19 Wrz 2019 10:22 

Rejestracja: 11 Sie 2017
Posty: 22
Loty: 92
Kilometry: 217 198
Tez tak miałem, po dwóch dniach samo zmieniło się na 100%
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 19 Wrz 2019 17:52 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Jedno mogę powiedzieć, im dalej w las, tym więcej ankiet.
W ostatnich dniach pojawiają się maile z linkami średnio co dwa dni. Ankiety są coraz bardziej ciekawsze i faktycznie dopasowane.
W ciągu miesiąca od rejestracji w pełni wypełnionych mam już 9.
Po prawidłowo wypełnionej ankiecie pojawia się pytanie czy chce się kolejną i zazwyczaj jest.

Dziś np. była ankieta ewidentnie zlecona przez jakąś partię, bo dotyczyła wyborów i programów wyborczych :)
Także widać, że się rozwijają w dobrą stronę.

Wiem, że w przeliczeniu na punkty nie można porównać z e-rewards, ale mieć 25 punktów, a nie mieć? W skali kilku miesięcy może się coś uzbierać.
Podejrzewam, że im więcej "sprofilują" ankietowaną osobę, tym bardziej będzie można na tym skorzystać.

Co mogę zaproponować osobom, które mają jakieś problemy?
Zainstalujcie sobie Operę. Na tej przeglądarce najlepiej mi "wchodzą" ankiety z linków z maila.
Wcześniej faktycznie na Firefox czy Chrome bywało z tym różnie.

Jeśli ktoś mógł mieć zbanowane konto (IP), to polecam udostępnienie WiFi z komórki i poprzez takie WIFi rozwiązywanie ankiet na Operze.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
epikie lubi ten post.
epikie uważa post za pomocny.
 
      
#39 PostWysłany: 19 Wrz 2019 18:59 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Ile klikasz taką ankietę za 25 punktów? Zakładam, że co najmniej 10 minut.
Czyli, żeby zarobić 1000 punktów odpowiadającym 20 EUR trzeba zrobić 40 takich ankiet, co równa się mniej więcej 400 minutom, czyli ponad 6,5h.
Zarobek za godzinę wychodzi więc jakieś 13 zł, a więc chyba mniej niż obecna płaca minimalna. ;)

Naprawdę nie szkoda Ci wolnego czasu, tylko wolisz dać się wykorzystywać i klikać w ankiety za bezcen? Już e-rewards wychodzi lepiej, choć też bez rewelacji,
Góra
 Profil Relacje PM off
flus uważa post za pomocny.
 
      
#40 PostWysłany: 19 Wrz 2019 19:05 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Wiesz, biorąc pod uwagę regularne blokowanie kont e-rewards, należy się cieszyć z tego, że dla Polski powstało w końcu coś takiego, jak Club Opinions.
Możesz marudzić, że się nie opłaca itp. itd.
A już organizowanie wolnego czasu innych osób to argument naprawdę przekonujący :)

Trzeba pamiętać, że jedna ankieta to 10 minut z wolnego czasu. Za przeproszeniem - ankietę możesz rozwiązać siedząc na klopie w pracy :)
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
Michy lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 127 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group