Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Sie 2014 22:45 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 86
Witam
Co roku zimą planuje sobie 2 tyg wczasy za granicą; Lanzarote, Maroko, Usa i Tajlandia zaliczone wiec teraz przyszedł czas na Amerykę Południową!
Ostatnie promocje lotnicze zmotywowały mnie zeby bardziej sie zainteresować tym wyjazdem jednak mam dylemat który kraj wybrać i mam nadzieje że mi pomożecie zdecydować.
Z tego co narazie udało mi sie wyszperać z sieci to widzę że Brazylia wypada drogo jeśli chodzi o kwestie zakwaterowania co innego Peru tylko pytanie gdzie ładniej?:)

Ostatnie tripy dały mi do myślenia i doszedłem do wniosku że bardziej zależy mi na naturze aniżeli miejskim klimacie, zatem ktory kraj powinienem wybrać ? Dodam tylko że planuje lecieć na przełomie stycznia i lutego w ekipie 5 osobowej i w gre wchodzi wynajecie samochodu.

Z góry dzięki za podpowiedz

Pzdr!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 26 Sie 2014 22:50 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 2560
Loty: 1
Kilometry: 539
Dodam tylko że trwająca promocja Iberii kończy się o północy.
Góra
 Profil Relacje PM off
ZFR lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 26 Sie 2014 22:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1512
Loty: 609
Kilometry: 970 938
srebrny
No czasu masz nie za dużo. Jak natura, to dżungla brazylijska czy peruwiańska bardzo fajne. Ale Peru to przede wszystkim zabytki. Zima to dobry czas na Ziemię Ognistą- wybrałbym Chile- lodowce, parki narodowe etc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Sie 2014 23:07 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 86
Na spokojnie, nie raz jeszcze będą loty do Am PD poniżej 1500zł w przeciągu 5miesięcy (taka jestm moja opinia) ale narazie wole zrobić mały research.
Za Peru przemawia fakt ze jest tanio tylko az tak duzo nie ma tez do zobacznia.
Brazylia droga ale juz wiecej do zwiedzenia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 27 Sie 2014 00:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1512
Loty: 609
Kilometry: 970 938
srebrny
O! ja myślę, że w Peru jest bardzo dużo do zobaczenia. Ja byłem pełne 3 tygodnie a i tak mam poczucie, że sporo do zobaczenia zostało i że byłem zdecydowanie za krótko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 27 Sie 2014 10:32 

Rejestracja: 16 Maj 2014
Posty: 28
A mógłbyś przybliżyć co dokładnie zwiedzałeś w Peru? Ewentualnie wskazać post, w którym to opisujesz jeśli już taki się na forum pojawiał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 27 Sie 2014 13:50 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 86
A ja czy mógłbym poprosić o małą prezentacje z tripu w postaci zdj?:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 19 Wrz 2014 11:28 

Rejestracja: 19 Wrz 2014
Posty: 2
Zbanowany
Peru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 19 Wrz 2014 11:47 

Rejestracja: 18 Paź 2010
Posty: 248
Loty: 62
Kilometry: 145 353
niebieski
Peru i Boliwia. Jest tam co robić. Trekkingi w Colce, dżungla, plaże, Andy, pustynie, zabytki i ludzie. Bylem 2 miesiące, ale zależy co kto lubi:).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 17 Lis 2014 00:25 

Rejestracja: 14 Gru 2012
Posty: 100
Zbanowany
leo napisał(a):
Za Peru przemawia fakt ze jest tanio tylko az tak duzo nie ma tez do zobacznia.


Jest tanio, a zwiedzania miałbyś i na pół roku dosyć. Jeśli chodzi o zabytki, to jest to moim zdaniem najciekawszy kraj Ameryki Południowej.
Z tego co pisałeś, to polecałbym Ci Peru i Boliwię, egzotyka, natura i zabytki. W dodatku tanio. W Boliwii jednak auta nie ma co wypożyczać.
Zapraszam na naszego bloga: Peru (http://www.tuitam.net/category/peru/), Bolwia (http://www.tuitam.net/category/boliwia/).
Pozdrowienia!
_________________
nasz blog: http://www.tuitam.net
załóż bloga z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group