Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Sie 2014 21:15 

Rejestracja: 17 Lip 2011
Posty: 34
Mam pytanie odnośnie sytuacji, która dziś mi się przytrafiła.
O godzinie 5 rano przyleciałem do Pyrzowic. Zaczęło się od 20-30 minutowego oczekiwania na schody... W końcu z lekkim opóźnieniem zaczęło się oczekiwanie na bagaże. Czekali pasażerowie 3 samolotów. Po około godzinie zaczęły wyjeżdżać pierwsze bagaże. Tych z naszego samolotu nadal nie było. W międzyczasie przyleciał następny samolot i jego pasażerowie dostali swoje bagaże. Mocno zirytowani ludzie chcieli się coś dowiedzieć co jest z naszymi bagażami. Nie było nikogo oprócz celnika, który powiedział, że on nic nie wie i poradził żebyśmy skorzystali z lotniskowego telefonu i tam nam udzielą informacji. Telefonu tego oczywiście nikt nie odbierał a celnik uciekł. Po jakimś czasie usłyszeliśmy informacje z megafonu, że za 15 minut nasze bagaże przyjadą co oczywiście okazało się kłamstwem. Bagaże otrzymaliśmy około godziny 8.
3 godziny może to niewiele oczekiwania ale wiązało się to dla mnie z niemałymi kłopotami. Przez to opóźnienie miedzy innymi nie poszedłem do pracy co mogło się źle dla mnie skończyć.
Mam pytanie, czy jest sens pisać gdzieś jakaś skargę? Wielu ludzi mówiło, na miejscu, że bedą pisać skargi.
Jeśli jest sens coś takiego pisać to co tam napisać i czego mogę się domagać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
Wakacyjne loty (z bagażem) do Uzbekistanu z Warszawy od 1731 PLN. Sporo terminów Wakacyjne loty (z bagażem) do Uzbekistanu z Warszawy od 1731 PLN. Sporo terminów
#2 PostWysłany: 27 Sie 2014 21:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 190
Kilometry: 367 017
niebieski
moim zdaniem nie masz szans na żadne odszkodowanie

Ja czekałem w Tel Avivie prawie 2 doby na bagaż i z wymiany kilku listów z LOT-em dowiedziałem się, że mogę liczyć jedynie na zwrot kosztów poniesionych na gacie i szczoteczkę do zębów.

nawet za wydaną kasę na telefony do Lotu nie oddali..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 27 Sie 2014 21:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
nie dziwie sie ze celnik uciekl, dosc mial zaczepek od ludzi

celnik nie odpowiada za bagaze
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group