Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 129 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Mar 2015 18:52 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 506
Loty: 126
Kilometry: 313 278
srebrny
Witam,

Mam bilety ze styczniowej promocji dubaj-manila-sydney RT dla siebie i kolegi. Jednak kolega już teraz wie, że nie może lecieć. Na warunkach biletu jest napisane, że nie można go anulować ani zmienić nazwiska. Czy jest sens do nich pisać o przebukowanie na innego pasażera argumentując dużym wyprzedzeniem czasowym.
Ktoś ma jakieś doświadczenia? poszliby na rękę?

Dzięki!

-- 17 Mar 2015 17:54 --

aha, bilety są na listopad
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez krasnal 28 Lip 2016 16:48, edytowano w sumie 2 razy
Wydzielenie z tematu o bagażu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Cebu Pacific
#2 PostWysłany: 17 Mar 2015 19:08 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
Jeżeli masz taryfę bezzwrotną tzn , że jest bezzwrotna !!!!!
Jeszcze nie słyszałem , żeby można było zmienić warunki taryfy w ten sposób .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cebu Pacific
#3 PostWysłany: 17 Mar 2015 19:18 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 506
Loty: 126
Kilometry: 313 278
srebrny
Tak wiem, że zwrotu nie będzie ale może zmiana nazwiska za jakąś opłatą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cebu Pacific
#4 PostWysłany: 18 Mar 2015 09:17 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
Jeżeli, jak piszesz, bilet był kupiony w promocji, to nie ma możliwości zmiany nazwiska. Nawet jeżeli by to było możliwe, to z reguły nie jest opłacalne, ponieważ opłaty za takie czynności w LCC często przekraczają cenę zakupu samego biletu. Więcej o opłatach w Cebu pod linkiem: https://www.cebupacificair.com/Pages/fee-summary.aspx
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cebu Pacific
#5 PostWysłany: 06 Kwi 2015 11:43 

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 149
Loty: 93
Kilometry: 212 272
mieliście już jakieś informacje o odwołanych lotach Dubaj-Manila? Ja dostałem mejla że mój lot w październiku jest odwołany i zaproponowali lot w następny dzień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cebu Pacific
#6 PostWysłany: 06 Kwi 2015 12:19 

Rejestracja: 01 Lut 2015
Posty: 7
Zmiana terminów popsuła mi całkowicie plany,
dzwoniłem do nich osobiście 05-04-2015 ok. 12:00 Polskiego czasu,
w celu zmiany na inny termin,
zgłoszenie zostało przyjęte,
jednak żadnego e-mail po zmianach do tej pory nie otrzymałem,
ani w systemie rezerwacji nie widzę naniesionych zmian.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cebu Pacific
#7 PostWysłany: 06 Kwi 2015 13:19 

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 149
Loty: 93
Kilometry: 212 272
ja na szczęście miałem w każdym miejscu dzień postoju, ale następna zmiana termów może mi popsuć cały plan. Ktoś wie czy takie zmiany Cebu są na porządku dziennym?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cebu Pacific
#8 PostWysłany: 06 Kwi 2015 14:26 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Raczej nie. Mnie zadnego z 4-5 lotow nie zmienili,ani sie nie opoznil.

Mnie za to muszle zabrali w Cagayan de Oro, wiec uczulam, bo na tym lotnisku maja dodatkoowy spis rzeczy niedozwolonych i w zwiazku z czym calkiem pokazna kolekcje pieknych muszli i innych darow morza :)

Washington napisał(a):
Nie ma najmniejszego problemu z ładowarkami. Skrupulatniej jednak pilnują kilogramów niż w Europie, z wymiarami (plecaków) nie ma problemów

Tez nie na wszystkich lotniskach, na niektorych wcale nie sprawdzaja,a w Cebu i Cagayan kilka osob z obslugi czeka na delikwentow z nadbagazem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cebu Pacific
#9 PostWysłany: 15 Kwi 2015 12:08 

Rejestracja: 01 Lut 2015
Posty: 7
Dziś otrzymałem e-mail, iż mój lot DXB - MNL po wcześniejszym przesunięciu z 30 IX na 1 X został całkowicie usunięty.

Czy ktoś wie co jest grane?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cebu Pacific
#10 PostWysłany: 15 Kwi 2015 12:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Ciekawe, że zarówno 30.IX i 1.X są dostępne i nie wypadły z siatki
inny wątek o kasowaniu lotów filipiny-dubaj-listopad-w-promocji-cebu-pacific,249,64001?start=40
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cebu Pacific
#11 PostWysłany: 17 Lip 2015 08:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Wczoraj dostałem po raz kolejny maila od Cebu
Zmienili godziny odlotów krajowych.
Sprawdźcie swoje rezerwacje.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cebu Pacific
#12 PostWysłany: 17 Lip 2015 08:50 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
U mnie tylko zmiana terminali... w sumie na korzyść:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cebu Pacific
#13 PostWysłany: 17 Lip 2015 09:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Maj 2015
Posty: 722
Loty: 70
Kilometry: 127 711
niebieski
cypel napisał(a):
Wczoraj dostałem po raz kolejny maila od Cebu
Zmienili godziny odlotów krajowych.
Sprawdźcie swoje rezerwacje.



Na kiedy masz loty?
Ja poki co nie mam maila o zmianach lotow, tylko zmienili terminal co mi srednio pasuje bo w manilii mam 3 godziny przesiadki i musze zmienic terminal, sam sie zasntawiam czy nie kupic alternatywy do kalibo na pozniej...

zmiana terminala u mnie strasznie na niekorzysc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cebu Pacific
#14 PostWysłany: 17 Lip 2015 09:19 

Rejestracja: 03 Lut 2014
Posty: 245
niebieski
Mi też niestety zmielili terminal z 3 na 4 i też mam 3 godziny na przesiadkę ale myślę że uda mi się zdążyć

-- 17 Lip 2015 09:26 --

maarcin1938 napisał(a):
Ja poki co nie mam maila o zmianach lotow, tylko zmienili terminal co mi srednio pasuje bo w manilii mam 3 godziny przesiadki i musze zmienic terminal, sam sie zasntawiam czy nie kupic alternatywy do kalibo na pozniej...

zmiana terminala u mnie strasznie na niekorzysc


Spróbuj do nich napisać czy nie przełożą Ci lot na późniejszy bo ze względu na zmianę terminala nie zdążysz na kupiony już lot. Jak mi przełożyli wylot z Manili do Dubaju to po interwencji bez problemu przesunęli mi o 1 dzień przylot z Bohol do Manili
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cebu Pacific
#15 PostWysłany: 17 Lip 2015 09:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
3 godziny to słabo
na 90% z DXB będzie opóźniony, średnio ok. 1 godzinę w plecy albo i lepiej

listopad, ale ja mam dużą zakładkę bo zostaję kilka dni w Manili, więc mam nadzieję, że mi nie pokrzyżują planów

czemu wy ludziska przy długich lotach i tak "nieobliczalnej" linii robicie takie krótkie przesiadki

Załączniki:
5j.jpg
5j.jpg [ 92.93 KiB | Obejrzany 7109 razy ]
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
cyberpunk64 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Cebu Pacific
#16 PostWysłany: 17 Lip 2015 09:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Maj 2015
Posty: 722
Loty: 70
Kilometry: 127 711
niebieski
latoking napisał(a):
Mi też niestety zmielili terminal z 3 na 4 i też mam 3 godziny na przesiadkę ale myślę że uda mi się zdążyć

-- 17 Lip 2015 09:26 --

maarcin1938 napisał(a):
Ja poki co nie mam maila o zmianach lotow, tylko zmienili terminal co mi srednio pasuje bo w manilii mam 3 godziny przesiadki i musze zmienic terminal, sam sie zasntawiam czy nie kupic alternatywy do kalibo na pozniej...

zmiana terminala u mnie strasznie na niekorzysc


Spróbuj do nich napisać czy nie przełożą Ci lot na późniejszy bo ze względu na zmianę terminala nie zdążysz na kupiony już lot. Jak mi przełożyli wylot z Manili do Dubaju to po interwencji bez problemu przesunęli mi o 1 dzień przylot z Bohol do Manili



Z tym moze byc problem ze musieliby przesunac całkowicie lotnisko - odlatuje z Manilii na Boracay bezposrednim samolotem o 14:35, który jest ostatnim bezposrednim tego dnia, kolejne loty to juz do Kalibo w tamte tereny..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cebu Pacific
#17 PostWysłany: 17 Lip 2015 09:35 

Rejestracja: 03 Lut 2014
Posty: 245
niebieski
Spróbować zawsze możesz jak się nie zgodzą to trudno ale według mnie warto i myślę że szansa jest
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cebu Pacific
#18 PostWysłany: 17 Lip 2015 13:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Kwi 2011
Posty: 2172
srebrny
Dlatego majac na uwadze punktualnosc Cebu sam kupilem wylot do Kalibo (a nie Caticlan) tego samego dnia, co przylatuje z Dubaju. Dodatkowo w poniedzialek zmienil sie terminal MNL-KLO z 4 na 3 czyli ten, na ktory przylatuje sie z DXB, wiec bedzie troche wiecej spokoju. Tak jak pisze cypel, zalecam rozeznanie przed dokupowaniem kolejnych lotow tego samego dnia.

Napisz do nich i daj znac co odpisali. Caticlan jest bardziej oblegany i ma generalnie wyzsze ceny, wiec moze byc im na reke Ci pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off
George23 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Cebu Pacific
#19 PostWysłany: 17 Lip 2015 19:31 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 102
Loty: 136
Kilometry: 254 109
Ma ktoś maila do nich bo na stronie nic nie widzę a nie chce pisać na byle jaki bo potem nie odpiszą itp. ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cebu Pacific
#20 PostWysłany: 17 Lip 2015 21:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2015
Posty: 207
Loty: 115
Kilometry: 260 313
niebieski
Mi jak zmienili dzień lotu, to dzwoniłam do nich - nie dało rady załatwić mailowo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 129 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group