Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: centrum Poznania nocą
#1 PostWysłany: 31 Maj 2016 22:42 

Rejestracja: 09 Paź 2015
Posty: 104
Loty: 62
Kilometry: 123 318
Przyjeżdżam na dworzec PKP w Poznaniu o północy i o 6 rano mam wylot. Już sprawdziłam, że o 4 25 z okolicy dworca PKP odjeżdża mi autobus bezpośrednio na lotnisko. Teraz pyt. co robić w ciągu tych 4,5 h? Nigdy nie byłam w Poznaniu: czy dworzec jest zamykany na noc? Czy znacie jakąś całodobową knajpę/kawiarnię w okolicy dworca, gdzie można spędzić czas nie bojąc się, że ktoś mnie będzie zaczepiał...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 31 Maj 2016 22:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 946
platynowy
Pamietaj, ze na Wildze mieszka szatan, a przy placu obok Dwoch Krzyzy pedza szemrane auta!
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 31 Maj 2016 22:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
Zarówno okolice dworca, jak i okoliczne Jeżyce nie za bardzo nadają się do nocnych spacerów. Więc może przesiedzieć przy piwku (lub kilku ?) Stajenka Pegaza koło Opery, Dubliner lub Blue Note przy Zamku ??? :roll:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 31 Maj 2016 23:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
@Globi
A nie lepiej jechać od razu na lotnisko? Zdążysz się jeszcze zdrzemnąć. W nocy na lotnisko jeździ 242 z Ronda Kaponiera z tego co widzę...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Globi uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 31 Maj 2016 23:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
W sumie to sugerowane przeze mnie piwo warto zawsze rozważyć, ale osobiście zrobiłbym tak jak doradza Ci scomin ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 01 Cze 2016 09:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 460
srebrny
Dworzec w nocy nie jest zamykany, chodzą po nim SOK-iści, więc jest w miarę bezpiecznie. Działa dworcowy internet, ale zdaje się, że tylko przez pół godziny. Są automaty z kawą i przekąskami. Dobre miejsce do przesiedzenia przez godzinkę, jeżeli alternatywą mają być okoliczne knajpy (w weekend powinny być otwarte dłużej, ale w ciągu tygodnia już niekoniecznie).
Z przystanku Bałtyk (11 minut pieszo) masz tak pisano wcześniej nocny nr 242 na lotnisko.
_________________
Ніночка
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Cze 2016 09:47 

Rejestracja: 22 Sie 2012
Posty: 663
Loty: 78
Kilometry: 201 975
niebieski
@Globi wbijaj do mnie i do @repman
mieszkamy 5 minut od dworca 8-)
_________________
moje relacje:
http://www.fly4free.pl/forum/sztuka-ame ... ,212,81860
minirelacja-z-maxiwyspy-ilha-grande,212,96928&start=0
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Cze 2016 09:53 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
jakwilk napisał(a):
Pamietaj, ze na Wildze mieszka szatan, a przy placu obok Dwoch Krzyzy pedza szemrane auta!


Trochę Ezoterycznie ;P
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 28 Sie 2016 19:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 416
Loty: 501
Kilometry: 583 172
niebieski
Jako Poznaniak polecę Tobie przejście się do centrum. Nie wiem w jaki dzień przyjeżdżasz, ale weekendami miasto żyje, w szczególności w okresie studenckim. Nie zwiedzałeś Poznania - to warto zobaczyć Stary Rynek, przejść się na Ostrów Tumski. Na lotnisko możesz faktycznie przyjechać nieco wcześniej autobusem nocnym. Z tego co wiem oficjalnie nie wolno spać na lotnisku, ale wiadomo :)
_________________
http://www.citybreak.me
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 28 Sie 2016 23:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
@virtus - Z całym szacunkiem, ale co robić w nocy na Ostrowie Tumskim ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 22 Lut 2017 16:34 

Rejestracja: 21 Lut 2017
Posty: 6
Zbanowany
Udaj się do centrum , weź ubera za 10 zl dojedziesz a później w autobus i na samolot:)

-- 22 Lut 2017 16:36 --

Albo na dworcu mozesz przeczekać , poznan ma jeden z wiekszych dworcow w polsce
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group