Forum strony Fly4free.pl
https://www.fly4free.pl/forum/

Chalkidiki
chalkidiki,1391,170511
Strona 1 z 1

Autor:  Tenroh [ 25 Mar 2023 12:52 ]
Temat postu:  Chalkidiki

Z końcem kwietnia planujemy lecieć do Salonik na 3-4 dni.
Natychmiast wynajmiemy samochód i chcemy jechać w region Chalkidiki.
I tutaj pojawia się problem, gdyż nie wiem w jakiej miejscowości będzie najlepiej zamieszkać.
Z uwagi na to, że będzie to krótki wyjazd zależy mi na tym żeby była to dobra baza wypadowa do zwiedzania autem.
Z drugiej strony musi do być miejsce żebyśmy wieczorem mieli gdzie wyjść "na miasto" czyli jakieś piwo czy do restauracji.
Macie jakiś pomysł ?

Autor:  Kothson [ 25 Mar 2023 13:18 ]
Temat postu:  Re: Chalkidiki

Nie Chalkidiki, ale blisko i malowniczo. Polecam Stavros, jeżeli lubisz wioski, spokojne miejsca. Niezła plaża, sporo tawern.

Autor:  rmk [ 04 Maj 2024 18:51 ]
Temat postu:  Re: Chalkidiki

Podepnę się pod temat aby nie tworzyć nowego. Kupiłem przed chwilą loty do Salonik na przełom czerwca z lipcem i mam dwa tygodnie na miejscu. Nie robiłem wcześniej większego rozeznania co do Chalkidiki więc pytanie do was. Jak rozłożyć noclegi na palcach aby mieć dobre miejsce wypadowe na leniwe plażowanie i pełen relaks? Nie lubimy tłoku, cenimy spokój i naturę. Tydzień Kassandria, tydzień Sithonia? Jeśli tak to jaka miejscowość?

Autor:  t13092109 [ 27 Lut 2025 20:41 ]
Temat postu:  Re: Chalkidiki

@rmk czy polecisz jakąś konkretną lokalizację na Chalkidiki na nocleg?

Autor:  rmk [ 04 Mar 2025 22:09 ]
Temat postu:  Re: Chalkidiki

@t13092109 Nie wiem czego dokładnie oczekujesz, nie znam Twoich preferencji ale w ciemno mogę polecić Sarti na Sithonii. Sprecyzuj swoje oczekiwania, może pomogę bardziej.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/