Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Mar 2019 03:23 

Rejestracja: 24 Mar 2019
Posty: 2
witam 19.04 wybieram się na weekend do Krakowa i w tym czasie chciałabym zwiedzić Auschwitz.i mam pytanie ile kosztuje normalny bilet jak zwiedza się samemu a ile kosztuje jak chodzi się z przewodnikiem bo słyszałam że lepiej jest z przewodnikiem czy ktoś się orientuje bo gdzieś wyczytałam że wstęp jest darmowy a jak weszłam na stronę to wyskoczyły takie ceny 190zł lub 350zł i się pogubiłam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
6 dni na Sycylii za 1193 PLN. Loty do Katanii z Katowic i noclegi blisko plaży 6 dni na Sycylii za 1193 PLN. Loty do Katanii z Katowic i noclegi blisko plaży
Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu od 1899 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu od 1899 PLN. Wyloty z 5 miast
#2 PostWysłany: 24 Mar 2019 06:33 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2901
złoty
Wszystko jest opisane tu: http://auschwitz.org/zwiedzanie/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 24 Mar 2019 09:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
przecież napisała że ma trudności ze zrozumieniem tekstu

@Sylwia Robakowska 50 zeta
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Sylwia Robakowska uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 24 Mar 2019 09:27 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7796
złoty
Jak już wyżej podano.Karta Wstępu normalna na zwiedzanie indywidualne z przewodnikiem w języku polskim+ słuchawki to 50.00 PLN.
Czas takiego zwiedzania to ok. 3,5 godziny,trzeba wcześniej zarezerwować internetowo.Tworzone są grupy i oprowadza je tzw. edukator. Nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba @Zeus pisał kiedyś,że się tym parał jakiś czas temu :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Sylwia Robakowska uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 24 Mar 2019 17:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
Super się czyta tekst bez znaków interpunkcyjnych...
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 24 Mar 2019 18:01 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2901
złoty
Muszę przyznać, że dzięki temu wątkowi dowiedziałem się, że jest teraz możliwe "zwiedzanie studyjne".
http://www.auschwitz.org/zwiedzanie/rezerwatowy-blok-2-w-auschwitz-i-dostepny-w-zwiedzaniu-studyjnym/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 24 Mar 2019 18:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2010
Posty: 259
Loty: 223
Kilometry: 481 406
niebieski
byłem w ubiegłym roku przypadkowo w Oświęcimiu - chciałem skorzystać i ponownie odwiedzić muzeum
niestety nie było już dostępnych wejściówek
okazało się, że codziennie rano jest pula około 30 darmowych wejściówek
kolejka ustawia się już pół godziny przed otwarciem kas
może komuś przyda się taka informacja gdyby brakło normalnych biletów rezerwowanych przez neta
PS. nie wiem czy to ciągle funkcjonuje
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 29 Mar 2019 21:42 

Rejestracja: 24 Mar 2019
Posty: 2
miriam napisał(a):
Jak już wyżej podano.Karta Wstępu normalna na zwiedzanie indywidualne z przewodnikiem w języku polskim+ słuchawki to 50.00 PLN.
Czas takiego zwiedzania to ok. 3,5 godziny,trzeba wcześniej zarezerwować internetowo.Tworzone są grupy i oprowadza je tzw. edukator. Nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba @Zeus pisał kiedyś,że się tym parał jakiś czas temu :)

Dziękuje bardzo za pomoc :D
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group