Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Sty 2015 19:51 

Rejestracja: 06 Lip 2013
Posty: 14
Drodzy, kupiłem 1 stycznia 2015 r. bilet w Turkish Airlines na lot Warszawa - Nairobi na okres 25.06 - 24.07.2015 r. Dziś otrzymałem 2 wiadomości o zmianach godzin lotów. I tak o ile w drodze do Nairobi, wydłużono mi pobyt w Istambule z 1,35 godz. do 6,20 godz. to jakoś przeżyję. Ale powrót to masakra. Opóźniono wylot z Nairobi z godz. 03.40 na godz. 10.35 czyli o 6 godz. 55 min. Przez to ląduję w Istambule o 17.00 i mam aż 19 godz. 25 min tranzytu, zamiast 2 godz.20 min. Powrót następnego dnia. Psuje mi to inne moje plany. Tak dają bezpłatnie hotel i posiłki, ale muszę kupić sobie wizę za 30 dolarów. Jakie mam możliwości wyjścia z tej sytuacji? Czy mogę prosić o zwrot pieniędzy i zwrócić bilet?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
#2 PostWysłany: 22 Sty 2015 19:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
Trwają pracę nad zniesieniem wiz dla Polaków także śmiem przypuszczać, że w lipcu wyjdziesz z lotniska oszczędzając 30 dolców.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Sty 2015 20:48 

Rejestracja: 06 Lip 2013
Posty: 14
O te dolary to chodzi najmniej, ale dlaczego mam płacić nie z mojej winy, bardziej bolesne to czekać 19 godz. 25 min. między 17.00 a 12.25. w hotelu to jakiś koszmar. Gdybym czekał cały dzień to bym skorzystał z bezpłatnej wycieczki po Istambule, ale nie ma ich w moich godzinach tranzytu ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group