Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Lis 2019 18:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 222
Loty: 97
Kilometry: 221 758
niebieski
Lecimy na Gwadelupę z Paryża Orly (ORY-PTP-ORY) liniami Level. Odprawiliśmy się online w obie strony. Karta na trasie ORY-PTP wygląda dobrze.

Natomiast karta na trasie PTP-ORY generalnie jest poprawna po lewej stronie, i kod QR jest poprawny. Ale w prawej części, tam gdzie powinno być lotnisko docelowe, zamiast tego jest powtórzone lotnisko wylotu. Zaznaczyłem to na czerwono. Mam się przejmować? Czynić jakieś kroki? Teoretycznie odprawa na lotnisku nie ma dodatkowych opłat.

Załączniki:
Komentarz do pliku: Level karta pokładowa
boardingcarderror3.jpg
boardingcarderror3.jpg [ 129.77 KiB | Obejrzany 3829 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#2 PostWysłany: 28 Lis 2019 18:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1185
złoty
Wejdź na stronie FlyLevel na Your Booking, i sprawdź ją ponownie.
Jeśli wyświetli się poprawnie wydrukuj ponownie.
Jeśli nie, napisz do nich na FB.
Nie wiem ile masz czasu do wylotu, ewentualnie na Orly podejdź do stanowiska przy check-in i pokaż ta felerną kartę pokładową. Powinni pomóc.
Miałem inną sytuację, karta na lot powrotny wygenerowała się bez kodu QR. Po zalogowaniu się i ponownym sprawdzeniu było już ok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Lis 2019 21:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 222
Loty: 97
Kilometry: 221 758
niebieski
Na FlyLevel generuje się tak za każdym razem. Swoją drogą, czasem też generuje się bez kodu QR.
Te dziwnie wygenerowane karty, to na lot powrotny, więc trochę czasu jest.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group