Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: ceny hoteli w Istria
#1 PostWysłany: 29 Maj 2013 08:02 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 40
Witam
Proszę o info jak to jest z hotelami w Chorwacji. ZnalazŁam bardzo tanie loty do Puli lub Rijeki i szukam teraz hoteli z wyżywieniem na różnych stronach typu alpharooms, lowcostholidays,itd. Wszystko co znajduje jest bardzo drogie, są oczywiście propozycje kwater prywatnych bez wyżywienia, ale mnie zależy na znalezieniu hotelu z wyżywieniem . Czy Chorwacja nastawiona jest gŁównie na kwatery, a wyżywienie tam jest takie tanie że spokojnie można jadać w restauracjach, czy lepiej szukać innego państwa na wakacje, Proszę o info i radę. Gdzie najlepiej zatrzymać się blisko plaży z dziećmi lądując w Rijece lub Puli??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Rodos od 2060 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Rodos od 2060 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN
#2 PostWysłany: 29 Maj 2013 09:15 

Lepiej szukać innego państwa na wakacje. Na Istrii jest najdrożej z całej Chorwacji i nie ma nic a nic plaży ,tylko beton i głazy a jedzenie w knajpach dużo droższe od np.Hiszpanii,Grecji,Włoch
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Maj 2013 09:51 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 218
niebieski
Andrzejd ma racje Istria jest najdroższym regionem w Chorwacji ponieważ przyjeżdza tam dużo Niemców , czym bardziej na południe tym taniej , a generalnie szukając noclegów nastaw się na kwatery jest ich pełno
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 14 Kwi 2014 00:30 

Rejestracja: 19 Sty 2014
Posty: 4
Pamiętam, że kiedy pierwszy raz jechałam na wakacje do Chorwacji czyli prawie dziesięć lat temu ceny były, aż przerażająco niskie w porównaniu do tego co dzieje się w Chorwacji dziś... ale mimo to kocham Chorwacje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Kwi 2014 12:17 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3062
złoty
Właśnie wróciłem z Premantury, 10km od Puli. Byliśmy z 2ką dzieci (11mcy i 3lata) - polecam to miejsce, w Prematurze zaczyna się rezerwat Kamenjak - plaże , ścieżki spacerowe (m.in. dinozaurów) - wszystko na piechotę. Miejsce wydaje nam się fajniejsze od samej Puli. Dużo knajp , ceny zbliżone do polskich.

J.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 03 Sty 2015 18:27 

Rejestracja: 29 Gru 2011
Posty: 120
Ja byłem w Novigradzie, ok 15 km od granicy chorwacko-słoweńskiej, z Polski chyba najbliższe miasto Chorwacji.
piękne okolice przypominające Toskanię, plaża kamienna, morze czyste
Czego chcieć więcej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group