Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ceny Air Seychelles
#1 PostWysłany: 14 Lip 2015 23:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
Ktoś może się orientuje czy ceny na stronie Air Seychelles na przeloty Mahe - Praslin różnią się od tych, które można dostać kupując bilet na miejscu (na lotnisku?)?
Ktoś może był zmuszony kupić lot na miejscu i zapłacił mniej niż cena na stronie przewoźnika? Wygląda na stałą kwotę ponad 1400 rupii przy OW.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN
Urlop w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Korfu za 1538 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Korfu za 1538 PLN. Wylot z Warszawy
#2 PostWysłany: 14 Lip 2015 23:26 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1852
srebrny
z innych relacji wynika, że taniej jest w necie. Sam nie korzystałem i wybrałem prom, bo jak zabrałem się za zakupy to już w odpowiadających mi godzinach ceny były słabe.
Góra
 Profil Relacje PM off
Meduzy lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 14 Lip 2015 23:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
Mówisz o promie z Mahe na Praslin? Jaka cena i gdzie kupowałeś? Myśleliśmy o przelocie OW i powrót promem, ale cena za lot OW stanowi około 75-85% ceny RT...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 14 Lip 2015 23:52 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1852
srebrny
tak, catcocos.com rezerwacja mailowa, wykup na miejscu. niestety nie pamiętam już ceny ale szybko odpowiadają na maile, cennik był też chyba na stronie. Jest to jedyny przewoźnik, brak konkurencji. Nie da się kupić niestety nic taniej niż cena katalogowa (znacznie taniej jest dla localesow)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 15 Lip 2015 00:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
Nie jestem Ci w stanie podac roznicy cenowej miedzy zakupem przez neta, a na lotnisku, ale moge za to powiedziec, ze nasz samolot byl pelny... Wiec jesli masz w planach isc na lotnisko i kupic lot na nastepny dzien badz na za pare dni moze nie byc juz wolnych miejsc. My kupowalismy bilety przez neta na pare miesiecy przed wyprawa na Seszele i niektore loty robily sie niedostepne, bo wszystkie miejscowki byly wykupione. Czailismy sie na te bilety przez jakis czas obserwujac ceny (w nadziei, ze spadna ;)) i okazalo sie, ze cena jest w miare stala oraz ze bilety ciesza sie popularnoscia, bo znikaja w dosc szybkim tempie. Dlatego jesli bardzo Ci zalezy na tym locie to radzilabym rezerwowac przez neta, w moim odczuciu na lotnisku nie bedzie taniej. Przesylam tez linka do catcocos, aktualnie ceny wahaja sie od 48e do 64e OW w zaleznosci od pory dnia, tak wiec moze sie okazac ze lot samolotem w 2 strony bedzie kosztowal tyle samo, a nawet mniej...

http://www.seychellesbookings.com/cat-cocos


EDIT: Tutaj jeszcze rozklad w razie czego ;)

http://www.catcocos.com/schedule
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Aga_podrozniczka uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 15 Lip 2015 02:05 

Rejestracja: 16 Sty 2015
Posty: 100
Nie wiem, czy coś od tej pory się nie zmieniło - byłem na Seszelach w marcu 2014. W tamtą stronę płynąłem promem i cena biletu dla turystów, jeżeli dobrze pamiętam, to coś około 1070 rupii. Natomiast z powrotem leciałem samolotem - bilet kupiłem w dzień wylotu kilka godzin przed lotem, na lotnisku, i kosztował 72 dolary USA i na ten moment było to taniej niż przez sieć. Nie wiem też, jak z dostępnością, to pewnie zależy od tego kiedy lecisz - wiadomo że marzec to raczej nie szczyt sezonu, a samolot był prawie pełny, z około 20 miejsc było bodaj 1 czy 2 wolne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 15 Lip 2015 05:35 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7801
Ceny i promow i lotow tylko rosna - aktualnie to 99e rt za prom i lot rt do zbicia przez posrednikow do 107e (ale to gdzie to juz na TS temat).
Ceny sa stale do momentu az nie zrobia podwyzki - a te sa co kilka miesiecy. Takze taniej nie bedzie.
Do bodajze konca 2013 plywal statek cargo na ktory mozna bylo wsiasc - wychodzolo kilka razy taniej, ale po wypadku dostali zakaz przewozu pasazerow i tanich opcji brak

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 15 Lip 2015 06:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 480
Loty: 53
Kilometry: 142 596
niebieski
Ja też obserwowałem te ceny przez dłuższy czas i tak jak pisze reszta niestety tylko rosły.

Jeśli chcesz płynąć na La Digue z pominięciem Praslin jedyną sensowną opcją jest prom, który ma przystanek na Praslin i płynie dalej.

Natomiast samolotem koszty znacznie rosną bo na Praslin z lotniska na prom trzeba się dostać taksówką, która jest bardzo droga.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 15 Lip 2015 06:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
Z tego co pamietam z lotniska na Praslin mozna sie dostac autobusem do Jetty za 5 rupii :) Tylko nie pamietam ile sie idzie z lotniska na przystanek, ale moge to sprawdzic :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 15 Lip 2015 12:29 

Rejestracja: 16 Sty 2015
Posty: 100
Ze dwie minuty ;) Przystanek jest przy samym wyjściu, a od budynku o szumnej nazwie "terminal" pewnie niejeden dom jednorodzinny większy... No, może willa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 15 Lip 2015 22:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 480
Loty: 53
Kilometry: 142 596
niebieski
Ok czyli znacie to z doświadczenia! Kilka osób na Mahe mówiło nam, że z lotniska na prom tylko taxi. Dobrze wiedzieć na przyszły raz 8-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 16 Lip 2015 01:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
Madziaro-my tez bralismy takse, bo nam tez mowili-nie da sie inaczej, bla bla bla... Ale objezdzajac Praslin autobusem wzdluz i wszerz okazalo sie, ze autobusem tez sie da i nie jest to jakas skomplikowana wyprawa...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 24 Sie 2015 19:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
Próbuję kupić loty na stronie przewoźnika - Air Seychelles - mastercard w USD.
Nie chce mnie dziadostwo przepuścić. Ktoś miał podobne problemy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 24 Sie 2015 20:37 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7801
Niestety podobno polskie karty nie przechodzą
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Meduzy uważa post za pomocny.
 
      
#15 PostWysłany: 24 Sie 2015 21:09 

Rejestracja: 19 Lut 2013
Posty: 543
Loty: 330
Kilometry: 616 803
niebieski
na stronie w terms and conditions jest napisane, że "We accept credit cards issued in the country of departure and a few other selected countries as specified during the booking process."
nie miałeś wymienionych krajów w czasie rezerwacji?
z doświadczenia mogę stwierdzić, że gdy żadna moja mastercard czy visa wydana w Polsce nie działa to Diners (wydany w PL) zadziała...nie spotkałem jeszcze się by nie działał :)
ale nie wiem czy Air Seychelles akceptują Dinersa...

może karty mastercard czy visa potrzebują 3d secure?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 24 Sie 2015 21:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
3D Secure raczej tu nie jest problemem, ponieważ taką kartę mam. A na stronie pośredników ceny znowu wyższe...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 25 Sie 2015 12:37 

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 289
Loty: 37
Kilometry: 63 514
niebieski
Jaka kwota biletów? Mogę spróbować z holenderskiej karty ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 26 Sie 2015 19:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
Dzięki bardzo, ale nie będzie potrzebne :)

Napisałem wczoraj w tej sprawie do supportu Air Seychelles. Pani przyznała, że faktycznie występują problemy z płatnościami z niektórych kart, aczkolwiek może kupić bilety za mnie :) musiałem podać tylko dane karty (w dwóch dokumentach, żeby nie było) oraz dane pasażerów i lotu.
Dziś już mam bilety na e-mailu, cena ta sama co na stronie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Filek lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Ce
#19 PostWysłany: 21 Lip 2016 12:16 

Rejestracja: 25 Cze 2016
Posty: 5
Witam. Mam pytanie odnośnie bagażu na trasie Praslin-Mahe z Air Seychelles. Spotkałem się z rożnymi informacjami, jedna z nich mówi, ze darmowy jest wyłącznie bagaż podręczny do 7 kg, natomiast druga pozwala na zabranie bagażu rejestrowanego do 20kg dla nierezydentów. Czy ktoś kto korzystał z tych lotów mógłby wyjaśnić jak jest naprawdę? Z góry dziękuje ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 21 Lip 2016 12:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
Powiem tak, mieliśmy bagaże, które ważyły po 10-12kg każdy i nie było żadnego problemu z ich nadaniem w cenie biletu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group