Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 177 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 07 Maj 2020 23:10 
Awatar użytkownika

Loty: 39
Kilometry: 98 625
srebrny
Każdy by był :D ale po to robiliśmy Thetery, żeby nie ryzykować ew. straty 50%. Poza tym USD też się przez ten czas trochę umocnił względem PLN. Kto by przewidział, że finał może być zgoła inny. :mrgreen:
 Relacje PM off
1955845624 lubi ten post.

#162 PostWysłany: 08 Maj 2020 00:29 
Awatar użytkownika

srebrny
1955845624 napisał(a):
Słuchajcie, kilka informacji dla potomnych. Dzięki podpowiedziom @Hose założyłem portfel Binance. Tam sobie przelałem bez problemu USDT ERC20 na dokładnie taki sam portfel (USDT i jak klikniecie Deposit - macie opcję ERC20 - z resztą, pierwsza zaznaczona). Kasa przechodzi w kilka chwil. Najpierw przelałem odrobinkę dla pewności, a potem już całość. Nie ma sensu potem wymieniać na EUR, bo jest kilka portfeli (żaden mi nie był znany, a prowizje różne), za to można przekonwertować sobie na BTC i szybciutko wypłacić na jakikolwiek inny (ja przelałem na Change). Prowizja za przelew BTC niezależnie od kwoty, to jakieś 3,6EUR (chyba 0,004BTC jakoś tak, ale najpierw przelałem kontrolnie 19,98EUR i wzięło taką prowizję, a potem 490EUR i wzięło taką samą prowizję). Trwa to do godzinki. Co do bonusu Celsius, zmieniłem adres portfela i spróbuję jutro przerzucić BTC z Celsius na BTC w Change. Zobaczymy czy pójdzie i z jaką prowizją. Jak nie, to też przez Binance. Najważniejsze, że działa bez stresu.

Wiec najpierw wymieniamy w Change załóżmy 100 € na BTC. Tracimy nym 0,5 €.. Przelew BTC na Binace i wymiana na USDT nie wiem czy zupełnie bezpłatnie. Wysłanie USDT na Celsjus 3,6 €. Trzymamy jakiś czas i zarabiamy powiedzmy 20 $ bonusu. Potem musimy USDT spowrotem wysłać na Binance, wymienić na BTC i wysłać na Change za co płacimy 3,6 € o ile nie więcej. Wymiana w Change na € 0,5. Zatem z 20$ bonusu zostaje nieco ponad 10 o ile nie mniej. Premia jakaś jest ale mocno okrojona.
Proszę mnie porawić jeśli się gdzieś mylę ewentualnie podać lepszy sposób. Można chyba kupić w Binance USDT i zapłacić kartą ale wiele raczej nie zaoszczędzimy a sprzedamy (Ukraińcom, Turkom?) dane karty.

Również rano założyłem sobie Binance bo muszę chociażby spieniężyć USDT ale te prowizje odbierają chęci do kolejnego depozytu USDT czy też TUSD na Celsjusu.
 Relacje PM off  

#163 PostWysłany: 08 Maj 2020 07:54 

To już żaden inny portfel nie obsługuje USDT?
 Relacje PM off  

#164 PostWysłany: 08 Maj 2020 08:59 
Awatar użytkownika

srebrny
Pewno obsługuje. Sprawdź czy odbiera z Celsjusa i napisz jakie są prowizje.
 Relacje PM off  

#165 PostWysłany: 08 Maj 2020 09:13 
Awatar użytkownika

Loty: 182
Kilometry: 238 761
niebieski
Nie, no na Celsjusa ja przelewałem (z Bitpandy, tak jak to było tutaj wstępnie wskazane). I przeszło, bez problemu. EUR wymienione na Bitpandzie od razu na USDT. Ale z powrotem większość osób tutaj pisało, że różnie to może dojść, więc się wystraszyłem, że stracę 2k PLN bo zły protokół czy coś. Popytałem to tu to tam i dlatego zdecydowałem się na Binance. Dla mnie już jakaś tam prowizja nie miała większego znaczenia. Co z tego, że któryś z portfeli miałby zerową prowizję, ale kasa by zniknęła. Już lepiej było te 3,6EUR zapłacić (x2, bo najpierw przelałem na próbę, ponieważ w Binance pojawiają się jeszcze protokoły do wyboru i zmienia się automatycznie adres portfela), ale przynajmniej jest. Co innego klasyczne BTC, a co innego te dziwne twory jak USDT. Celsiusa (CEL) to w ogóle prawie nic nie obsługuje (mam niby ponad 3USD), ale nawet tego nie próbuję spieniężyć, bo pewnie prowizja i przelew tyle wyniesie.

Jeśli chodzi o Binance, to tam można wszystko na wszystko wymienić. USDT od razu na BTC czy na jakąkolwiek inną kryptowalutę. Nie trzeba "przechodzić" przez cokolwiek innego. No i szybko to się dzieje, to też ważne.

PS - to Binance nie jest jakieś chińskie? Bo podczas weryfikacji, gdy poprosiło o selfie-filmik twarzy, to o zakończonej procedurze poinformowało mnie po... mandaryńsku :D
 Relacje PM off  

#166 PostWysłany: 08 Maj 2020 09:20 
Awatar użytkownika

srebrny
Zasugierowałem się tym, że można zapłacić kartą za krypto euro, hrywną i lirą.

Było tu napisane że z Bitpandy na Celsjus USDT dochodzą tylko na podobnej zasadzie jak to że podobno bilety na metro z Barcelony działają w Sngapurze.
Bilet na metro to nie 100€.
 Relacje PM off  

#167 PostWysłany: 08 Maj 2020 10:57 

Z tego co widzę to z tego Binance nie da się wypłacić EUR bezpośrednio na konto tylko przez jakichś pośredników pobierających wysokie prowizje. Lipa totalna.
 Relacje PM off  

#168 PostWysłany: 08 Maj 2020 12:25 

złoty
@Marek Marszolik nie załamuj mnie ;_; Naprawdę nie ma jakiegoś jednego sensownego sposobu na wypłacenie kasy najpierw z Celsiusa i potem na konto?

Lecisz z POZ i potrzebujesz pomocy z czymkolwiek? Odezwij się!
 Relacje PM off  

#169 PostWysłany: 08 Maj 2020 12:32 
Awatar użytkownika

złoty
Można wymienić USDT na BTC/ETH np. na Binance, przesłać i zmonetyzować na Bitwala/Change/Bison/etc.

Ostatnio edytowany przez Hose, 08 Maj 2020 12:55, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off
Bajerglowa94 lubi ten post.

#170 PostWysłany: 08 Maj 2020 12:44 
Awatar użytkownika

srebrny
@Hose Znowu piszesz „Biance” że już wątpliwości czy piszemy wszyscy o tym samym.
 Relacje PM off  

#171 PostWysłany: 08 Maj 2020 12:56 
Awatar użytkownika

złoty
Literówka, miałem na myśli Binance

#172 PostWysłany: 09 Maj 2020 21:21 
Awatar użytkownika

srebrny
Dodeponowałem ponad 102 USDT ale nie pojawiły mi się bonusy za 3 ostatnie kody na 10$.

Edit: Podobno liczą saldo od chwili wbicia kodu.
 Relacje PM off  

#173 PostWysłany: 11 Maj 2020 18:30 

Do dalszych depozytów polecam USDC. Nie ma żadnego problemu z depozytami do Coinbase czy BlockFi, gdzie można bez najmniejszego problemu to spieniężyć albo zamienić na inną krypto z sensownymi prowizjami (szczególnie opłaca się w BlockFi zamienić na LTC i przelać na Change'a).
 Relacje PM off  

#174 PostWysłany: 14 Maj 2020 11:52 
Awatar użytkownika

srebrny
Więcej szczęścia niż rozumu. Tydzień niepewności.
Team Bitpandy dopisał mi 308 USDT.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#175 PostWysłany: 14 Maj 2020 13:29 

złoty
Mi również zwrócili niecałe 50 Tetherów. W porządku ta Bitpanda xd

Lecisz z POZ i potrzebujesz pomocy z czymkolwiek? Odezwij się!
 Relacje PM off
onufry_z lubi ten post.

#176 PostWysłany: 10 Cze 2020 10:19 

niebieski
jak przebiega weryfikacja na binance ?

widzę, że można podać czyjeś ID przy rejestracji, ale za wiele się chyba na tym nie ugra
 Relacje PM off  

#177 PostWysłany: 18 Cze 2020 08:13 

U mnie weryfikacja na Binance przebiegła sprawnie i w ciągu kilku godzin było zrobione wszystko.

Ale do wypłat krypto na fiat to bardziej polecałbym Coindeal, tam możesz przeliczyć na złotówki i wypłacić z w miarę niską prowizją, bo 9 PLN.
 Relacje PM off  

[ 177 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości