Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Lut 2019 21:44 

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 156
Zrodził mi się problem, który zafundował mi Wizzair . Zmieniło latem dni wylotu na Sycylię, z niedzieli na sobotę. I mimo, że kupiłam bilety w dobrej cenie na sierpień to zmianą spowodowali , że moja rezerwacja na samochód (apartament też, ale udało mi się zmienić bez problemu!), gdybym ją zmieniła o 1 dzień wzrośnie o 200 euro!!! na cały pobyt. Szukam transportu dla 4 osób by dostać się z lotniska z Catanii do Taorminy prywatnym samochodem lub taxi. Czy ktoś potrafi mi pomóc , jak znaleźc w dobrej cenie samochód? Jakie ceny taxi za 60 km? Czego się spodziewać? Spowrotem po auto , już w niedzielę wrócę pociągiem , i ewentualnie z ze Stazione Cenrale autobusem 524, ale na ten przejazd potrzebuję transportu bezpośredniego. Proszę o pomoc zorientowanych:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
Wakacyjne loty (z bagażem) do Uzbekistanu z Warszawy od 1731 PLN. Sporo terminów Wakacyjne loty (z bagażem) do Uzbekistanu z Warszawy od 1731 PLN. Sporo terminów
#2 PostWysłany: 01 Lut 2019 22:32 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1745
Loty: 108
Kilometry: 175 682
niebieski
Jest bezpośredni bus z lotniska do Taorminy http://www.interbus.it/Orarietariffe.as ... 12/11/2016
Taxi https://www.suntransfers.com/pl/katania ... o-taormina
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
nina104 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 01 Lut 2019 23:09 

Nie prościej poczekać w Katanii( klepnąć jakiś tani nocleg) na ten jeden dzień ?
Niż jechać np taxi do Taorminy i nazajutrz wracać pociągiem do Katanii żeby odebrać auto i znowu nim jechać do Taorminy.
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 01 Lut 2019 23:16 

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 156
Niestety nie jadę sama, bo ja pewnie bym tak zrobiła :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Lut 2019 15:15 

Rejestracja: 16 Mar 2018
Posty: 33
@nina104, Wygląda na to, że Wizzair przesunął loty do Catani z soboty na piątek;p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 24 Lut 2019 19:02 

Rejestracja: 29 Maj 2015
Posty: 75
może ktoś będzie zainteresowany, jak przylecieliśmy do Katani, i czekając na autobus zatrzymał się Sycylijczyk, który wozi ludzi, cos jak uber tylko że prywatnie. Za dwie osoby do Katani (po negocjacjach) chciał 10 euro, jako że doszły jeszcze dwie Polki to wytargowaliśmy przejazd do miasta za 14 euro za 4 osoby. Jadąc mówił coś że za dojazd do Taorminy chciał 25 euro od osoby. Można do niego dzwonić lub na whatsapp, mówi po angielsku, nazywa się Carmelo tel +39 3290275140 :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group