Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Lis 2019 22:04 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
Zgodnie ze tabelą opłat na RyanAir: https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne ... ocy/oplaty opłata za rower to 60€ przez stronę WWW przy rezerwacji lub 75€ do istniejących już rezerwacji lub na lotnisku.

Rezerwowałem lot, w trakcie nie było możliwości dodania roweru, ale była informacja że taka opcja będzie dostępna później. OK. Mam rezerwację. Mogę dodać rower w cenie 60€. Super!

To teraz pytanie :-) Jak długo będzie ta cena 60€, a od kiedy zacznie obowiązywać 75€? Wolałbym dokupić rower przed wylotem niż teraz...

Pozdrawiam
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie
Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN
#2 PostWysłany: 23 Lis 2019 23:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
W zeszłym roku w Sierpniu dokupowałem rower na jeden dzień przed wylotem i było 60€.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off
bartek. lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: tommmik oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group