Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Imprezowa Europa
#1 PostWysłany: 09 Maj 2012 16:38 

Rejestracja: 01 Lut 2011
Posty: 122
Jakie miejscówki w Europie i jej okolicach moglibyście polecić na tygodniowy wakacyjny wyjazd nastawiony na plażowanie i imprezy? Mam tu na myśli mniejsze miejscowości i typowo wakacyjne kurorty, a nie nadmorskie metropolie.

W zeszłym roku byłem w Rimini i się srogo rozczarowałem pod tym względem – kluby świeciły pustkami, a na ulicach większość stanowili emeryci. Czyżby początek czerwca to za wcześnie na tą miejscowość?

Wiadomo, że pierwsza na myśl przychodzi Ibiza. Tam może za kilka lat, bo na razie to zdecydowanie nie jest rozrywka na moją kieszeń. Czy pod tym względem coś się dzieje może na Majorce?

Czy na Costa Brava jedyną typowo imprezową miejscówką jest Llloret De Mar? Ktoś był i faktycznie poleca czy to przereklamowany (zwłaszcza ostatnio ;)) kierunek?

Która wyspa najlepsza pod tym względem na Kanarach? Czy Krym nieprzypadkowo nazywany jest Wschodnią Ibizą? A może Makarska w Chorwacji?

Mam nadzieję, że temat się przyjmie. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
 Temat postu: Re: Imprezowa Europa
#2 PostWysłany: 09 Maj 2012 16:45 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 96
Alicante z tym ze my bylismy tylko na weekend wiec nie wiem jak jest w tygodniu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Imprezowa Europa
#3 PostWysłany: 09 Maj 2012 16:46 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 505
Kilometry: 1 169 390
Republika Kazantip na Krymie. http://kazantip.com/


Edit. O rany, Kazantip do Portugalii przeniesli? :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Imprezowa Europa
#4 PostWysłany: 09 Maj 2012 16:50 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 2560
Loty: 1
Kilometry: 539
Ibiza, tylko jeśli dysponujesz sporym budżetem :D Wejście do klubu od 30 do 70 euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Imprezowa Europa
#5 PostWysłany: 09 Maj 2012 16:51 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 505
Kilometry: 1 169 390
Cypr Agia Napa jeszcze.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Imprezowa Europa
#6 PostWysłany: 09 Maj 2012 17:29 

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 18
Kamil napisał(a):
Republika Kazantip na Krymie. http://kazantip.com/


Edit. O rany, Kazantip do Portugalii przeniesli? :(


Nie przenieśli, to w Portugalii to jakaś podróba :)
http://kazantip-republic.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Imprezowa Europa
#7 PostWysłany: 09 Maj 2012 17:30 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 505
Kilometry: 1 169 390
Uff :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Imprezowa Europa
#8 PostWysłany: 09 Maj 2012 19:09 

Rejestracja: 06 Lis 2011
Posty: 370
niebieski
W sezonie wakacyjnym dość fajnie było na Malcie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Imprezowa Europa
#9 PostWysłany: 09 Maj 2012 19:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
Nieznany napisał(a):
Która wyspa najlepsza pod tym względem na Kanarach?

Przy Twoich założeniach (wakacyjne kurorty) to chyba klasycznie Teneryfa, choć równie dobrze znajdziesz coś na Gran Canarii; ja bawiłem się nawet na La Palmie - choć tu z racji wielkości miast i malutkiego ruchu turystycznego nie można liczyć na tłumy "pozalokalsowe" ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Imprezowa Europa
#10 PostWysłany: 09 Maj 2012 19:34 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Mykonos, ze słyszenia , ale to chyba jak €ivi$$a
nie wiem o jaki typ imprezowania Ci chodzi
w LLoret chyba przykręcają śrubę pijaństwu* ,
poza tym na Costa Brava raczej plażowanie, zwiedzanie i podziwianie natury
w Salou chyba odbywają się zjazdy-maratony Spanish Triathlon
Benicassim ma swój festiwal muzyki
czasem też są w Bar-nie
(oprócz klubów)

Palma de Mallorca to chyba Arenal i piwo i piwo i piwo
*podobnie Calella na Costa de Maresme
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Imprezowa Europa
#11 PostWysłany: 10 Maj 2012 17:46 

Rejestracja: 01 Lut 2011
Posty: 122
Abcn napisał(a):
nie wiem o jaki typ imprezowania Ci chodzi

Chodzi mi o miejsca gdzie co roku młodzi ludzie, przez całe lato przyjeżdzają się pobawić. Głównie potańczyć w lokalnych klubach.

Nie chodzi mi natomiast o to, że gdzieś w jakimś dniu odbywa się XXVIII powiatowy konkurs matematyczny Pitagoras, gdzie indziej w weekend organizowany jest doroczny przegląd piosenki literacko-sentymentalnej, a jeszcze gdzieś indziej przez cały tydzień odbywa się wystawa jamników długowłosych.

Powiedzmy więc, że chodzi mi o takie tańsze wersje Ibiz. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Imprezowa Europa
#12 PostWysłany: 10 Maj 2012 17:55 

Rejestracja: 19 Lut 2011
Posty: 210
niebieski
Również mam pytanie związane z imprezowaniem, ale bez plażowania, mianowicie chodzi mi o Budapeszt. Może ktoś polecić jakiś klub w Budapeszcie? Chodzi o środek tygodnia (np. środa)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Imprezowa Europa
#13 PostWysłany: 10 Maj 2012 18:15 

Rejestracja: 01 Lut 2011
Posty: 122
W Budapeszcie przede wszystkim jest imprezowa wyspa na Dunaju gdzie masz same kluby (Party Island). Z tego co pamiętam jest ich tam 7, w tym jeden 1 na barce. Ja byłem tam w połowie kwietnia w piątek i było dużo osób, ale tylko w jednym z nich. Grał tam jakiś znany lokalnie DJ, a w 4 klatkach wokół parketu wyginały się tancerki.

Czy polecam? Tam gdzie byłem ja to nie za bardzo. Chociaż może przede wszystkim zależy jaką muzykę lubisz. Ja trafiłem trance - nie moje klimaty. W pozostałych lokalach nie byłem. Ponadto niesamowicie drogo jak na węgierskie realia. Małe piwo ok. 11 zł, shot wódki 15 zł. Do tego muzyka była tak głośno, że kieliszki na barze przesuwały się nam same, a u barmana najlepiej składać zamówienia było piszac SMSa w telefonie... :o

Ponadto byłem w klubie Moulin Rouge w centrum Pestu. Tam muzyka, jak i wnętrze lokalu bardzo fajne. Tyle tylko, że weszliśmy tam z kolegą i byliśmy właściwie jedynymi facetami bez marynarek. :) Nie pobyliśmy zbyt długo, bo ceny masakra. Jeszcze drożej niż na Party Island. Palinka (ichniejsza zwykła wódka) kosztowała 20 kilka zł za shota...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Imprezowa Europa
#14 PostWysłany: 10 Maj 2012 18:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1403
niebieski
Nieznany napisał(a):
Chodzi mi o miejsca gdzie co roku młodzi ludzie, przez całe lato przyjeżdzają się pobawić. Głównie potańczyć w lokalnych klubach.



Jeśli jesteś w stanie odpuścić sobie wcześniej wspomniane plażowanie to polecam Belgrad. Tam ludzie nie muszą przyjeżdżać imprezować, żeby w klubie był tłum, tam i tak wszyscy imprezują.

_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Imprezowa Europa
#15 PostWysłany: 22 Cze 2012 10:49 

Rejestracja: 07 Mar 2010
Posty: 19
Nieznany napisał(a):
Jakie miejscówki w Europie i jej okolicach moglibyście polecić na tygodniowy wakacyjny wyjazd nastawiony na plażowanie i imprezy? Mam tu na myśli mniejsze miejscowości i typowo wakacyjne kurorty, a nie nadmorskie metropolie.

W zeszłym roku byłem w Rimini i się srogo rozczarowałem pod tym względem – kluby świeciły pustkami, a na ulicach większość stanowili emeryci. Czyżby początek czerwca to za wcześnie na tą miejscowość?

Wiadomo, że pierwsza na myśl przychodzi Ibiza. Tam może za kilka lat, bo na razie to zdecydowanie nie jest rozrywka na moją kieszeń. Czy pod tym względem coś się dzieje może na Majorce?

Czy na Costa Brava jedyną typowo imprezową miejscówką jest Llloret De Mar? Ktoś był i faktycznie poleca czy to przereklamowany (zwłaszcza ostatnio ;)) kierunek?

Która wyspa najlepsza pod tym względem na Kanarach? Czy Krym nieprzypadkowo nazywany jest Wschodnią Ibizą? A może Makarska w Chorwacji?

Mam nadzieję, że temat się przyjmie. :)


Hiszpania - Magaluf na Majorce
Hiszpania - Playa de las Americas na Teneryfie
Chorwacja - wyspa Pag, plaza Zrce
Cypr - Ayia Napa
Turcja - Gumbet
Grecja - Malia na Krecie
Grecja - Kavos na Korfu
Grecja - Hersonissos na Krecie
Grecja - Laganas na Zakynthos

chyba, ze jestes niepelnoletni, to wtedy bulgarskie Zlote Piaski :]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Imprezowa Europa
#16 PostWysłany: 04 Lip 2012 22:15 

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 89
ja ze swojej strony mogę polecić Paceville na Malcie. W sezonie letnim nie będziesz zawiedziony, a w dodatku imprezowanie tam nie wymaga niezwykle grubego portfela.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Imprezowa Europa
#17 PostWysłany: 09 Lip 2012 01:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Benidorm
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group