Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Rijeka noclegi
#1 PostWysłany: 17 Kwi 2023 17:45 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 584
niebieski
Czy może ktoś polecić fajny i sprawdzony hotel, pensjonat wraz z wyżywieniem w Rijece lub okolicy na wyjazd z małymi dziećmi ?
Czy Rijeka bedzie dobrym wyborem pod tym kątem jeżeli chodzi o plażę i spacery nad morzem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Re: Rijeka i wyspa Krk
#2 PostWysłany: 18 Kwi 2023 06:04 

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 303
niebieski
W Rijece plażę dla dzieci?
Nie ma. Są plażę betonowe, oraz kamieniste.
W tej częście Chorwacji plaż z piaskiem dla dzieci jest malutko. Na Istrii są 2 plażę dla dzieci z oiaskiem które widzialem w Premantura i Medulin. Może ktoś jeszcze zna jakieś...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rijeka i wyspa Krk
#3 PostWysłany: 18 Kwi 2023 07:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 859
srebrny
Byłem na wyspie Krk w Starej Basce z córką gdy miała 1 rok. I tamtejsza kamienista plaza była dla niej super, oczywiście byłem w maju więc plaża należała do nas, w sezonie pewnie nie jest już tak fajnie. Wszystko zależy od tego co dzieci lubią u nas kamyczki zrobiły robotę, teraz wolą już piasek ;)
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rijeka i wyspa Krk
#4 PostWysłany: 23 Kwi 2023 14:51 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 584
niebieski
@tamtam, kubus571 dziekuje za odpowiedzi. Myślę, że te plaże kamieniste będą musieć wystrczyć. Jeśli mogę zapytać z jakich hoteli lub pensjonatów korzystaliście w tamtych okolicach, możecie coś polecić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rijeka i wyspa Krk
#5 PostWysłany: 23 Kwi 2023 16:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 797
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
@ted07 - w samym KRK tu z małym dzieckiem chodziliśmy na plaże - młody dawał radę :)

https://www.google.pl/maps/@45.0219088, ... 2736?hl=pl

Także polecam Starą Baśkę - mega lazurowy odcień wody
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rijeka i wyspa Krk
#6 PostWysłany: 23 Kwi 2023 18:36 

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 303
niebieski
ted07 napisał(a):
@tamtam, kubus571 dziekuje za odpowiedzi. Myślę, że te plaże kamieniste będą musieć wystrczyć. Jeśli mogę zapytać z jakich hoteli lub pensjonatów korzystaliście w tamtych okolicach, możecie coś polecić?
Spaliśmy w Stara Baska w jakimś apartamencie, nie pamiętam w którym, to wiele lat temu było.
Stamtąd zwiedzaliśmy okolice.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group