Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 20 Mar 2019 16:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 457
Loty: 240
Kilometry: 423 012
niebieski
@marcin.krakow
W DXB nie podchodziłem z wydrukowanymi samodzielnie kartami do check-in ale później zrobiło się małe zamieszanie przy bramce podczas boardingu, prosili nas o wydruk rezerwacji z lotem powrotnym i coś wprowadzali do systemu. Chwilkę to trwało ale nie było żadnych problemów.
W MNL nie masz dylematu - musisz podejść do check-in'u, gdzie wydrukują Ci karty pokładowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#42 PostWysłany: 10 Sty 2020 12:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2014
Posty: 396
Loty: 161
Kilometry: 349 000
srebrny
Jutro pierwszy raz lecę Cebu z DXB do MNL i dalej do PPS. Czy nadal jest wymóg żeby mimo odprawy online podchodzić do stanowiska check-in? Z karty pokładowej wcale to nie wynika. Lecimy tylko z bagażami podręcznymi.Image

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 10 Sty 2020 13:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 974
Loty: 273
Kilometry: 601 451
srebrny
Zawsze latam z nimi tylko z podręcznym i zawsze musimy iść po karty pokładowe, tylko można ominąć kolejki z ludźmi nadającymi bagaż bo jest specjalne stanowisko dla odprawionych online :)
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Michal Szyszka uważa post za pomocny.
 
      
#44 PostWysłany: 10 Sty 2020 13:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2014
Posty: 396
Loty: 161
Kilometry: 349 000
srebrny
@mmaratonczyk dzięki z info. Przyjmuję to do wiadomości chociaż tego nie rozumiem. Po co mam iść po kartę pokładową skoro mam ją własnoręcznie wydrukowaną jak również mobilną kartę pokładową.
Chyba tylko po to żeby mi zważyli podręczne

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 10 Sty 2020 16:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
Sprawdzają czy posiadasz bilety wylotowe z Filipin. Nie zawsze ważą bagaż podręczny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Michal Szyszka uważa post za pomocny.
 
      
#46 PostWysłany: 10 Sty 2020 16:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2014
Posty: 2509
Loty: 240
Kilometry: 540 731
platynowy
W Dubaju jest osobne stanowisko dla odprawionych online?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 10 Sty 2020 17:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1025
srebrny
@michal szyszka - przy stanowisku możesz zmienić krzesełka w cebulolocie jak przy odprawie dostałeś niefajne. Po to jest dla nas to stanowisko ;) Ludzie z Cebu raczej są uprzejmi i dużo można zdziałać zwykłą rozmową.
Góra
 Profil Relacje PM off
Michal Szyszka uważa post za pomocny.
 
      
#48 PostWysłany: 10 Sty 2020 18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 653
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
To jest w ogóle ciekawy temat z tym BP w DXB. Ja za miesiąc próbuję przesiadki FZ-5J bez stopa w Dubaju , mailowałem z CS lotniska DXB w tej sprawie , potwierdzili mi , że transfer desk w T3 skieruje mnie do busa , który jedzie airside do T1 , a transfer desk T1 wydrukuje mi BP dla CebuPacific i nie musze isc do checkinu. Nie omieszkam zdać relacji ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group