Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 14 Kwi 2014 20:17 

Rejestracja: 27 Kwi 2012
Posty: 47
to chyba do TS się nadaje!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych
Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN
#242 PostWysłany: 14 Kwi 2014 20:52 

Rejestracja: 19 Paź 2011
Posty: 49
zarejestrowałam się i mam status Red :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#243 PostWysłany: 14 Kwi 2014 22:17 

Rejestracja: 10 Mar 2013
Posty: 74
Niestety u mnie tez tylko RED
_________________
http://my.flightmemory.com/image/dankle.gif
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#244 PostWysłany: 14 Kwi 2014 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 633
niebieski
Polska nie łapie się w promocji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#245 PostWysłany: 14 Kwi 2014 22:26 

Rejestracja: 10 Mar 2013
Posty: 74
Wiadomo jaki kraj w takim razie sie lapie ?
_________________
http://my.flightmemory.com/image/dankle.gif
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#246 PostWysłany: 14 Kwi 2014 22:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 633
niebieski
John O. prosił o poufność ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#247 PostWysłany: 14 Kwi 2014 22:46 

Rejestracja: 10 Mar 2013
Posty: 74
ok... nie nalegam chociaz napisalem do niego ale niestety do mnie nie odpisal.
_________________
http://my.flightmemory.com/image/dankle.gif
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#248 PostWysłany: 15 Kwi 2014 05:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1608
platynowy
Oferta na pewno działa dla adresów we Francji, trudno jednak mi powiedzieć czy dla wszystkich, bo (cytuję warunki oferty ze strony, są po lewej stronie na wysokości pól do wpisania adresu e-mail i hasła):

This offer (“Offer”) is valid only for the recipient of this email and is non-transferable and may not be sold. (...) Must enrol in Club Carlson between 24 March 2014 and 31 May 2014 using the email address to which this offer was sent.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#249 PostWysłany: 03 Cze 2014 16:29 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
mam pytanko - czy jesli mam Gold i zarezerwuję pierwotnie pokój Business Class to dostanę upgrade do pokoju deluxe/Suite (jeśli będą oczywiście dostępne).
Napisałam w tej sprawie do hotelu, to zaproponowali tylko za dodatkową opłatą (co nie jest złe, bo z Business class do suite za 120zł/doba to dobry deal).

ale czy komuś udało się dostać upgrade za Business Class?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#250 PostWysłany: 03 Cze 2014 16:36 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
maxima napisał(a):
mam pytanko - czy jesli mam Gold i zarezerwuję pierwotnie pokój Business Class to dostanę upgrade do pokoju deluxe/Suite (jeśli będą oczywiście dostępne).
Napisałam w tej sprawie do hotelu, to zaproponowali tylko za dodatkową opłatą (co nie jest złe, bo z Business class do suite za 120zł/doba to dobry deal).

ale czy komuś udało się dostać upgrade za Business Class?

Zgodnie z wewnętrznymi wytycznymi powinnaś dostać, ale nie jest to gwarantowane i nie wszystkie hotele się do tego stosują.
Oficjalnie dla złotek tylko "najlepszy dostępny pokój tej samej kategorii" (czyt. wyższe piętro lub pokój narożnikowy).

Dostałem wielkokrotnie UP do Suite z Business, także może napisz o jaki hotel chodzi?
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#251 PostWysłany: 03 Cze 2014 17:32 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
maciejwroclaw napisał(a):
maxima napisał(a):
mam pytanko - czy jesli mam Gold i zarezerwuję pierwotnie pokój Business Class to dostanę upgrade do pokoju deluxe/Suite (jeśli będą oczywiście dostępne).
Napisałam w tej sprawie do hotelu, to zaproponowali tylko za dodatkową opłatą (co nie jest złe, bo z Business class do suite za 120zł/doba to dobry deal).

ale czy komuś udało się dostać upgrade za Business Class?

Zgodnie z wewnętrznymi wytycznymi powinnaś dostać, ale nie jest to gwarantowane i nie wszystkie hotele się do tego stosują.
Oficjalnie dla złotek tylko "najlepszy dostępny pokój tej samej kategorii" (czyt. wyższe piętro lub pokój narożnikowy).

Dostałem wielkokrotnie UP do Suite z Business, także może napisz o jaki hotel chodzi?


dzięki za pomoc :)
chodzi o Radisson w Gdańsku
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group