Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 81 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 02 Gru 2019 12:19 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Za darmo wybrałeś?
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#62 PostWysłany: 02 Gru 2019 12:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 776
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Hej, miałem ostatnio podobny problem - bilet zakupiony przez pośrednika, i o ile mogłem wybrać miejsca, to już posiłek tylko na dwa z czterech odcinków lotów. Dzwoniłem do Amsterdamu i kazali napisać maila na adres: flychinasouthern@csair.com - zatem wysłałem prośbę z kodem wybranego posiłku.
Co istotne, konieczne było wysłanie skany paszportu, bez tego nie chcieli dokonać zmian w rezerwacji. Wysłałem im skan, na którym usunąłem wszystkie informację poza imieniem, nazwiskiem i datą ważności paszportu (zdjęcie, wszystkie numery usunąłem). Po 2-3h otrzymałem info zwrotne z potwierdzeniem wyboru.
Góra
 Profil Relacje PM off
neverstopexploring lubi ten post.
neverstopexploring uważa post za pomocny.
 
      
#63 PostWysłany: 02 Gru 2019 13:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2688
HON fly4free
neverstopexploring napisał(a):
Za darmo wybrałeś?
Hej, tak.
Wszystko odbyło się jak pisze @Kalispell.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
neverstopexploring lubi ten post.
neverstopexploring uważa post za pomocny.
 
      
#64 PostWysłany: 04 Gru 2019 18:00 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Dzięki za odpowiedź, próbuję przez maila, w pierwotnym planie podróży wszystkie odcinki poza tymi waw - AMS realizowała china southern Airlines, przyszedł mail z amadeusa z jakąś aktualizacja lotów, przesunięcie o 5 min iteraz mam napisane, że lot powrotny z Kantonu "operated by KLM", mogło się coś zmienić?
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 05 Gru 2019 12:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 776
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
@neverstopexploring spróbuj sprawdzić na stronie linii czy coś się zmieniło. Ja kupiłem bilety przez pośrednika, ale miałem dostęp do rezerwacji na stronie CZ. W moim przypadku na jednym odcinku zmieniono typ samolotu (z B787 na A330), nie otrzymałem żadnej informacji, a zwolniono mi wcześniej dokonane rezerwacje miejsc.
Miałem też taką historię, że skasowano mi pierwotny termin wylotu pierwszego odcinka i przełożono go na następny dzień - w efekcie zmian miałem rezerwacje na dwa międzykontynentalne loty, które odbywały się z tym samym czasie (pierwszy z LHR, drugi w tym samym czasie z CAN). Ostatecznie dokonałem zmian, ale wymagało to wiele cierpliwości i chyba 6 telefonów, każdy po 30-40 min.
Mimo wszystko obsługę pokładową, jedzenie, itp oceniam mocno pozytywnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
neverstopexploring lubi ten post.
neverstopexploring uważa post za pomocny.
 
      
#66 PostWysłany: 06 Gru 2019 13:00 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Dzięki, na pierwszy odcinek lotu z Warszawy do Amsterdamu nie mogę wybrać miejsc w żaden sposób,a odprawie się chociaż do miejsca docelowego gdy pierwszy odcinek realizuje linia która nie wystawiła biletu? I to samo z bagażem?
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 06 Gru 2019 15:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 776
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
@neverstopexploring u mnie web check-in w ogóle nie był dostępny - mogłem tylko dokonać rezerwacji miejsc oraz częściowo mogłem wybrać posiłki. Przy próbie dokonania web check-in otrzymywałem komunikat, iż niezbędne jest udanie się do check-in na lotnisku. Nie wiem z czego to wynikało, ale najprawdopodobniej z konieczności weryfikacji wiz wjazdowych (do Australii), których posiadanie było sprawdzane w trakcie check-in.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 06 Gru 2019 19:32 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 335
Kilometry: 498 640
Linię oceniam bardzo pozytywnie, żadnych niemiłych niespodzianek. Lot na trasie Wieden-Urumqui-Kanton-Manila bez opóźnień. Jedzenie przyzwoite, samoloty nowe. Gdyby ktoś leciał tą trasą i zastanawiał się, jak to technicznie wygląda, to w Urumqui załatwiane są formalności wjazdowe i wyjazdowe, nie można opuścić lotniska. W Kantonie spokojnie można pojechać do miasta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 07 Gru 2019 12:28 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 325
niebieski
Czy z Waszego doświadczenia w linii często zdarzają się odwołania lotów lub zmiany rozkładu o kilka dni? Chcę kupić hotel w lutym ale żeby mieć dobrą cenę to muszę zrobić przedpłatę. Wylot za 2 miesiące i nie chciałbym żeby  okazało się, że nagle mi zmieniają daty lotu i hotelu już nie ruszę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 21 Sty 2020 22:53 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 317
Cześć, leciał ktoś ostatnio? Kupowałem bilety przez pośrednika i mogę wybrać posiłki i miejsca na stronie a nie mogę nic zdziałać z hotelem. Ktoś coś podpowie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 21 Sty 2020 23:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2688
HON fly4free
Hotel do wyboru w punkcie linii po wyjściu z kontroli paszportowej.
Przeczytaj wcześniejsze wątki w tym temacie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 22 Sty 2020 10:15 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 317
Dzięki, ale był też temat o wcześniejszym wyborze hotelu poprzez kontakt z supportem, niestety mi odpowiadają jakieś "głupoty", mocno nie składnie, nie da się tego zrozumieć. Wolałbym ten hotel jednak znać przed przylotem...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 22 Sty 2020 10:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2688
HON fly4free
Ja tak zrobiłem: miałem 3 typy hoteli w pobliżu lotniska i w niedużej odległości od metra.
Jeden z nich był zajęty, wybrałem drugi.
BTW: ich hotele są... lekko poniżej europejskiego standardu.
A obsługa słabo mówi po angielsku (albo wcale).
Góra
 Profil Relacje PM off
pajacyk uważa post za pomocny.
 
      
#74 PostWysłany: 22 Sty 2020 10:45 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 317
Dzięki, tak zrobię.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 28 Sty 2020 20:06 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 2
Ja mam znowu taki problem, że jak wchodzę w "Manage booking" i loguję się numerem rezerwacji to wszystko wygląda normalnie, mam 5 lotów tak jak powinienem mieć. (Lecę VIE - AMS, AMS - CAN, CAN - BNE i powrotne BNE - CAN, CAN - VIE) Ale jak wchodzę sobie w "Ticket verification" to tam widnieją 4 loty, nie ma tego ostatniego, z Kantonu do Wiednia. Próbowałem się z nimi kontaktować mailowo, ale odpisują jednym zdaniem w pół składnie. Napisałem do KLM, ze względu na to, że pierwsze połączenie obsługują oni, to mają też dostęp do całej rezerwacji. I oni twierdzą, że nie wiedzą dlaczego tam nie ma piątego lotu, ale patrzą na rezerwację i wszystkie loty są potwierdzone i zakupione. Ktoś miał podobną sytuację? Jest się czym przejmować czy to po prostu chińska firma i nie wiadomo dlaczego tego tam nie ma? :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 28 Sty 2020 20:18 

Rejestracja: 15 Wrz 2014
Posty: 108
Loty: 213
Kilometry: 626 131
Jak masz numer bilety 784XXXXXXXXXY, gdzie Y to np. cyfra 4, to jak w opcji ticket verification zmień tą ostatnią cyfrę na "kolejną" (w moim wypadku 5) i powinny pojawić Ci się brakujące odcinki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 06 Lis 2022 14:32 

Rejestracja: 06 Wrz 2020
Posty: 1654
HON fly4free
Ostatni lot A380 linii China Southern Airlines.


https://www.rynek-lotniczy.pl/wiadomosc ... 15928.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 27 Wrz 2023 09:54 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 597
niebieski
Ktoś leciał ostatnio? Nadal zapewniają hotel przy długiej przesiadce w CAN?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 13 Lis 2023 12:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 599
Kilometry: 703 643
srebrny
Nowe, bezposrednie polaczenie China Southern z Luksemburga do Zhengzhou startuje juz 22 grudnia. Co ciekawe bedzie to jedyny, dlugodystansowy lot z Lux (Airbus A350), raz w tygodniu.

https://today.rtl.lu/news/luxembourg/a/2136978.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#80 PostWysłany: 22 Sty 2024 22:25 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 1100
platynowy
Czy ktoś w ostatnim czasie kontaktował się może z nimi pod kątem zmian lotów? Kumplowi na tydzień przed podróżą, skasowali oryginalny lot i przerzucili na dzień wcześniej, co rozwala doloty (oczywiście innymi liniami). Jakieś szanse na np. inne miasto wylotu? Zakup niestety przez supersaver.
_________________
Image

Lecisz z POZ i potrzebujesz pomocy z czymkolwiek? Odezwij się!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 81 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group