Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Sty 2018 16:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2015
Posty: 15
Cześć wszystkim,

Przeglądałem forum i w sumie nie znalazłem najbardziej odpowiadającego mi tematu.

W drugiej połowie kwietna b.r. lecę razem z żoną i synkiem (który wtedy będzie miał 1 rok i 2 miesiące) do Chicago. Będziemy tam 2.5 tygodnia. Nie podróżowałem nigdy daleko z synem – oprócz trasy Warszawa – Hel :) Także będę chciał dziennie mało podróżować. Zastanawiam się czy nie zobaczyć Mount Rushmore i obok leżące Yellowstone Park. Razem z żoną wolimy bardziej przyrodę oglądać niż miasta. Co byście polecili w okolicy do Chicago? Tak żeby maksymalnie dziennie 4h samochodem jechać aby synek nie płakał za dużo :)
Wolę w stronę środka stanów wyruszyć i chciałbym wrócić inną drogą.
Myślę że samochód to na tydzień byśmy pożyczyli – wiem już z forum że lepiej kupić fotelik dla dziecka w sklepie niż go wypożyczać.

Dzięki za wszystkie sugestie i propozycje. Mam nadzieje że synkowi spodoba się latanie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 09 Sty 2018 16:28 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1853
niebieski
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ze do Yellowstone jest ponad 20h jazdy w jedna strone...
Góra
 Profil Relacje PM off
dlugirapfr lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 09 Sty 2018 16:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2015
Posty: 15
Patrzyłem na Google to wychodziło 13... Dzięki za informację - to może Yellowstone na inny dzień zostawię. Dlatego założyłem temat żebym mógł zaplanować nie tylko na podstawie map google :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Sty 2018 16:49 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1853
niebieski
No 13 godz to jest do prezydentow...

Poza tym, ale to juz moja sybiektywna opinia, po drodze z Chicago do Mt. Rushmore jest w sumie niewiele ciekawego do zobaczenia, widoki tez jakos d. nie urywaja przez wieksza czesc trasy :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 09 Sty 2018 16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2015
Posty: 15
To może jakiś inny kierunek obrać? Nad Niagarą od strony Kanady już byłem także może na Południe ruszyć ? Czy tam też nic ciekawego nie ma?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 09 Sty 2018 17:12 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1853
niebieski
Ja bym wyruszyl na poludnie - Memphis (Elvis), Nowy Orlean, plantacje, Missisipi itp. Ale to wszystko kwestia gustu :).
Góra
 Profil Relacje PM off
dlugirapfr lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 09 Sty 2018 17:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2015
Posty: 15
Dzięki - Nowy Orlean , jazz brzmi ciekawie - na pewno cieplej będzie :) Ktoś ma jeszcze jakieś sugestie podróży ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 09 Sty 2018 18:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 10 Sty 2018 00:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2015
Posty: 15
becek napisał(a):
Image

W jakim celu mapa USA została tu dodana? Mniej więcej kojarzę geografię USA :)
Może ktoś ma jakieś pomysły jeszcze?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 10 Sty 2018 10:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
jeśli cieszy cie podany wyżej Orlean tzn. ze NIE, nie masz pojęcia o geografii USA
stad moja pomoc
na spokojnie znajdź gdzie lezy Chicago, poszukaj w necie atrakcji w okolicach, zobacz w google map ile tam się jedzie i takie tam
dasz rade
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 10 Sty 2018 12:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2015
Posty: 15
becek napisał(a):
jeśli cieszy cie podany wyżej Orlean tzn. ze NIE, nie masz pojęcia o geografii USA
stad moja pomoc
na spokojnie znajdź gdzie lezy Chicago, poszukaj w necie atrakcji w okolicach, zobacz w google map ile tam się jedzie i takie tam
dasz rade

Dzięki za sugestię.
Przed napisaniem posta o 16:54 w dniu wczorajszym sprawdziłem na mapach Google że do miasta Nowy Orlean w stanie Luizjana z Chicago leżącego w stanie Illinois nad jeziorem Michigan jedzie się samochodem ponad 13h - jest to ten sam dystans czasowy według map Google jaki jest z Chicago jadąc na zachód do Rushmore Mountain będącego w stanie Dakota Południowa.
Znam stronę google.com i lmgtfy.com i z tych stron korzystać dlatego nie rozumiem Twojego posta niewnoszącego nic do tematu.
Posta napisałem z myślą o tym że może ktoś był z dzieckiem w podobnym wieku na zbliżonej podróży i mógłby się podzielić swoim doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group