Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ceuta
#1 PostWysłany: 22 Gru 2012 22:29 

Rejestracja: 13 Wrz 2012
Posty: 59
Witam wszystkich serdecznie!

Nie znalazłem w żadnym temacie info na ten temat więc postanowiłem zrobić nowy temat :)

W lutym wybieram się na mały tour Malaga-Marbella-Gibraltar.
Przy tej okazji chciałbym wybrać się na chwilę z Algeciras do Ceuty. Czy ktoś z Was może poratować informacją jak wyglądają ceny promów w to miejsce? Najtaniej co znalazłem - 62 Euro RT - wydaje się być ciut za drogo jak za 24 mile podróży morskiej w obie strony :)

z góry dzięki i PZDR!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
 Temat postu: Re: Ceuta
#2 PostWysłany: 24 Gru 2012 08:57 

Rejestracja: 17 Cze 2012
Posty: 246
Loty: 40
Kilometry: 67 613
niebieski
witaj, co prawda nie płynąłem do Ceuty a do Tangeru , ale... najtańsze połączenie znajdziesz w agencji przy Leclercu ( za nim ) jak wjeżdżasz autovią od strony Malagi do Algeciras , mają najtańśze bilety ( taniej niż na stronach przewoźników - ja z motocyklem w dwie strony w FRS zapłaciłbym 96 Euro RT a w tej agencji zapłaciłem 85 Euro :) , a dodatkowo doradzą :) )
także jak będziesz już w Hiszpanii polecam tam kupić bilety , tu masz tą agencję :)
https://maps.google.pl/maps?saddr=Niezn ... ra=mr&z=15
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group